Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 387
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 14 510
  Здравейте Hug Hug Hug

    Този Киво и Мефистофел може да изиграе Wink Laughing  До там го докара Зейнеп  и е прав да и е бесен.

  Не направи ли доволно грешки ,от които  да разбере ,че само ако с Кадир имат общ план могат да се справят с Вели. Тя работи на много стратегическо място.Има информация  която може да му е от полза .
Тя , не ....отново от страх или прекалено самочувствие  ,кара Кадик да се чувства предаден.Ядоса ме   Зейното и това е!

      Ами тя все се страхува, все на своя глава действа.Докара я до там , че за него тя  му е отнета вече от животното. Mr. Green


              


   Синан Hug добре си се появил.

       Пак са го уцелили  в лицето Mr. Green

                

       

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 18:37 от sebilMM

# 242
  • София
  • Мнения: 1 385
Горките герои на Кавънч. Всиките му близки го предават.  Гюней, майка им, Петро в Курт Сеит, Сюхан няколко пъти,  Адем ,  сега и Зейнеп.  Поне той така се чувства и си е прав. Няма ли един читав човек на негова страна?
Кадир едвам се изправи след трагедията, която изживя, сега трябва да се бори с лъжите на Зейнеп. Вярно е, че тя иска да му помогне, но не е това правилния начин.  Знаех си, че ще има голяма битка между него и Вели.  Бесен е. Сякаш ще му се пукне сърцето.

# 243
  • Мнения: 8 545
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug



Аз не съм гледала сериала, освен първата серия, но ще го изгледам някога. Peace  Просто нищо онлайн не гледам вече, отвратих се от тези техни рейтинги.  ooooh! Пожелавам успех на Къванч и сериала и занапред.  Praynig Praynig Praynig Радвам се за цифричките на филма. Heart Eyes

Приятна вечер! bouquet

# 244
  • Мнения: 18 685
еха страхотен фраг!!!
вие сте се изказали за играта на Киво newsm10
Синан, много ти благодаря за превода!!! bouquet




Снеже Hug wavey
да, рейтингите.....ноу комент Sick
но Организето за сега е супер, откъм цифрички и мнения на гледали го!!!

# 245
  • Мнения: 14 510


    Кети Heart Eyes


         Аз пък си мисля , че не може да се допуска ,че тези две жени са с близък социален статус.
  Може да не е от супер елита майката на Кадир  е все пак  е жена с която се съобразява и допуска в    офиса си г-н адвоката .Защо ли newsm78
  Само перуката и издиша много Laughing


                   


                   


       Снеже Heart Eyes Hug

# 246
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 660
Привет!  bouquet Момичета, благодаря за коментарите, мненията, емоциите...
Казах ви аз, лъжата и спестяването на истината, дори да са с благородна цел, не решават проблеми, а създават конфликти и рушат доверие (бре, че дълго изречение се получи...). Кадир е прав да се сърди на Зейнеп (дори и аз й се сърдя). Не ми е ясно, как хората си мислят, че такива номера минават?! И докога?! Истината винаги намира път, а последствията от нейното подтискане само усложняват живота и взаимоотношенията с околните (особено любимите хора). От опит знам, че адски боли... Дано Зейнеп да си вземе поука и никога повече да не лъже Кадир, достатъчно предатели, лъжци и маниаци има около него. И какво, получи се "и сам войнът е войн".

Мислех си, че Кадир ще се размине с един етебери фарингит, но пак му окепазиха лицето... Mr. Green Разочарована съм! Вече си мисля, че някой (някои) планира (планират) нарочно това загрозяване, за да не се чувстват останалите неудобно. Wink Един хубавец да има в този сериал, който да краси обстановката, ама, не, превърнаха го в боксова круша...  Crossing Arms Сега, вече съм ядосана!
Ако продължават сценаристите така, ще обявя стачка в протест срещу екипа на гримьорите в сериала.  Naughty



Лека!

# 247
  • Мнения: 8 545
Айрре, СебиHeart Eyes Heart Eyes

но Организето за сега е супер, откъм цифрички и мнения на гледали го!!!

Нека, много се радвам. Party Peace

# 248
  • AMS
  • Мнения: 6 446

 
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Благодаря за фрага и текста/превод!!!
 Скоковете на Къванч са си на Къванч >>>










# 249
  • Мнения: 18 601
Синан  Hug  bouquet
Себи  Heart Eyes и аз подозирам, че много ще се ядосваме със Зейнеп  Thinking Нищо чудно, да се изнесе с Айлин от къщата на Кадир, за да казва той, че Вели му е отнел и нея  newsm78  Знам защо го прави Зейно, но така му дава козове на Вели срещу Кадир, не го ли разбира ? Защо не го попита дали е съгласен на такава цена да разбере коя е майка му  #Cussing out

Дано го размаже поне малко този самовлюбен психопат, дето се е взел за Господ  #Cussing out

Е, как защо я приема Селим Асийе ? Ами щото го е страх от Джансъз, а аз подозирам, че именно той поддържа с мръсните си пари този неин начин на живот  newsm78 Ще видим, де - може и да не съм права ...
Снеже  Hug wavey Съвсем се загуби ти ...
Кети  Hug е, така е ... на героите на Киво никога не им е лесно, но винаги побеждават на края  Laughing
Кате  Hug  Joy Joy Joy Joy викаш, заговор има тук  hahaha Ами, явно в този сериал ще си гледаме Киво все с белези и рани по лицето, какво да се прави ... Аз шкембето на Саруханчо преглътнах, ти за едни рани се тревожиш  hahaha
Зейнеп ... ще видим какви ще ги надроби  Thinking Кадир вече и на нея няма да има доверие, остава да видим дали все пак ще му каже за какво го прави  newsm78 Много не вярвам обаче  ooooh!
Но, серийката обещава да е много интересна  Peace
Някои от фенките на Елчин  ВК пък се възмущават как и крещи Кадир на Зейнеп, нали за него го правела  Laughing Познато ли ви е ?  Joy Joy Joy
Айре  Heart Eyes
Дива  Hug благодаря , отново прелестни кивчета си опекла!  Laughing bouquet

# 250
  • Мнения: 14 510

  Ох Фенче Heart Eyes не ти ли гадно да ходиш в такива тема на вманиачени фенове.
Аз,вие знаете бях за Елчин с две ръце  да партнира на Киво.
Такива писания са на път да ме принудят да  не напиша и дума за нея макар ,че играе ролята си на МАКС Mr. Green Mr. Green Mr. Green

        

  Такава зряла игра  прави , че хора които смесват голямото актьорско майсторство  със сценария  не зная какви фенове са newsm78

          


   Това е от мен.Сензитивна съм към някои писания.


     Този скок на Кадир през тялото на някой си   ... е скок на отчаянието , скок на живот и смърт!!!!

         Дива bouquet плагиатствам Embarassed но аз го не мога Laughing


           




  

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 20:34 от sebilMM

# 251
  • Мнения: 18 685
Кате Hug, и аз се ядосах, че пак му окепазиха хубавото лице Crossing Arms
та се присъединявам към теб Wink Joy

Уфф не искам да се разделят Зейно и Кадир...да не живеят вече в една къща...но може и така да стане...... Confused
дано да е временно Praynig
Кадир е прав да се ядосва най-много затова,че Зейнеп е завела и Айлин при Велю
Ама тя и преди го ядоса, като избяга при В., когато Айлин беше отвлечена
трябва да й свиква вече, че си прави каквото си иска Whistling

Фенче  Heart Eyes
Цитат
Някои от фенките на Елчин  ВК пък се възмущават как и крещи Кадир на Зейнеп, нали за него го правела  Laughing Познато ли ви е ?  35 35
оооо и тези ли? Joy Joy

Дива, мерси bouquet
пак прави показно нашия човек!!!

едно клипче от ТТ
как казва Selamun Aleykum
https://twitter.com/KivNas/status/1097180158279196672
Saruhan & Kadir & Kuzey 😂

Себи Hug аааа фенките на Елка са много готини/ВК/и преди съм ги коментирала! Wink

ЧРД на  Сонгюл!! bdbaloni


Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 21:03 от Airra

# 252
  • Мнения: 14 510

  Айре Heart Eyes newsm78  понякога съкращенията ме смущават , ако не зная какво значат .

В този ред на мисли   ВК - си го превеждам" великите клюкарки" , "великите клакьорки" "великите кукувици" или греша.
    Ядосана съм и изчезвам .

    Приятна вечер и лека нощ Hug

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 20:49 от sebilMM

# 253
  • Мнения: 18 685

  Айре Heart Eyes newsm78  понякога съкращенията ме смущават , ако не зная какво значат .

В този ред на мисли   ВК - си го превеждам" великите клюкарки" , "великите клакьорки" "великите кукувици" или греша.
    Ядосана съм и изчезвам .

    Приятна вечер и лека нощ Hug
Вконтакте Peace
нали и ти влизаш в този руски сайт! Wink

оставям хубавото гифче


лека и от мен Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 1 385


    Кети Heart Eyes


         Аз пък си мисля , че не може да се допуска ,че тези две жени са с близък социален статус.
  Може да не е от супер елита майката на Кадир  е все пак  е жена с която се съобразява и допуска в    офиса си г-н адвоката .Защо ли newsm78
  Само перуката и издиша много Laughing

Себи,  не знам какво имаш предвид с това изречение. Аз не съм ги сравнявала изобщо. Може би някоя от нас е писала нещо?


                    


                  


       Снеже Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт