Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 81

  • 47 343
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14 502
   Кети Hug не е адресирано до теб.Аз само те поздравих за поста Laughing Laughing Laughing с Heart Eyes
 Дори не си спомням кой писа , че майката ха Кадир не е богата и от   висшето общесто.Та по този повод го писах ,в защита на моята теза . че просто не е случайна ,а случайно е попаднала на бащата на Кадир. Както и да е .

      Отивам да спя grinning012 newsm37 newsm46
  Ок Айре Embarassed Embarassed Embarassed   vk.com.

 Влизам естествено.Аз реших , че е от нашия форум.Съжалявам и все пак съм ядосана Crazy Crazy Crazy

  За успокоение на мен самата...


        

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 21:34 от sebilMM

# 256
  • Мнения: 18 577
Себи  Heart Eyes не бе, тези са готини, просто някои от тях на всяка цена защитават любимката си  hahaha Трябвало да знае Кадир защо ходила при Вельо, заради него  ooooh! Ами ще знае, ако му каже  Laughing Както пише една от тях, няма нужда от самодеятелност от нейна страна  Wink О, аз ако се ядосвах на всякакви писания, до сега да съм се гръмнала  hahaha И защо да не пишеш за Елчин, тя няма никаква вина.
Много се радвам, че малката бързо издаде тайната им, иначе кой знае още колко срещи щеше да има с този маниак Зейнеп  ooooh! Макар, че не съм сигурна, че пак няма да го направи. Кадир обаче явно ще я следи вече  hahaha Иначе как ще намери Вели  newsm78
Айре  Heart Eyes ами вироглава коза си е обикнал Кадир, какво да се прави  Wink На Кивовите герои все такива им се падат  hahaha Не, шегата настрана, наистина много искам да му каже с какво я манипулира този ненормалник и за това Кадир да е отишъл да му нашока репата  #Cussing out Ама надали  ooooh! Може и да не си отиде от къщата му, тя го обича ... ще видим какво ще направи Thinking
Хайде, хайде, и с рани пак си му е красиво лицето, ама като се ядоса, малииии, тогава хич не е за гледане, направо е страшен  hahaha

Обаче пък го прави много истински  Heart Eyes
А този белег от бомбата явно ще му го правят до края  newsm78



Да ви кажа и нещо друго, което се сетих ... много е странно това дете на Зейнеп - можеше да прегърне Кадир за благодарност за рибките, а тя дори не му благодари. За това пък към човека, който я открадна от майка и, който видя как я удари, когато я взе насила от нея се отнася толкова мило, на него му се радва като , че ли е дядо Коледа  newsm78 И не разбирам Зейнеп защо не и обясни какъв човек е Вели, какво е направил с баща и, тя е голяма и щеше да разбере  newsm78

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 22:09 от queen_fenka

# 257
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Ей така ще се появявам аз - от време на време. WinkА така ми се иска да имам повече време да пиша.
 
Сега успях да се включа с цел да коментирам малко серията, но видях фрага и коментарите ви и… ми стана жал за Зейнеп.
Лъже ли тя Кадир и защо? Казваме веднага – да, лъже го. Излъга го само за обажданията от Вели, другото е скриване на факти. Само че за мен има два типа лъжа – едната е с користни цели, а на другата и казвам благородна.
Защо обаче и се налага на Зейнеп изобщо да лъже Кадир? Ами защото го обича и понеже го обича, иска да му помогне да  намери майка си. А ще му помогне да намери майка си, като общува с Вели. А може да общува с Вели само, ако скрие това от Кадир. Защото Вели ѝ обеща да отговаря на един неин въпрос всеки път, когато се видят. А виждаме, че на нейните въпроси той винаги е отговарял с истината. Ето, на тази среща, за която Кадир полудя, тя разбра нещо, което едва ли скоро щяха да разберат – че на Кадир и баща му е жив. Разбирам Кадир, но разбирам и нея. Тя такова желание има да му помогне, толкова го обича, толкова му е благодарна за всичко, че би направила и невъзможното. Иначе за какво ѝ е да се навира между шамарите и то с детето си, което едва спаси от лапите на Вели. Hands Point Up И докато преди тя не познаваше Вели и правеше тези грешки в името на дъщеря си, сега го опозна, знае за слабостта му към нея и Айлин, знае, че няма да им навреди, докато не намесват полиция и най-вече Кадир,  и се опитва да извлече максимална полза от това. А и покрай Айлин сякаш се връща човещината в него, макар и за кратко. „ Трябва да слушаш майка си, Айлин!” – с каквато и цел да го каза, поне звучеше човешки. Айлин живя при него, привърза се, сега живее при Кадир и към него се привърза. Децата са така, докато един ден не започнат да отделят хубавото от лошото….
 
Сега си представете, че Зейнеп беше казала на Кадир за обажданията на Вели, или че ще се среща с него, за да научи нещо за майка му. Ами, само мога да си представя реакцията на Кадир… Angry За нищо на света не би я пуснал, още повече с Айлин. Те са сега неговото семейство. Толкова ги обича, че полудява само при мисълта, че може нещо да им се случи. Не, не и този път…. НИКОГА ПОВЕЧЕ. Disappointed Relieved Аслъ и Дениз ще му го напомнят винаги….

 Защо Кадир крещи на Зейнеп? Ами пак от страх, от страх и безсилие.  Този страх, че може да загубиш най-милото, ти замъглява мозъка, не ти дава да разсъждаваш. Сигурно и аз бих крещяла така.  Остава да се надявам, че и Зейнеп ще го разбере, защото никой не познава Кадир по-добре от нея. Надявам се г-н Али  да не я е направил тъпЪ овцЪ, просто щото е жена, на която са ѝ повишили тон…. И невероятната сцена с цветето-дърво да не е била напразна… Heart

  Може да не е от супер елита майката на Кадир  е все пак  е жена с която се съобразява и допуска в    офиса си г-н адвоката .Защо ли newsm78
  Само перуката и издиша много Laughing
От серията аз останах с убеждението, че Селим знае коя е Асие ханъм и кой е Джансъз и най-вече какво е имало между тях преди. Асието също знае кой е Джансъза. На Зейнеп тя каза: "Аз съм от клиентите на Селим". Ако е казала истината, значи Селим е бил неин адвокат и може би още е. Но той пък в същото време работи за Джансъза. Вели я е открил преди 6-7 години, по времето когато Селим го е вадел от затвора. Може би точно по това време Селим е бил и неин адвокат по някое дело... Thinking Ким билир..?  Тази линия ми е чооок ентересант.... Thinking
Та богатството на Асието може да е по различни линии. Селимчо едва ли би се захванал да адвокатства на някаква беднячка... Thinking Wink
А, между другото само да вметна, че панталона тип чарлстон и високите токчета на Асие ханъм хич не ѝ се връзват с прическата. Stuck Out Tongue Winking Eye Което ме навежда на две мисли: или че стилистите хич ги нЕма, или че е нарочно търсен ефект и както казах и преди, перуката сама ще ѝ падне от главата нЕкой ден.

Спирам, девойки! Blush
По серията няма да се изказвам, защото преди мен такива хубави постове прочетох и толкова обстойни, че моето ще е само бледо повторение. Благодаря ви, момичета!

И на последно място, но ПЪРВО по значение: БЛАГОДАРЯ на преводачките за поредната доза удоволствие! Господ здраве да ви дава, мили момичета! Kissing Heart Gift Heart

Лека вечер на всички! Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 1 385
Аз пък си мисля,  дали адвокат Селим знае, че г-жа Асие е майка на Кадир. Сигурно не. Обаче пък той тревожно се обади на Вели и му каза, че тя е при Зейнеп.  Вели пристигна много бързо, но явно беше много разтревожен, защото се изтърва пред Зейнеп и тя разбра истината.  И според мен това тя трябваше да го каже на Кадир много внимателно.
Колкото до перуката, аз мисля че тя не случайно е сложена така на главата й. Има някаква причина, във всеки случай не се опитва да имитира естествена коса. И не е грешка на фризьорите

# 259
  • Мнения: 18 577
Мамси  Hug благодаря за коментара ти, много ми хареса!  bouquet
Да, имаш право за Зейнеп, но не мога да приема, че тя би се съгласила да се отдалечи от Кадир, само за да му върне родителите  Naughty  Втори такъв удар от нейна страна Кадир няма да понесе  ooooh! За това и аз се надявам да е достатъчно умна, каквато я показваха до сега и да постъпи разумно, без да се жертва  Praynig
Кадир не вярва на ушите си какво му говори Айлин  ooooh!

Именно за това се учудвам на реакциите на Айлин ... децата са много сензитивни, те имат много верен усет за хората  newsm78 Тя вижда, че майка и обича Кадир, а не може да понася Вели. Вижда, че Кадир прави всичко за тях, че ги обича.  Вели я отвлече насила от майка и, Кадир я спаси от него и я върна на майка и ... не е толкова малка, би трябвало вече да има някаква представа за това кое е добро и кое не  newsm78 Чува какво говори Вели на Зейнеп при срещите им ... Не виждам у нея кой знае каква привързаност към Кадир, само е една идея по-благосклонна към него , докато към Вели се отнася наистина както към любим чичо  ooooh! Само защото е болен ли  newsm78 Във всеки случай ми е много странна, а не е като да не разбирам от детска психика  Wink Но, нещо не мога да схвана идейката на Али бей в този случай. Явно е в услуга на сценария, ама малко ми издиша в това отношение замисъла му. Също така смятам, че Зейнеп отдавна трябваше да и разкаже какво им причини и на двете добрия и чичко  Вельо, след като видя колко е привързана към него, а не иска да е така  Whistling
Кого ли следи Кадир  newsm78

За перуката на г-жа Асийе и аз мисля, че е временна, може би така се крие именно от Джансъз, ким билир ?
Кети  Hug мисля, че Селим знае абсолютно всичко. Иначе не би се обадил на Вели, че Асийе е отишла право при Зейнеп.
Лека да ви е нощта, дружки  Hug Ани  Heart Eyes днес ми липсва, това е специално за нея  Peace

# 260
  • AMS
  • Мнения: 6 437


 Дружки, благодаря ви за споделеното и реакциите!!!
 Мамси, благодаря за поста по съдържанието!!!
 Чета с интерес твоите наблюдения, изводи и предположения!!!
 Замислих се по отношение на:
 "Иначе за какво ѝ е да се навира между шамарите
 и то с детето си, което едва спаси от лапите на Вели."
 И реших да добавя -
 Кадир спаси детето Айлин.
 Ако не беше Кадир, Вели нямаше още да цака
 следващите си козове - майката, бащата, за да държи Зайнеп.
 За Асие:
 "Вели я е открил преди 6-7 години, по времето когато Селим го е вадел от затвора."
 Вели я е открил преди 6-7 години, след като Селим вече го е извадил от затвора.
 Случката е 03.02.2008г. Вели престоява в затвора 4 години - до 2012г.
 Плюс 6-7 години става - 2018-2019г.
 Не че е важно, но така за да ми е по-нагледно.
 Фенче, благодаря!!!
 И твоите доводи споделям!!!



# 261
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Мамси  Hug благодаря за коментара ти, много ми хареса!  bouquet
Да, имаш право за Зейнеп, но не мога да приема, че тя би се съгласила да се отдалечи от Кадир, само за да му върне родителите  Naughty  Втори такъв удар от нейна страна Кадир няма да понесе  ooooh! За това и аз се надявам да е достатъчно умна, каквато я показваха до сега и да постъпи разумно, без да се жертва  Praynig

Фенче Hug, охооо, аз още кви героизми съм гледала в името на семейството при комшийските дизита... Yum Туй е нищо, джанъм....

Сега сериозно:
 И двамата са израсли в сиропиталище и никой по-добре от тях не знае какво изпитват, когато чуят думата "семейство". То даже не може и да се обясни. Как са чакали някой да дойде и да ги вземе, за да ги отърве от този ад. Как си си давали един на друг кураж, само за да оцелеят.....
И сега Зейнеп разбира, че един блян, една единствена мечта в живота е на път да стане реалност. Не нейна реалност, а на човека, когото най-много обича. Това е много, много силен мотив за човек отгледан без родители. Дано никой не го преживява! Не мога да си представя какво бих направила аз, но със сигурност знам, че не мога да я съдя за това и решение.


Именно за това се учудвам на реакциите на Айлин ... децата са много сензитивни, те имат много верен усет за хората  newsm78 Тя вижда, че майка и обича Кадир, а не може да понася Вели. Вижда, че Кадир прави всичко за тях, че ги обича.  Вели я отвлече насила от майка и, Кадир я спаси от него и я върна на майка и ... не е толкова малка, би трябвало вече да има някаква представа за това кое е добро и кое не  newsm78 Чува какво говори Вели на Зейнеп при срещите им ... Не виждам у нея кой знае каква привързаност към Кадир, само е една идея по-благосклонна към него , докато към Вели се отнася наистина както към любим чичо  ooooh! Само защото е болен ли  newsm78 Във всеки случай ми е много странна, а не е като да не разбирам от детска психика  Wink Но, нещо не мога да схвана идейката на Али бей в този случай. Явно е в услуга на сценария, ама малко ми издиша в това отношение замисъла му. Също така смятам, че Зейнеп отдавна трябваше да и разкаже какво им причини и на двете добрия и чичко  Вельо, след като видя колко е привързана към него, а не иска да е така  Whistling

Относно Айлин съм съгласна с теб. И на мен ми идва малко странна тази обич към Вели амджа, при положение, че всичко се разиграва почти пред очите ѝ. Но го приемам като задължително условие за повече драматизъм в сценария... Wink Зейнеп според мен нарочно не говори нищо на Айлин първо, за да може самата Айлин да направи разликата между Вели и Кадир и второ, за да не натоварва допълнително детската ѝ психика. Ето, тя я взима със себе си хем да я подготви към истинския "чичко", хем Айлин да не я намрази, че не ѝ дава да се вижда с него. С едно дете трябва много да се внимава. Нещата трябва да му се разкриват постепенно. Представям си това дете като разбере кой е убил баща му.... Дано да е по-късно във времето, когато вече ще е почти забравило "добрия" чичко и ще има представа за някои от тъмните му страни. Но не и сега, защото има риск от "срив на системата"....

Дива, благодаря, джанъм беним! Hug
Хич не съм се замислила като съм го писала. Нали все бързам. Wink

# 262
  • Мнения: 5 450
Така написано излиза, че Зейнеб поставя под риск Айлин заради Кадир. За мен подобно поведение е слабост на сценария. Естественият рефлекс на една майка е да бяга в гори тилилейски от Вели, а не да търси нечия майка. Друга слабост е общежитието, което Кадир създаде, което е толкова лесна цел. За бункера на Вели да не говорим- как е неоткриваем. Всички му ходят на гости. Или как всемогъщият Джан със не е открил жена си и евентуално сина си , ако това са Кадир и майка му пък следи и заплашва Вели...добре, че са интересни актьорите. Сценарият не е особено силен. В новия филм на Баръш , в първата серия имаше по- интересни реплики.

# 263
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Среднощен привет,момичета!
Благодаря на всички ви за споделеното! Flowers Hibiscus
Успях и аз да изгледам серията и да се включа,а вече и фрагман за следващата има.
Благодаря за превода! Flowers Hibiscus

За Айлин-аз още докато беше при Вели,писах,че никак не ми е естествено поведението ѝ. Да се радва на подаръците му,да се тревожи,че щял да ѝ се обиди и грам да не пита за майка си.
Тогава се писа тук за някакви синдроми.
Сега пък още по-малко ми е приемлива ситуацията.
Точно както Фенчето споделя,при децата няма стратегии,игри и предварително обмислени ходове. Те са първосигнални. И както писах и преди,чисто и просто се експолатират детските образи,натоварвайки ги с нелогични действия.

За Асие и Джансъз/ох,хич,хич не ми се приема за баща на Кадир,поне не и случайно,как пък намери Вели майката и взе,че попадна и на бащата....не,не и не!
Ако се окаже вярно,дано поне има добре обмислена история!/ и там ми издиша частта,в която и двамата приемат,че детето им е загинало и край,точка на историята.
На едно мнение сме по темата.
По миналия епизод.
Предателството на Адем не ми беше толкова противно,колкото да реве на рамото на Кадир. Ами играта,която направи на този толкова изстрадал човек,пращайки го да се срещне с онази измамница? Ами факта,че преди всичко,Мелтем,която уби,е нечие дете,нечия свидна рожба? Рева за себе си или за нея? И се мисли за по-читав от Вели...
Нямам идея как ще се развие историята занапред за него,но си връщам думите назад,че може и да помогне на Кадир в някакъв момент. Кадир няма нужда от такива хора в живота си.
Тъкмо започна да се отърсва от трагедията и търси начин да продължи живота си.
В сценара на гроба не свързах оставянето на пръстена със Зейнеп. За мен Кадир го направи за себе си. За да му олекне. Присъствието на този пръстен напомня само още по-силно отсъствието на Аслъ и Дениз от живота му. Което му тежи жестоко. “Ароматът ви да остане с мен ми стига”. Аромат,който е изпълвал с присъствието си,аромат,който е част от живота,мил спомен. Няма нужда повече да си напомня за болката от смъртта им,има нужда да си спомня за тях,когато са били част от живота му. Бавно,но сигурно напредва в лечението си.
Жалко,че толкова скоро ще получи нов удар-за срещите на Зейнеп с Вели.
Има ли правилен отговор на въпроса правилно ли постъпва Зейнеп или не? Според мен няма.
Той може да се променя от обстоятелствата.
От една страна,тя има много по-големи шансове да се докопа до някаква информация от Кадир.
От друга,ако Кадир е прекалено наивен да вярва,че ще накара Вели да му каже нещо,то пък Зейнеп е прекалено самоуверена да вярва,че той няма да я нарани.
Ще. И Кадир беше прав,като ѝ каза,че е много рисковано човек да работи с Вели.
Нямам и грам съмнения,че Вели може да я обича. За мен той има напълно изкривени представи за обич,отговорност,семейство. И не е толкова страшно да не обичаш и да не можеш да обичаш. По-страшна е омразата,която е като наркотик,завзема всяка свободна минута;която дава свобода да отмъщаваш; която е начин да спечелиш приятели,които мразят по същия начин;която помага,мразейки другите,да не мразиш себе си.
За мен именно това е чувството,водещо Вели и определящо действията му,затова не вярвам,че няма да нарани Зейнеп.
И затова хем симпатизирам на желанието ѝ да направи нещо за Кадир,хем не одобрявам действията ѝ,хем за пореден път се дразня много на Асие.
Поразмърда се в последната серия, само да затвърди първите ми впечатления. Няма значение мръсотията,в която е потънал Вели. Стига само да не му докара беда. Всички невинни,които биха могли да се изцапат от тази мръсотия и да пострадат,са без значение. Само той да не е в беда. Че и тръгнала да се интересува от любимата му жена. Още повече,че на собствен гръб е изпитала мита да тръгнеш да променяш някого. Ноу комент.
Факт е обаче,че с нетърпение и огромно любопитсво очаквам поредния епизод. Играят актьорите,играят зверски,но към момента и историята ме вълнува толкова,че да искам още,и още.
Остават още и въпросите каква е истината около връзката между Вели и Джемре,и около смъртта на майка ѝ?
Каква подлост ще скалъпи Демир на Керем?
И Якуп,и Джемил,и Мерал... въобще интриги на всеки фронт.

Хубава и успешна седмица ви желая! Hug

# 264
  • Мнения: 18 577
Добро утро!  Hug Hug Hug

Мамси  Hug аз добре разбирам мотивите на Зейно и не я упреквам, че иска непременно да помогне на Кадир. Но, не на всяка цена. И не е Вели човека, когото тя си въобразява, че може да надхитри, да узнае всичко, което я интересува от него и да остане незасегната от него, и тя и детето и - безплатен обяд няма в този живот.
Алинка  Heart Eyes имаш лайк за целия пост, страхотен!  bouquet Всяко едно изречение!  Peace
Обичам всяка една минута от този сериал, с огромно нетърпение чакам всяка серия. И не е само заради зверската игра на всички актьори  Peace Историята ме погълна още от първите минути и не ме пуска и до днес ... въпреки някои малки несъвършенства в сценария.

Прекрасен понеделник и  щастлива нова седмица ви пожелавам, дружки!  Hug

# 265
  • Мнения: 5 450
Добро утро!
Ако гледаме плаката е много ясно, че Кадир е центърът на събитията, както и Зейнеп. Те са двамата на преден план. Те гледат в зрителя. Главният герой е образът на Къванч, а не на Вели.
За Зейнеп- не оправдавам и Кадир, че я остави да се натопи в тази каша, като познава Вели. Вероятно отговорът е, че разчита като е до него да ги опази. Но след всичко преживяно, тези от вас тук, които са майки, моля да ми отговорите- бихте ли си заложили детето срещу Вели, за да научите нечии тайни? С коя надежда- че онзи луд ще ви пощади, защото ви обича? За мен такъв сценарии е опасен като послание. И предпочитам да мисля за неверен и слаб. Но сериалът е с много достойнства, както сте писали- най-вече заради играта на актьорите.
Хубав ден!

# 266
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Бунджорнооо Hug
Аз задълже първо ще пия кафе, Peace че щато гледам как сте се разписали ще ми трябва съсредоточеност  Naughty


И за да не решите, че съм скръндза съм помислила за всички  Wink
Буйрум  Hug


Хайде спорна и доходна седмица, bouquet пък аз бегам да видя какви сте ги бистрили  Blush

# 267
  • Мнения: 571
Хадиииии гюнайдъъън  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Данкеее за кафето, почвам го!  bouquet Коте,  Hug тъй ми аресваш - големи количества  Peace
Фен  Hug Hug Hug Hug

Ше се връщам да ви чета, ама малко да поработя  Crossing Arms

Айре,  Hug джанъм с Нарцисизма знаеш кой ме зарази  Mr. Green ама е нелечимо  Whistling

Айде приятен да ви е деня!

# 268
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Оооох, не и "Фърат"! Органически не понасям този артист, който го играеше. Как да повярва човек, че Кадир е дете на този човек!

Съгласна съм с написаното за Айлин. И на мен ми е недостоверно и нелогично такова поведение на детето. Макар че имаше нещо, заради което тя не харесваше Кадир, но съм забравила какво беше...Но би трявало вече да го харесва, нали? Той толкова се грижи за нея, върна й майка й.
Тези рибки в какъв смисъл са "нейните"? Едва ли са същите, които бяха при Вели.
Майката на Кадир ми стои фалшиво, като че играе роля и е маскирана.

Наистина беше много хубав Къванч в тази серия.

Адем ми е непонятен. Спомняше си как харесва момичето, как я целува и в следващия момент натисна спусъка - сбъркан му е чипът на този човек. А това, дето рева на Къванч, пък после му опря пистолета в тила - даже не ми се коментира. Ядоса ме, когато каза на Кадир, че Кадир бил загубил една любима, а пък той, Адем, видите ли, две бил загубил. Ами ти сам уби едната, така и пет може да загубиш, като ги убиваш, какво ти е виновен Кадир?

Моментите на близост и в двете двойки бяха много мили, има сериалът нужда от малко поемане на дъх между всичките сложни и страшни интриги, убийства и очакване на нови такива.
Само "Ферхат" ни ли липсваше, ама и той идва...

Много сладки Керем и Джемре. Мелиса ми харесва тук, отиват ѝ усмивката и влюбеният поглед. По принцип не я харесвам много, малко грубички ми идват чертите на лицето ѝ, но тук е сладка. Алперен, понеже има по-дребни черти и по-тънка фигура, малко ми дребнее до нея, но го спасява огънят в очите него.
Кадир и Зейнеб, разбира се, са страхотни в нежните сцени. При нея някак още има остатъци от преживяното с Галип и покрай Вели,лицето ѝ още носи следите от горчилката, но Кадир е напълно готов да бъде щастлив с нея, грейва около нея.

# 269
  • Мнения: 18 653
Привет дружки Hug
Коте Hug, усмихна ме, мерси!!! Wink
Фиф Hug Wink
Благодаря за страхотните коментари-Алинка Heart Eyes bouquet, Мамси Hug bouquet, Дива Hug, Вики Peace Фенче Heart Eyes bouquet
Снощи стана на въпрос, защо Зейнеп не обясни каква е истината на дъщеря си.
Съгласна съм с мнението на Мамси Hug
Цитат
С едно дете трябва много да се внимава. Нещата трябва да му се разкриват постепенно. Представям си това дете като разбере кой е убил баща му.... Дано да е по-късно във времето, когато вече ще е почти забравило "добрия" чичко и ще има представа за някои от тъмните му страни. Но не и сега, защото има риск от "срив на системата"....
Зейнеп иска да предпази Айлин, детската й психика е достатъчно лабилна, че да да й бъде разказана цялата истина за чичо й Вели, най-малко пък , че е причина за смъртта на баща й. Та Зейнеп предпочита да избягва срещите с него, въпреки, че не винаги успява, отколкото още повече да й обърква детската главица.
За това, че Айлин е можела да прегърне Кадир за рибките, на мен радостта, която показа ми беше достатъчна. И тук е момента да кажа, че много ми харесва как играе детето, много е органична и естествена, с много изразителен глас.
За Асие и Джансъза, аз нямам против да са родителите на Кадир....нали все пак гледаме турски сериал и колкото е по-заплетено, драматично и шоково, толкова по-добре. А и от тук мисля,че ще се развие интересна история...дано да съм права и да е достатъчно достоверна.
За това, че и двамата родители знаят, че детето им е умряло-ами нужди на сценария.
Мисля, че много скоро това наивно доверие, което има Асие към Велю ще стане на пух и прах и тогава ще хвърчат искри.
За Адем, колкото го харесвах в началото, толкова ми е паднал в очите и наистина, както каза Алинка, Кадир няма нужда от такива хора около себе си, въпреки, че съм почти сигурна че двамата ще ги поставят в един момент- на една страна с/у Вели.
Но какво самообладание е имал Адемчо да се сържи толкова братски и приятелски с батко си Кадир в службата.....а да го счита в мислите си за най-големия си враг. ooooh!
Много ми е интересно и как Зейнеп спечели доверието на Селим, че да я направи отговаряща за финансовите дела във фирмата му.....какво очаква като изгода от нея?? за Зейнеп знаем защо е там.
Зейнеп е умна и смела, наистина познава най-добре Кадир и иска с цялото си сърце да му върне това, за което той копнее....та остава да разберем тези нейни действия, докъде ще я доведат.
и за маниакалната любов на Велю...Али Heart Eyes Peace
Цитат
Нямам и грам съмнения,че Вели може да я обича. За мен той има напълно изкривени представи за обич,отговорност,семейство. И не е толкова страшно да не обичаш и да не можеш да обичаш. По-страшна е омразата,която е като наркотик,завзема всяка свободна минута;която дава свобода да отмъщаваш; която е начин да спечелиш приятели,които мразят по същия начин;която помага,мразейки другите,да не мразиш себе си.

и на мен сериала ми е супер интересен...и нямам търпение за всяка следваща серия!!!
хахах чета в темата на ЛпН-интересни коментарчета Joy
еле пък за играта на Киво Mr. Green
ама всеки с неговите си очи и възприятия  Mr. Green Wink
Скрит текст:
и междуушно пространство Wink

това го бях правила преди няколко дена


хубава и успешна седмица!!! Hug

Светле wavey
сега ще те прочета...
Цитат
Кадир и Зейнеб, разбира се, са страхотни в нежните сцени. При нея някак още има остатъци от преживяното с Галип и покрай Вели,лицето ѝ още носи следите от горчилката, но Кадир е напълно готов да бъде щастлив с нея, грейва около нея.
Peace Simple Smile Heart Eyes
а Ферхат, не се настройвай от сега, може и да не  е той Joy Joy








Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 13:29 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт