Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 298
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • AMS
  • Мнения: 6 423

 Така си е, мили дружки!!!
 Ето дори началството/Еркан Джан това казва >>>


 💙"#KıvançTatlıtuğ е #excellent #actor...
 Той поема 💯 отговорността върху ролята си...
 Той може да запомни 250-300 PGS на скрипт...
 Прочита 2-3 пъти и той е свършил...
 Той заслужава признанието, което получава! "-
 #ErkanCan(#haydar) 💙 #ÇARPIŞMA @Medyatilkisi


# 316
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes видях твоя пост, за това ти и благодарих за тази страхотна новина!  Peace
Благодаря и за Еркан  bouquet Не зная какво говори, само чувам чок, чок чок на всяко изречение, трябва да е хубаво това, което казва за Киво  Wink
Да видим първо серийката, после ще разсъждаваме добре ли е , не е ли, че ни връщат към терористичния акт в 1 серия  Peace
Дива  Hug много добре си го казала, благодаря! bouquet Пред фактите и боговете мълчат  са казали хората  Peace
Подозирам, че на края на фрага Кадир е тръгнал към Джансъз  ooooh!
Благодаря за превода на думите на Еркан!  bouquet Ами ето, още един от старите и признати техни актьори потвърждава написаното от теб  Peace
Той заслужава признанието, което получава!
Помня, Башак беше казала колко бързо Киво запомня текста си, ето, че и Еркан го потвърждава  Peace
Айре  Heart Eyes ти пък, ще четат  Laughing По-лесно е да глаголиш  ooooh!
Страхотно клипче  Peace
https://vk.com/kivanc_tatlitug?z=video179104563_456240186%2Fb975 … pl_wall_-42273871
Лека и от мен!  Hug

# 317
  • Мнения: 571
Минавам да ви кажа лека нощ  Hug

Сал не ми стана ясно от целата работа кой точно определя кое е обективно и кое не?!
Има ли по-обективно от зрителския интерес? Ся не броим тия дето ми ги разхождат по гащи... и разни миски. Точно тва е най-необективното  Naughty тва че си красив не значи, че си добър актьор. Освен ако не те турнат да играеш нощна лампа  Mr. Green Факта, че Киво няма скапан проект до момента е обективен сам по себе си. От ЗП и СЮ минаха 100 години, а все още са силно коментирани. Нема кво да обясняваме повече.  bowuu

И друго се сетих преди лягане - не помня дали съм споменавала, ама хич не ми харесва как обличат Джемрето. Някак ми я състаряват  Thinking за сметка на Зейно, която е с много европейски вид.
И докато чакам четвъртъка гледам Чукура. От време на време ми е в повече екшъна, но нейсе продължавам. Та стигнах до не знам кой епизод, в който се появява Алпчи. И паднах под масата от смях  Joy Joy Joy Joy ми не мога да го възприема като злодей, сори  hahaha hahaha С тая бебешка муцунка не се получава (или не съм видяла достатъчно). И него, както и Киво, не го харесвам с много коса. У нащо дизи са си екстра и 2та (да ми обърнат Фнимание стилистите, лютфан). И последна вметка : наистина много добра игра на Арас  Peace приятно съм изненадана  Wink

Хади лека и доходна да ви е !  1countingsheep

# 318
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Мераба, дружки! Hug

Едва сколасах тази вечер, сядам и кво да видя - фраг. И то какъв...! Направо станах ей така Flushed Flushed Първо - познала съм за перуката, бравос на мен Stuck Out Tongue Winking Eye, второ - пак много патаклами, бравос на Али аби Head Band  и трето - пак отчаян Кадир... Е, кажете ми, как да седи мирна Зейнепка и да гледа кахрамана си тъй кахърен за аннето? Направо става и отива при батю си Велю...

Фенче, Айре Hug, благодарско за озетчето, къзлар! Heart
Синан, благодаря за превода! Hug

Засега толкоз, щот пак съм ограничена.

Хайдиии бакалъм, че и аз вече нямам търпение за четвъртъка! Blush

# 319
  • Мнения: 14 497


     Привет Hug Hug Hug

  Много трудна работа се оказа да прочета всичко написано от вас, и на всичкото отгоре и  два озета, фраг /благодаря и за двете bouquet/

      Айре  Heart Eyes клипчето за Киво и Башак е невероятно  bouquet липсваха ми само някой любими мои снимки от яхтата , но аз си ги зная и имам в албум Wink Wink Wink

        Наистина много сериозна серия ни чака.
Не само перуката на Асийе ще падне и много други маски  и действия на мафията ще ни се изяснят.
Кой подготви и плати на атентаторите  на стадиона.?

        Майката на Кадир изглежда като след лъче,химиотерапия.......
        Нова голяма драма ще е за Кадир ,да я открие и загуби. Cry А може и от косопад да страда жена след стреса да изгуби детето си newsm78
         Има още поне 50 серии да гледаме , та ще разберем. Wink
        Мисля си , че Вели си играе на котка и мишка с Кадир Може ,но не го убива, за да изпита садистично удоволствие  от сполетяващите  го   трагедии.

       Евалах на Кадир, за въздържанието  ,което прояви и не скочи какъвто си е експанзивен  ,когато разбра от Айлин за спещата им с Вели.Бързо скрои плана за проследяване,но ще му коства да го поставят на колене.Не за дълго надявам се.Но..... няма как да не се чувства предаден от Зейнеп и така ще е докато научи истината.Дано е скоро,


           


       И накрая къде е тръгнал Керем да се бие  с Демир Сигурна съм ,че като тръгна с/у него и мислеше че е надуто конте ,не е допускал ,че насреща си има уличен побойник от гетата ,който с повече късмет се е изучил и измъкнал от там.


               


               Ади.... да си лягаме . Лека нощ и до утре Hug               
     

# 320
  • Мнения: 18 550
Добро утро!  Hug Hug Hug

Фиф  Hug  thumbsup
Мамси  Hug за Зейно  Joy Joy Joy Позна за перуката, да  Peace
Себи  Heart Eyes  bouquet Дано не е това, което подозираме за Асийе, не ми се иска и на мен Кадир да загуби майка си скоро, след като я открие  ooooh! Дано е друга причината за нейната прическа под перуката  Praynig
Сигурна съм, че Вельо ще побърка Кадир с новинката, че Джансъз има пръст в атентата и по този начин ще го накара да тръгне да си разчиства сметките с него заради смъртта на семейството си - по този начин ще иска да се отърве и от двамата, но ще му излязат криви сметките ми се струва  newsm78 Хайде, да видим дали ще позная  Laughing

Хубав ден!  Hug

# 321
  • Мнения: 1 069
Добър ден и от мен!
Как сте, девойки Hug

Фрагът е супер, много съм впечатлена от развитието на нещата!  
Първо искам да започна от Джемре и Керем - много кофти ситуация, но някак нямаше да е реалистично, ако не минат през нея! Колкото и добър и стойностен човек да е Джемре, все пак начинът ѝ на живот не могат да го изпарят и да се разнесе във въдуха.Но това, че Джемре сама (предполагам тя или подтикната от някого) постави Керем в неловка и неприятна ситуация изобщо не ме притеснява, даже напротив - те трябва да се разберат, трябва да минат през обсъждането на инфарктните точки помежду си, а не да се надяват никога никой да не заговори за тях. Така и двамата ще трябва да се понаучат на компромиси спрямо някой особености на другия, за да преминат нататък и да няма какво да ги раздели (поне докато са влюбени)! Мисълта ми е, че ако преминат през тези моменти, ако ги обсъдят и преглътнат Керем - обидата, Джемре гордостта и навика, след това пред тях остават доста малко варианти недоброжелателите им да ги разделят!
Все пак любовта не е само тръпка и емоция, а и разбиране, споделяне, оголване и на неособено приятни истини и приемането на другия, такъв какъвто е. Не че изключвам това, че те взаимно ще се нагласят един към друг, че ще смекчават някой свои особености, но трябва да разберат и приемат някой неща, за да продължат напред!
Редно е с птичките и пеперудките във връзката, да се срещнеш по някое време и със слоновете и дивите антилопи...

Кадир и Зейнеб - ох, тук нещата се заплитат! И аз апелирам за повече честност и открити отношения между тях, но от друга страна има моменти, когато човек премълчава нещо зад гърба на любимите си хора, за да им спести било то разочарование, било то трудности и допълнителни тревоги. Та, затова в конкретната ситуация разбирам Зейнеб - тя се нагърби с товара на тайните си посещения при Вели, за да не тревожи Кадир. Както и да за да успее в начинанието, което си е поставила, защото е наясно, че Кадир не би позволил тя и Айлин да се излагат на опасност, дори и цената да е информацията за собствената му майка!
И аз съм ужасена от мисълта да изложа евентуалното си дете на подобна опасност, категорично! Но в контекста на "филм да става", може би трябва да го разгледам като още по мащабна саможертва от страна на Зейнеб - все пак да изложиш себе си на смъртна опасност заради любим човек е много, но да изложиш и детето си на тази опасност вече означава, че си обезумял и готов на всичко....А тя е в такава ситуация по отношнеие на Кадир!

Мамси, следовател си ти за перуката! Поздравявам всички, които споделиха подобни предположения! В историята на Асие очевдино има много неща, които тепърва ще разкриваме. Въпреки индикациите за сериозни болести при нея, надявам се да не са животозастрашаващи, защото още една раздяла със скъп човек за Кадир би излязла от моите параметри на поносима драма!


Хубав ден на всички!

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 09:32 от Polina_

# 322
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Гюнайдъъън  Hug
По-добре късно от колкото никога  Naughty са казали едни умни глави  Peace
Хадииии буйрум на кофеина  Laughing





#Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ваща такова значи  #2gunfire нали знаете - тираджия на Калотина.... (Коте, пали прахосмукачката джанъм, да сбираш гилзите по мене)

П.С. Прибрали сте си простаците у шкафа и балконя е празен  Crossing Arms

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Фиф начи виж сега  Naughty и аз така съм яхнала метлата  afwitch като видях на бай ти Велю мазната физиономия  Sick, че хич нема сбирам гилзи ми шъ метам с нещо по-сИриозно
Само тоя е хипер недосегаем бе, фанал е Аллах у шлифера  Crossing Arms Crossing Arms

Отивам да видя кви сте ги творили  Peace

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 16:20 от kotelina

# 323
  • Мнения: 18 618
Привет и от мен Hug
Благодаря на всички, отбили се в темичката ни bouquet
хубави и интересни коментари!!
Коте Hug, тенкю Wink
Поли Hug се върна към амплоато в което я познаваме....много ми хареса споделеното за ДжемКер и Зейнеп и Кадир Peace
от това, което ни показаха до сега, мисля, че първите двама при достатъчно желание и силни чувства биха се справили сравнително лесно с различията м/у тях. Да видим тоя дявол Демир, какво е намислил Close
при Кадир и Зейнеп-са доста по-сложни нещата- много недоброжелатели, тайни от миналото....и изобщо ги чакат доста препятствия и спънки за любовта им.... Confused Confused
но се надявам... както си обещаха, че повече няма да се оставят един друг.

Мамси Hug Peace
Цитат
Е, кажете ми, как да седи мирна Зейнепка и да гледа кахрамана си тъй кахърен за аннето? Направо става и отива при батю си Велю...
Joy Joy Joy

Фенче Heart Eyes, мислиш , че Джансъза е виновник за атентата??
интересна хрумка....ще видим.
не мисля, че Асие е болна от животозастрашаваща болест, но си мисля, че хапчетата, които й дават, не й помагат , а само я объркват....и й ги дават нарочно с тази цел newsm78

Фиф Hug
на мен Джемре горе долу ми харесва как я обличат-малко по-секси и предизвикателно, наблягайки на хубавите й дълги крака Wink
Зейнеп/Елчин също има страхотно тяло, но за сега не акцентират с дрехите й на тоя факт.
ооо Алперен е супер в ролята на Емрах-гледай и ще видиш, ще го намразиш истински... Whistling
а Арасчо е голям талант!!

да мина към новините>>
Първото и единствено цифрово списание в ТР-Medya Tablet  е обявило Сблъсък и Къванч за сериал и актьор на месеца Peace
тук>>>
http://www.medyatablet.net/dergi/









Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 13:59 от Airra

# 324
  • Мнения: 571
Яле ме и мене  Party Party Party

Минавам набързо, че време йок  Crossing Arms

Поли  Hug Коте  Hug Айре  Hug

Поли, много убаво си го казала джанъм  Hug Съгласна съм с теб, че нямаше как да не излезе финансовия въпрос междъ ДжемКер. Няма да е реалистично  Peace А и те до момента мисля добре се нагаждат. Можеше да вземе пари от нея и вече да има така мечтаните сервиз и мотор.  Ама не иска.... иска самичък да си го направи. Но пък взе раздрънкан мотор, за да я повози.... и въобще ги прави нещата според неговите разбирания и възможности. А съответно сега тя според нейните, което води до неловка ситуация за него, ама съм сигурна, че ще намерят златната среда.
Що се отнася до Зейнеп - избягвам да гледам от камбанарията на родител нейните действия. Да не дава Господ да ми се налага  Praynig Но мисля, че тя вече усети, че имат влияние над Велю и той няма да я нарани или поне не физически. И не мисля, че го прави само защото се чувства длъжна на Кадир, че спаси Айлин. Тва си е любов в чиста форма, оцеляла толкова години.  Heart Eyes

Айре  Hug щом казваш, че ще го намразя Алпчи значи е така.  Peace Може би още не мога да се абстрахирам от ролята Керем или просто прекалено много симпатии  Laughing С Чукура напредвам бавно, че нямам време, а и там си трябва гледане и съсредоточено следене, че много навалица, много събития. Ще те информирам своевременно мразя ли го или не  Mr. Green

Хади лек ден!

P.S. Коте,  Hug след като ше си гърмиме дружно, требе да назначиме некой друг да пали прахосмукачката  Thinking

# 325
  • Мнения: 18 550
Привет следобедно, дружки!  Hug
Поли  Hug много ти благодаря за коментара, хареса ми!  bouquet И аз не мисля, че чак толкова ще задълбаят в драмата , дано!  Praynig
Фифка  Hug Коте  Hug bouquet Ако искате и аз мога да обирам след вас гилзите с прахосмукачката  hahaha
Айре  Heart Eyes отново прекрасна новина си ни донесла!  bouquet
Като казах, че когато пишем колко е страхотно нашето момче, не лежим на гол ентусиазъм имах предвид ето точно това, което си споделила  Peace
И още ...
Цитат
На премиерата на филма "Една любов  2 живота"  актьора Еркан Джан го попитаха какво мисли за неговия колега Къванч Татлъту. Еркан каза:" Къванч е отличен актьор! Той винаги подхожда с отговорност към своята роля... Къванч може да запомни 250-300 страници сценарий ... Прочита го 2-3 пъти и е готов ... Той заслужава признанието, което получава."
Цитат
Актьорът Гьоркем Севиндик / Долината на вълците /високо оцени играта на Къванч, който изигра  ролята на  Сарухан във филма Organize İşler 2, казвайки :
" Според мен, актьорската игра на Къванч Татлъту беше най- запомнящата се в този филм, аз взимам  уроци, наблюдавайки го. "

Айре  Heart Eyes не знам дали Джансъз е виновен за терористичния акт, но съм сигурна, че Вели насочи Кадир към него - за това и каза в края на фрага, че Кадир е тръгнал към своя ад  #Cussing out Ще видим дали ще изляза права  Thinking

# 326
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
P.S. Коте,  Hug след като ше си гърмиме дружно, требе да назначиме некой друг да пали прахосмукачката  Thinking

Фиф  Hug ак близките няколко епизода ще са все такива, да ти кажа определено ще има нужда некой да сбира гилзите по нас Naughty, че аз шъ взема да секна  Mr. Green Joy Joy Joy

я, виж Фенчето  вече се самопредложи  Laughing


Фифка  Hug Коте  Hug bouquet Ако искате и аз мога да обирам след вас гилзите с прахосмукачката  hahaha


Айре  Heart Eyes не знам дали Джансъз е виновен за терористичния акт, но съм сигурна, че Вели насочи Кадир към него - за това и каза в края на фрага, че Кадир е тръгнал към своя ад  #Cussing out Ще видим дали ще изляза права  Thinking


Фенче и аз си мисля като теб, че Вели ще се опита с един кършум да отгърми два заека - Кадир и Джансъз! Обаче ей тука ще му излязат наистина криви сметките  Naughty. Снощи пак ми мина поредната абсурдна мисъл през ума ама вече забравих за какво иде реч  newsm78 ма нейсе кат` съ сетя ще ви информирам  Mr. Green Naughty.
Дали пък в един момент няма да се обединят кадир и Джансъз срещу Вели Rolling Eyes, хади бакалъм  Flutter

# 327
  • Мнения: 18 618
Фенче Heart Eyes
мерси bouquet
много искам някой да преведе всичките думи на Еркан бей.....и си чакам Wink
Цитат
не лежим на гол ентусиазъм
и прекалена фенщина Joy Joy Joy Joy

ей го тоя Görkem Sevindik


ОД2 благодарят за 3 млн зрители
https://twitter.com/organizeisler_/status/1098216768571654144



Фиф Hug
Цитат
Ще те информирам своевременно мразя ли го или не  Mr. Green
Peace Joy

Коте Hug, ако Джансъза разбере , че Кадко му е син, тогава жална му майка на Велю Mr. Green

Цитат
Снощи пак ми мина поредната абсурдна мисъл през ума ама вече забравих за какво иде реч  newsm78 ма нейсе кат` съ сетя ще ви информирам  Mr. Green Naughty.

е записвай де Joy Joy

 Laughing


................
и това са постнали ВК Peace

Цитат
Слова человека, который находится в команде "Столкновения" (кто-то из персонала) о взаимоотношениях Кыванча и Альперена за кадром:
"Они, как братья: вместе кушают и пьют чай, много смеются. От их интенсивного смеха смеётся вся команда..."
Думите на човек от екипа на „Сблъсък” (някой от персонала) за отношенията между Къванч и Алперен зад кадър:
"Те са като братя: ядат и пият чай заедно, много се смеят. Целият екип се смее от интензивния им смях ..."





Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 17:59 от Airra

# 328
  • Мнения: 18 550
Айре  Heart Eyes е, превели са само това, което говори за Киво, едва ли ще преведат всичко  Rolling Eyes На мен и това ми е достатъчно  Wink
Охоо, вече има 3 000 000 гледания Организето, супер!  Peace
Благодаря за споделеното, не се съмнявам, че се разбират прекрасно с Алперен  Peace
 hahaha каква анимация са направили на последния фраг  Joy Joy Joy доста са грозни всички, но щом са си направили труда, това означава, че Сблъсък се радва на голям интерес  Peace


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Фиф  Hug аз пък много харесвам Киво с дълга коса, на него много му отива. Но, най- много го харесвам ето с такава прическа, има разкошна коса.



А Алперен ми е по-готин определено с къса коса  Peace

# 329
  • Мнения: 571
Фен  Hug Hug Hug

Киво го харесвам рошав, но не и като Джесур в 1ви сезон. Въпрос на възприятие  Peace А Алпчи определено трябва да бъде САМО с къса коса  Laughing
С благословията на Айрето официално си назначена за шофьор на прахосмукачката  Sunglasses

P.S. Мералката са я докарали едно към едно в тва аниме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт