Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 287
  • 736
  •   9
Отговори
# 390
  • Мнения: 18 543
Фиф  Hug Joy Joy Joy
Кадо ранен ли е  newsm78
Ами след седмица ще се оправят младите, ама Зейнеп трябва да му каже истината ... А виж, Джемре не знам как ще си върне Керем, много трябва да се постарае. надявам се, там да помогне свеки  Laughing

# 391
  • Мнения: 14 495
 
    Нета като по поръчка прекъсваше на най- драматичните моменти , но като цяло разбрах за какво става дума благодарение на Айрето  Heart Eyes и Фенчето Heart Eyes bouquet bouquet

  
    Наистина това беше серията на Кадир/ Къванч.Идваше ми да зашлевя Зейнеп дето му причини всичко това,но и тя страда много и още ще има. Но ум царува, ум патки пасе.Докато не му признае истината ще има патки да пасе.
     Последното писмо ме разплака, и   истински ме стисна за гърлото.
 Мисля ,че скоро Кадир ще прости на Зейнеп,повери нея и Айлин на Керем ако му се случи нещо.

      Защо  сценаристите са отредили толкова страдание за Кадир и  в тази серия твърде много.
.Отговарям си сама -защото няма кой друг да изигграе такава роля то такъв начин .
       Браво , момчето ми  smile3508
        

 

     Хайде, лека момичета Hug



    

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 23:29 от sebilMM

# 392
  • Мнения: 571
Себи  Hug

Айре,  Hug Фен  Hug ся ми е много интересно Али аби как ше завърти работити със Зейно и Кадир  Thinking  За младите дет викате е ясно - Джемрето ше трябва да си даде бая зор, но така или иначе нямаше шанс да не минат през тая работа с финикийците. Ама за другите - хади бакалъм.
Сега се отправям към покоите, за да се опитам да вменя на Али бей моето силно желание Селю да се гътне  Whistling па белким желанието ми мине Капитан Андреево  Mr. Green

P.S. Тая па Джемрето как можа па баш тва да го направи  ooooh! мислех, че на предното съвещание там Керемчи е успял да и охлади мераците по тоя въпрос  #Cussing out И на нея 100 пъти и се каза не барай там ама оно рупа ли рупа  ooooh! #2gunfire

Хади лека нощ!  Heart Eyes

# 393
  • Мнения: 18 606
еее не може без Селю, той е от главните Naughty Joy Joy Joy
и на мен ми е интересно за ЗейКад Peace

Себи Simple Smile
Цитат
Отговарям си сама -защото няма кой друг да изигграе такава роля то такъв начин .
smile3521

красота!!! Crazy





лекинка Hug

 Peace


Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 23:57 от Airra

# 394
  • Мнения: 18 543
Себи  Heart Eyes  smile3521
Фиф  Hug  Joy Joy Joy а, дано!  Laughing
Как можа да го излъже  Зейнеп така гледайки го в очите след тези думи на Кадир ooooh! После тя била обидената видиш ли  ooooh!
https://vk.com/sanguclub?z=video-132999259_456242636%2Fde13b5ec3 … -132999259_207124
Айре  Heart Eyes красота и то каква  Heart Eyes
Лекинка! Благодаря за компанийката!  Hug

Добро утро!  Hug Hug Hug


Какво ли ще се случи, Кадир каза, че няма път назад  ooooh!

Хубав петък!  Hug

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 06:16 от queen_fenka

# 395
  • София
  • Мнения: 1 385
Добро утро.
Снощната серия беше страхотна. Всичко си беше на мястото, нямаше нещо, което да ми се вижда не намясто.  Хем уж нещата се разплитат, а те се заплетоха още повече. Страхувам се, че няма да видим хепиенд за любовта на Кадир и Зейнеп. Той й каза, че връщане назад няма.
 Мисля, че тя ще се жертва, за да му даде семейството, за което той мечтае. За съжаление това семейство не си струва. Нито бащата, нито майката. Ако толкова тя се е страхувала от бащата, да беше избягала с детето си, а не да го остави на съдбата. Живее си богато и охолно и страда. Ама че майка. В същото време виждаме една майка как може да постъпи заради детето си. Хубав контраст. Добре измислен.
Джемре сгафи, но там нещата може и да се оправят.
Малко се чудя как така майката на Керим сега седи по цял ден при младите и оставя онзи   проклетник сам, а не е можела да го остави пет години за два часа, за да отиде да види сина си в затвора. Най-вероятно тези неща ги измислят по време на снимането на филма, не са измислени така предварително.
И това говорене и подслушване, дето го има навсякъде просто не мога да го приема. Някак ми се струва, че на моменти всички оглупяват. Тази Мерал няма ли най-после да я разкарат? На Кадир умното ченге се оказва, че му трябва много време, за да разбере, че около него винаги има предател. Изгони Мерал навън и точно пред вратата вдигна скандала на Зейнеп. Нямаше нужда да ги гони, те и без това чуха всичко.
Разбирам, че тези неща са нужни, за да има филм , ама не ми харесват, глупеят ми.
Както и да е.
Тъжно ми е за горкия Кадир. Пак нещастен. И времето е гадно. И така ще е още няколко дни.
Бъдете здрави.

# 396
  • Мнения: 571
Гюнайдъъъън

Минавам само да метна кафето



Другото след като се събудим  smile3507

Айде приятен ден!  Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 18 606
Привет Hug


Фенче Heart Eyes....аааа не може да няма връщане назад! Wink
но определено феновете недоволстват, че Али А. и Улуч убиват отношенията м/у Кадир и Зейнеп....цитирам снощни постове в ТТ

футбола снощи си е вземал своето Mr. Green



Фиф Hug, мерси Wink

Кети, благодаря за коментара ти!




хубав петък!





# 398
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, момичета!  bouquet Не си позволих да изгледам снощната серия. Не, че не се опитвах.., на пресекулки поглеждах и бързо сменях канала (около сто пъти). Изчетох превода "в ефир",(Айре, Фенче, Hug) но не всичко разбрах. Въпреки старанието ми да остана "желязна", от малкото, което видях, Киво, ми раздра сърцето. За отношенията между Кадир и Зейнеп - щадящото поведение и тайните, недоизказаната или премълчана истина водят до загуба на доверие. Ясно е, че Зейнеп има добри намерения, но не случайно е казано, че "Пътят към ада е постлан с добри намерения." И какво се получи - наранени хора, неистова болка и самота. За бурна любов между двамата, загубих надежда. Разочарована съм от себе си, че си "навих на пръста" идеята за всеопрощаващата и всепобеждаваща любов, както и фиксацията ми, че раздялата на обичащи се хора е временна (докато  се уталожи или приспи обидата). Явно съм, не непоправим, а неспасяем романтик...









Лек ден!

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 11:38 от Екатерина Кузманова

# 399
  • Мнения: 1 069
Момичета, не съм изгледала още серията, но вие ме отчаяхте съвсем!
На фона на отвратителната работна седмица, която имах, се надявах да гледам нещо сгряващо сърцето, но явно ще трябва доста да почакам!


С вас съм, чета ви, не съм се изгубила! Само дето камарите от работа ме навеждат все по -често на мисълта, че еманципацията на работещите жени ни излезе през носа (лична мисъл, за всеки си е различно).....Надявам се уикенда да смогна да ви настигна! Don't forget me!

# 400
  • Мнения: 18 606
Поли Hug, аааа добре, че не сложих и рейта Whistling Joy Joy
за работната ти седмица spoko spoko
за това, че ще те забравим, няма такава опасност! Wink Heart Eyes
Серията беше супер динамична и сурова....но за съжаление няма какво да ти стопли душата, освен  актьорската игра...и особено играта на Киво Peace
е и такъв момент имаше Heart Eyes


Кате Hug
аз исках такъв сериал, екшън...ама и не мен вече ми липсва нещо за романтичните ни души smile3518
явно и комшиите мислят така......
Зейнеп и Кадир ще се съберат, сигурна съм....даже още в следващата серия....ама нали трябва да ни държат в напрежение Crossing Arms

нооо доста негодувания чета в ТТ, че главната двойка-ЗейКад просто липсва Crossing Arms

..............

хвалби за Кивовата игра



в испанско списание


Себии Hug
за нас двете Wink

отива към 8 месец нали?



Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 17:47 от Airra

# 401
  • Мнения: 599
Здравейте, мили дружки Kissing Heart! Тук съм, прочетох ви набързо, благодаря за всичко и ще се върна отново да ви прочета... Какво е това минорно настроение от вас днес? Аз пък (наивният оптимист Wink) съм убедена, че Кадир и Зейнеп ще се съберат отново още в следващата серия - както каза Кадир, те "знаят/познават сърцата си"... Simple Smile Simple Smile. Като изгледам епизода с превод ще коментирам повече Wink. На първо гледане в оригинал на пресекулки, присъединявам се към вас - това беше епизодът на Киво Heart

Поздравявам ви с песните от епизода (малко подтискащо звучат, но пък музиката е хубава):



Този вариант ми хареса повече:)





Последната песен за Тюркян (която пусна Мерал) я слагам в скрити... Wink
Скрит текст:


Прекрасен ден от мен Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 17:14 от AniMae

# 402
  • Мнения: 18 606
 @mavi Spring - Summer 2019 Backstage
няколко секундно видео
https://twitter.com/KT_Fans/status/1098966492593430528





Ани Hugвинаги успяваш да внесеш позитивно настроение!! bouquet
мерси за клипчетата!!



мисля, че Зейкад истинска целувка, няма да видим Whistling Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

от днес

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 18:11 от Airra

# 403
  • Мнения: 14 495

  Здравейте bouquet bouquet bouquet

Благодаря за кафетата , които ме доведоха до там , че да се усещам като току станала от прекрасен ,възстановяваш   сън сега в 18 ч bouquet


   Ще има Айре  Heart Eyes , ще има и то невиждана до сега целувка м/у Зейно и Кадир но трябва време.Някой да си спомня Киво да се повтаря или имитира предишна роля .Аз НЕ!  Та затова се надявам Praynig

    И зная защо , защото Зейнеп  знае много от пъзела Кадир , Асийе , бащата ,  Вели.... и е опасна вече за  Вели.
    Някой ще сбърка и  тогава  готовата  на всичко Зейно за да е в топлата прегръдка на Кадир ще  действа.Коя разумна жена ще пропусне това.

                      
                        

                        

                      Двете ,които събраха негативите ни снощи и заслужено .
                      Трябва да се мисли преди да се говори и действа.

                        Ще си платят , но дано не за дълго ,че ще ни стане скучно без романтика Wink Wink Wink

                      

    Айренце Heart Eyes

                
Скрит текст:
Много ти благодаря,Сутринта мернах снимката но бързах за работа и не разбрах ,че е нова.Да напълняло е малко момичето ни но е нормално за нейните почти пълни 8 месеца.Март до края трябва да роди по мои сметки  Laughing И знаеш ли какво , честно, когато видях това сладко момиченце си помислих и то спонтанно -от нас тъмничко момченце , от вас русичко момиченце Grinning Praynig Амин

                 Спокойна вечер

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 19:04 от sebilMM

# 404
  • Мнения: 18 543
Привет, дружки!  Hug
Още не съм гледала серията с руски превод, само частта, която превеждах. Сега мисля да го направя, после ще споделя  Peace
Снощи обещах нещо  Wink
Цитат
Къванч ... г -н Къванч
Еркан - Да
Как е актьорството му според вас ?
Еркан - Къванч е много добър в своята работа.
Много се извинявам, ушите ми са заглъхнали. А ето това въобще се "провали " нищо не чувам
Къванч много пази, внимава за своята работа, трепери над нея ... Много работи . Всъщност ...
Тези огромни текстове, на множество страници. А той ги чете няколко пъти и е готов. Много е добър, много . Вие и сами виждате неговото актьорство. Талантът му се вижда ...
Разбира се, Къванч сега е млад. И ние на неговата възраст правехме същото. Но, Къванч трябва честно да си призная, изпълнява поставените задачи напълно.
Ама какво сте се затюхкали всички ? Как няма да видим любовта им , хайде стига  Laughing Ще я видим и още как, такава любов не свършва ей така ... Просто сега положението е такова, ще се оправят и двете двойки, споко. Зейнеп ме ядоса доста снощи, но я разбирам. Най-много ме ядоса, че се изнесе без да му каже и дума на Кадир, той какво да си мисли ? Но, всичко ще се разбере и той отново ще си я гушне, като проумее мотивите и да го направи. И Керем ще преглътне гордостта си и ще престане да се сърди на Джемре. На мен сега ми е интересно друго - все си мисля, че този дебел лъжец Вели лъже и за това, че Джансъз е замесен в атентата на стадиона  Thinking По-скоро той имаше интерес да отмъсти на Кадир, как пък се случи точно когато и семейството му беше с него на стадиона  newsm78 Иска да насочи Кадир по следите му и да се избият взаимно, а той си въобразява, че ще се сдобие със семейство след това  hahaha Кети  Hug изобщо не вярвам, че Зейнеп има намерение да се жертва, тя просто си въобрази, че може да надхитри онова влечуго  ooooh! За това толкова убедено заяви на Кадир, че не Вели , не друг, а тя ще върне майка му ...
Кате  Hug много рано вдигаш бялото знаме  Laughing
Фифооо  Hug ма много време ти требе на теб да се разсъниш  Joy Joy Joy
Ани  Heart Eyes така, така, ти си от моята партия- оптимисти до край  Laughing Peace Благодаря за песните!  bouquet
Поли  Hug хич не се отчайвай, а си гледай серията, сигурна съм, че ще ти хареса  Peace
Айре  Heart Eyes получавам си това, което исках, знаех, че няма да е типичната турска сапунка с много ашк. Не, че имам против да има по много и от него, но и така ми е ОК. Че има недомислици в сценария, има, къде пък ги няма, но щом продължавам да чакам следващата серия с нетърпение, значи всичко е тамам  Laughing А Киво снощи беше страхотен, за това няма спор. И хората го виждат  Peace
О, чакаме нова реклама, супер!  bouquet

Ще има целувка, как няма да има ... само време ни е необходимо  Peace
Отивам да гледам ...
Ето, и Себи  Heart Eyes е на моето мнение  Peace Ох, направо си го представих това в спойлера ти, мила, а дано!  Praynig

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 19:21 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт