Излизат ли татковците навън с децата

  • 4 387
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Рядко се случва.

# 76
  • Мнения: 5 475
всеки ден.
когато имам поръчка, излизат сами. а иначе винаго сме по семейному.


и при мен беше така!  Peace

# 77
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Излиза, дори по-често отколкото аз излизам с Ивайло. Но най ни е приятно да излизаме тримата.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 079
Много се кефя на мъже с колички! Heart Eyes
Ние още сме много малки, та не смея да го оставям да излиза без мен /може да ревне за цица и аз трябва да съм в готовност, че друг не може да му помогне... Crazy/, но като порастнем ще го пращам татито да разхожда, за да имам и аз малко време за себе си, все пак децата са отговорност и задължение и на двамата родители, не само на майката! Naughty

# 79
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
НЕ Naughty Иска и аз да съм с тях.

# 80
# 81
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Винаги,когато има време Да!Но аз не насилвам нещата ако няма възможност,не го притеснявам или тормозя,не ми пречи това.Или я оставяме при баба й и имаме време за нас!

# 82
  • Мнения: 1 446
Обича да сме тримата на разходка. Дразни го когато съм с други майки и почти винаги съм единствената майка с вечно присъствие мъжа. Е ако е на работа излизам сама с детето.
По въпроса сам с детето е излизал няколко пъти. Това е когато детето цяла нощ не ме е оставило да спя.

# 83
  • Мнения: 5 391
Винаги когато има време излиза с детето на разходка Peace
Въпросът е в това, че рядко има свободно време Confused

# 84
  • Мнения: 14 133
Понякога.

# 85
  • Мнения: 313
Излиза винаги, когато има възможност. Имам му пълно доверие, справя се отлично.Много е грижовен. Ходят на плуване заедно, карат  колело, бягат,  ходят в парка, а и нашия татко доста умело се включва в игрите с децата.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 390
Засега само го пощипва по крачето и го премества от креватчето на спалнята. Това успя да усвои за 3 месеца #Cussing out #2gunfire

# 87
  • Мнения: 344
Винаги, когато има време излизат само двамата на разходка, събота и неделя задължително. Мъжът ми дори предпочита да са само двамата  love001, много се забавляват. Разхождат се повече от три часа, когато е хубаво времето, често даже я храни навън. Аз използвам времето да свърша нещо вкъщи или да си почина newsm44.

# 88
  • Мнения: 1 117
Винаги , когато тати е свободен и са двамата с Валери на разходка. За жалост последно време не се случва твърде често Confused

# 89
  • Мнения: 2 674
извеждаме се тримата, таткото идва при нас след работа, иначе на обяд сме двамата.

Общи условия

Активация на акаунт