Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 342
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18 568
Добро утро!  Hug Hug Hug

Днес продължавам с гледането, но от това, което видях до сега съм много доволна, серията отново е много хубава, за мен, де  Wink
Поздрав за прекрасна събота, макар и снежна  bouquet

# 421
  • Мнения: 14 499


              Добро утро Heart Eyes Hug

       Първо физическо натоварване , после кафето Wink


             
              

   Отивам да изрина малко сняг вместо физзарядка Laughing Nature Snowman


            Ха... и кафето е сервирано.Благодаря Фенче Heart Eyes bouquet

# 422
  • Мнения: 1 069
Здравейтееее!
Щом оцелях до събота, значи има надежда! Нямам търпение да си изгледам епизода!

Гифчетата са мега страхотниии! Голям образ е Киво, просто присъства навсякъде с душа и сърце!

# 423
  • Мнения: 14 499

          Някой така си изразяват любовта към Къванч Laughing

        

          



       Дълго ли ще се сеща Зейнеп за тази последна нежна целувка на Кадир.-Ах Зейнеп ,ах , защо не направи Кадир , част от плана си .Пак щеше да е трудно ,рисковано ,но заедно.


            


   Изгледах серията.Впечатлена съм- силна, логична ,трогателна!
Още събирам мислите си.
 Мисля , си колко се смях на фарингита Кадиров, и как се задавих от мъка когато майка му четеше последното писмо на 18 годишното си  изоставено от нея  момченце Sad Sad Sad
              

    И за друго се сещам....това на Вели -Стой далеч от Зейнеп  в заповедна форма не е ли  повод Асийе да изостри интереса си към нея.И какви лекарства  Вели държи  да взема на всяка цена newsm78Дали не обърква и без това замъгления и мозък от мисли и мъка по детето и.
    Остава да разберем.




Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 11:11 от sebilMM

# 424
  • Мнения: 18 642
Привеет в събота Hug


на Фиф Hug й пожелавам лека и доходна! Wink
Поли Hug усещам те бодра и готова за среща с Кадир и ко. Wink
Фенче Heart Eyes Peace и на мен ми остана около половин час от снощи.........
доволна съм от серията-много силна, динамична, държи те постоянно под напрежение, силни диалози, нищо излишно!
Кадир и Зейнеп не са ми глупави Mr. Green ooooh!
а като прочета за  химия м/у Вели и Зейнеп и ми идва да се гръмна smile3555

Себи Hug
съгласна съм!!
мдааа, за хапчетата бях писала и преди, че според мен Велю нарочно ги дава на Асие, за да я обърква още повече Whistling

зад кадър Simple Smile



 Heart Eyes


# 425
  • Мнения: 18 568
Себи  Heart Eyes Поли  Hug  wavey
И аз изгледах серията ... страхотна! С превод е съвсем друго, всичко е логично и последователно. Обаче ... няма да се съберат двойките ни още следващата седмица, така ми мирише  Thinking  Cry Дори при Кадир и Зейно ми се струва, че ще е по-лесно, когато Кадир узнае мотивите и, докато за Керем и Джемре ще е по-трудно ... така си мисля, де  Thinking
Интересно кой е взел на мушка и Селимчо  newsm78 Аз на онлайна реших, че получи калп криза от страх, а снимката я бях пропуснала, явно тогава съм копирала превод. Дали отново Джансъз стои зад това ? Ако е така, спукана му е работата на адвоката, по-добре да си умре на масата при операцията. А и когато научи Джемре  #Crazy
Нямам идея какво ни е намислил Али бей, но чакам с нетърпение следващия четвъртък  Laughing
За пръв път ме докосна играта на актрисата, която изпълнява ролята на Асийе, браво, много добра игра, почувствах огромната и мъка ... Знаех си, че и тази кака, която се "грижи" за нея е човек на онзи дебел ненормалник  #Cussing out
Вели го намразих още повече, когато разбрах защо не бърза да убива Кадир ... мръсен садист, този заслужава да му се случи най-гадното - да види сватбата на Кадир и Зейно, а Айлин да го целува Кадир без да я подсеща  hahaha
Айре  Heart Eyes о, благодаря!  bouquet
 Joy Joy Joy може да са всякакви Кадир и Айлин, но не и глупави  hahaha Някои хора защо изобщо си причиняват това - да гледат нещо, което не им харесва, не мога да разбера. За всеки влак си има пътници са казали хората.
Много добре си го казала - динамика, страст,  напрежение, страхотни диалози, това е Сблъсък + невероятна актьорска игра  Peace

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 12:19 от queen_fenka

# 426
  • Мнения: 18 642
Фенче Heart Eyes, абсолютно!!!
за всеки влак си има пътници Peace
примерно в ЛпН, героинята на Елчин я правеха 100 пъти по-глупава......... то и сюжета не беше върха на сладоледа Mr. Green Joy Joy
и аз не мога да го понасям Велю, толкова ми е противен Close еле пък да ми стане любим персонаж ooooh!
мисля, че следващата серия ще е направо бомба....а има само 5 дни до нея Whistling
и съм сигурна, че ще ни оставят пак без думи Peace
ще видим какво са намислили за двете ни двойки, ама няма да им е хич лесно, освен ако на момичетата не им се случи нещо много рисковано и опасно и мъжете да се стреснат и осъзнаят.
и на мен много ми харесва играта на актрисата, която играе Асие, просто АЯ си знаят работата и не са я вземали случайно!

и тук оставам без думи!! Crazy




не се спира нашия човек! Heart Eyes


Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 13:08 от Airra

# 427
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 658
Добър да е този снежно-слънчев и мразовит ден, момичета!



Не се стърпях и попрегледах преведената серия. Благодаря на преводачките за скоростната реакция!

Съгласна съм, че тази серия беше на Кадир, по-скоро на Киво. Силна серия, като за него... и много тежка, не като за мен.
За Зейнеп не съм си променила позицията, относно тайните. Но, като жена я съжалих, когато Кадир й крещеше, зловещо беше. Така се получи, когато Джесур навикваше Сюхан, след като убиха майка му. Съжалявах Сюхан, съжалих и Зейнеп. Подкрепям поведението на Зейнеп в този момент, мълча, не се опита да му обясни, не се опита да се оправдае, не се опита да се защити, не се опита да го спре и успокои. В това афектирано състояние на Кадир, нямаше смисъл да го прави. Одобрявам и това, че се изнесе от дома му. Но се натъжих, когато Кадир наблюдаваше как любимата му, с куфарите и детето, си тръгва. Брутално реалистичен в емоцията си беше Киво. Усетих тъгата му, както и тази на Зейнеп, когато оглеждаше, (като за последно), дома на Кадир, който беше и нейният дом. Тъжни са и двамата, ама така се получава, когато има тайни и лъжи, въпреки добрите намерения. И къде тръгна сам Кадир? Изглеждаше така, че все едно светът е свършил, а той отива на заколение. Дано в следващата серия малко се тушират нещата, че се измъчих...

Не мога да не повторя това...







Лек ден!

# 428
  • Мнения: 18 568
Айре  Heart Eyes е, как да имаш думи, то пък бива ли да има подобна красота  ooooh! И всеки цвят му отива ужасно, да му се не види  Laughing
Че ще се оправят двойките е ясно, много се обичат  Heart Eyes Но, докато любовта на Зейно и Кадир се е доказала във времето / аз за това казвам, че те по-лесно ще се оправят / то тази на Керем и Джемре е още много плаха, много крехка, добре и каза Керем, че те не се познават, дето се вика. Там не знам как ще стане ... Докато в любовта на ЗейКад  в основата и е най-вече голямото приятелство, доверието, изграждано с години, за това Кадир беше толкова сломен и съсипан ooooh! До степен да не му пука, че ще го пребият, ще го убият, той вече не вижда смисъл да продължава  Cry Чудят се някои, с кой акъл се е изправил срещу 7 човека  hahaha Пък той си го каза, искаше всичко да свърши в деня, в който си мислеше, че е загубил всичко ... Точно както преди да срещне отново Зейнеп. За това и тръгна да търси Джансъз, без пистолет, без нищо  ... Само да видим по кой начин ще стигне до него  newsm78 Защото съм сигурна, че ще се срещнат един ден  ooooh!
Ама за каква химия говорят пък някои тук , големи химички се навъдиха hahaha Аз виждам единствено омраза, презрение и известна доза съжаление в очите на Зейно  Mr. Green А това, че Онур си играе супер е друго, две мнения няма, но им се чудя на такива, които искат Зейно да е с Вели на края, дааа ... има и такива  Mr. Green Ама какво се чудя, колко коментара прочетох в Любящие сердца на времето какъв положителен образ бил Гюней, пък видиш ли за всичко бил виновен Кузей  Joy Joy Joy Joy Joy Шарен свят  ooooh!

Кате  Hug  bouquet
И на мен ми беше мъчно за Зейно, но не мога да обвинявам и Кадир, прав е в случая, колко пъти я попита ... А онзи плъх Вели явно е завършил в затвора психология, колко вярно знаеше какво именно ще се случи - Зейнеп ще мълчи, а Кадир бавно ще умира  ooooh!

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 13:24 от queen_fenka

# 429
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, прекрасни! Two Hearts

И аз снощи, по късни доби, изгледах новата серия. Според мен беше по-слаба и мътна от предишните. Но пък серията си беше на Кадир/Къванч - и като фокус на героя, и като игра на актьора. Heart Eyes

докато любовта на Зейно и Кадир се е доказала във времето / аз за това казвам, че те по-лесно ще се оправят / то тази на Керем и Джемре е още много плаха, много крехка, добре и каза Керем, че те не се познават, дето се вика.

Ей това мнение много ми допадна - съпоставката между любовта на двете двойки.
ЗейКад е утвърдена, крепка, устойчива - каквото и да става (в случая, Вели или майката на Кадир), чувствата не отслабват, а тъкмо се затвърждават. (Затова донякъде ме дразни образът на Зейнеп, особено от последния епизод. Би следвало тя най-добре да познава Кадир и да предвижда реакциите му, и, въпреки всичко, върви точно срещу това, което той иска от нея.)
А ДжемКер е пълната противоположност - плахи и раними (правилно каза Керем, че Джемре не знае какво е да обича, а той не знае какво е да бъде обичан), несигурни, и любовта им тепърва ще трябва да премине през много препятствия, за да се докаже. (Затова и очаквам може би да се появи още по-голяма трудност - дали при Керем, дали при Джемре - че и двамата да разберат, че заедно са по-силни, че имат нужда един от друг и ще преодолеят всичко заедно.)

Иначе, отново бяха прекрасни Алперен и Мелиса. Revolving Hearts Изпълват ми сърчицето тези двамата. Като гледам сцените с тях, се усмихвам като дете, много мило ми става: Heart Eyes

# 430
  • Мнения: 18 642
ню


Кате Hug
мерси за споделеното!
и на мен ми стана мъчно за Зейнеп, при крясъците на Кадир Peace
но те бяха не толкова, че се е виждала с Вели/е и това не е малко/
а защото Зейнеп предаде доверието му, тя беше последния, но най-близък за него човек, който го излъга и заби нож в гърба му- с лъжата си Confused Confused

Тинче Hug, радвам се да те видя! Simple Smile
и аз/ние харесваме  ДжемКер-много са сладки!
а за връзката м/у Кадир и Зейнеп-хм.... не мисля, че е толкова устойчива Whistling

Фенче Heart Eyes за всичко thumbsup Joy

изгледах сцената с писмото
мнооооого силна, много!!!!
и актрисата/Асие/ го изигра страхотно!!
това, което ми скъса сърцето........
Кадир не знае кога е роден........ Sad
записан е на датата, когато майка му го е изоставила Sad Sad
и всеки рожден ден му напомня за това Sad Sad Sad

продължавам с гледането
до после......

от Шоу тв
4 най-силни сцени
https://twitter.com/ShowTV/status/1099262595725352962
.................




няква рускиня беше написала вчера-че гледанията в Ютуб били намалели....въобще не е вярно Whistling
11 серия почти стига 1 млн и тя. Peace

............

 hahaha Joy Joy Joy




Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 15:16 от Airra

# 431
  • Мнения: 14 499

  Може би Кадир и беше бесен , на Зейно  де ,защото допусна гадния Вели да е прав, когато му каза
-
"-Ще питаш Защо се срещаш с Вели?Но , няма да получиш отговор.Зейнеп ще мъмчи.Докато тя мълчи ,ти ще умираш!И докато Зейнеп мълчи и се връща при мен ти ще падаш."

  Сценарият на Вели се повтори на 100% ,когато Кадир разпитваше Зейнеп .а тя мълчеше и това го УБИ!
     Ах Зейно ,ах!

   И май гадния Демир си намери майстора.Дано "майстора " си завоюва отново своето. Той  пък и тя заслужават истинската любов която изпитват и трябва да изживеят на макс.Искам го , вярвам го!

                   

                   


        Наистина много добра игра newsm10


                       

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 15:58 от sebilMM

# 432
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 658
Ама какво се чудя, колко коментара прочетох в Любящие сердца на времето какъв положителен образ бил Гюней, пък видиш ли за всичко бил виновен Кузей  Joy Joy Joy Joy Joy Шарен свят  ooooh!

По-голяма глупост не съм чувала... А съм се наслушала на  мнооого глупости..


Кате  Hug  bouquet
И на мен ми беше мъчно за Зейно, но не мога да обвинявам и Кадир, прав е в случая, колко пъти я попита ... А онзи плъх Вели явно е завършил в затвора психология, колко вярно знаеше какво именно ще се случи - Зейнеп ще мълчи, а Кадир бавно ще умира  ooooh!

Фенче, не обвинявам Кадир, затова, че се сърди на Зейнеп.
Не одобрявам начина, по който я окрещя. Ако можеше да си овладее гнева и беше я попитал спокойно, тя, може би, щеше да му сподели причината за действията си. Той, обаче не й даде възможност. Зейнеп направо онемя, а Кадир се махна. Зае се с други дела, тя чака, но той не се върна. Проблемът остана, а трябваше двамата да го решат. Между другото, ако на мен някой някога ми се разкреши така, независимо от причината, щях да го "отстрелям" на секундата, ако ще и да "умирам" за този някой... Но това се отнася за мен, хората са различни.

Плъхът Вели сигурно е учил психология. За да стане полицай, е нужно. Аз, по-скоро мисля, че е болен. Според мен има циклофрения и в момента е във втора фаза - маниакалната.
Хапченцата, дето си ги гълта от време на време, вероятно са невролептици. Естествено това си е моя диагноза, не съм лекар, но ако случайно се окажа права, му препоръчвам електрошокова терапия. Joy Може и да е преминал няколко курса на лечение с ЕШТ, та затова са тези гърчове в някои моменти. Laughing

Себи, не одобрявам действията на Зейнеп и не я защитавам. Вече писах по този въпрос. Не обвинявам и Кадир, много му се събра. Обаче, крясъците, независимо от какво са провокирани и предизвикани, не решават нищо! Само огорчават двете страни. Професионалист съм в тая област.





Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 16:33 от Екатерина Кузманова

# 433
  • Мнения: 14 499
   Кате, да за крясъците съм съгласна.Слава Богу не съм ги изживявала и не бих ги допуснала, но Кадир е  обезумял от предателства от всякъде.Надеждата му беше Зейно и когато се почувства предаден и от НЕЯ , не издържа.Не му остана човек на земята на когото да вярва . Sad Sad Sad

Уважавам познанията ти.Аз в момента от чисто човешки чувства коментирам.


  А..... върна се ,но се скри зад ъгъла.Гледа със свито сърце изнасянето на Зейнеп и Айлин , но според мен постъпи мъжки ,като не се появи.

  А тая гнида , ако мога да я пукна м/у пръстите си ,няма да се колебая Mr. Green И тя по план действа и за съжаление работи - да раздели Джемре с Керем.

          

# 434
  • София
  • Мнения: 5 334
Айре Purple Heart

А, Себи, много се смях на коментара ти за гнидата, която искаш да пукнеш между пръстите си. Laughing
Мерал и Демир как се намериха, как се сдушиха, как и може не само партия да си станат, ми и нещо повече. Барем се кротнат. Търкулило се гърнето, намерило си похлупака. Thinking

Открих това гифче на ЗейКад из туитър. Много сладка Зейнеп/Елчин: Heart Eyes

https://twitter.com/RinaIkinci/status/1098882824503992320

(за съжаление, нещо отказва да ми копира самия гиф, но поне в линк)



Общи условия

Активация на акаунт