Халит Ергенч и Бергюзар Корел в "Ти си моята родина" и след това - тема 30

  • 44 556
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 23 360


Не съм забравила въпросите на Майдрийм, но с преводите на интервютата нямам много време.

Мислиш ли, че  с друг партньор не би било същото?
Наистина ли добре са се сработили за толкова кратко?


Разбира се, че нямаше да е същото.
Можеше да е по-добре или по-зле с друг партньор, но нямаше да са същите Дениз и Умут.
А аз не искам друга актриса за Дениз или друг актьор за Умут.
Никога не съм желала някой да е партньор на Берг ,само защото е красив, популярен, има много фенове или защото на мен ми е симпатичен. Това не носи никаква гаранция, че ще се получи добра двойка.
Не знам как се случва доброто партньорство, но Енгин и Берг са го постигнали.
Вие виждате колко често това се отбелязва  и от журналистите в интервютата и в коментарите на зрителите. Нито веднъж не срещнах думата "олмамъш", "не им се е получило". Може би за синхрона на екрана актьорите си имат някакви трикове. Затова мен повече ме изненада взаимността и лекотата на общуване между двамата в реалния живот. Защото са били в крайна сметка само 4 седмици заедно. И то не по 24 часа. Берг имаше чудесно партньорство и с Кенан, но те бяха 3 години заедно на екран.


От туитър

Прекрасно е  денят ми да започне с красота.
Не са ли много хубави?
Когато човек види филма, разбира това още по-добре.
Бели сте като снега, но не и студени като него.
Точно обратното.
Две топли сърца.
Най-искрената и непресторена екранна двойка, която съм виждала.
Добре, че се събрахте заедно.







Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 15:43 от varna_2

# 301
  • Мнения: 23 360


Днес излезе официалният клип на една от песните към филма.

"Последно писмо"



# 302
  • Мнения: 9 743
Варна bouquet благодаря за преводите Hug









# 303
  • Мнения: 23 360
Интервю за Pazar Surprizi  по Шоу ТВ с бг субтитри.


https://www.vbox7.com/play:81d5d4cbbe



Две клипчета от официалния профил






Закачка от Берг.

"Не, не мога да раждам на сета".  Laughing Laughing



Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 16:45 от varna_2

# 304
  • Мнения: 11 116
Привет!

Невероятно удоволствие е да влизаш в темата и да имаш много какво да изчетеш!

Много, много благодаря на екипа! Момичета, браво на вас!  Hug Hug

Варна, как да ти благодаря, не знам! Прегръщам те силно!  Hug Hug Hug

Лили, BГ, Хел,  Hug Hug Hug!

Ако и Надето напише няколко реда много бих се зарадвала!

Тя има различен поглед за нещата, разказва много пъстро и ми липсва!  Hug

Не ми омръзват снимките, които се повтарят, от Измир, предаванията и изобщо от последните дни. Както казах много усмивки и приятни емоции ми донесоха!!! Благодаря на всички за споделеното!

Варна, когато ти задавах въпросите, нямаше толкова отзиви в ТТ. Някои от тях ги написах още , докато Берг и Енгин бяха на първата прожекция, на 14 февруари, след като разбрах от Дари, че филъмт е свършил току що и тръгвахте на вечеря с Ханифе...Беше ми адски любопитно, вие бяхте хора, чиято информация щеше да е от първа ръка. Следващите дни излязоха след премиерите в Измир, особено след Анкара - много, много коментари в ТТ. Там, къде с преводача, къде от няколкото думи, които знам, изпитах огромна наслада да чета хубави неща...Това ми напълни душата. Когато видях и щастливите им усмивки по време на интервютата, както и преводите им, които вече се появиха,просто щастието беше пълно...Е, разказ за филма от игла до конец като история нямаме, но аз претръпнах. Сглобявам си разни парченца от пъзела, радвам се на всичко, което пускат продуцентите и продължавам да чакам търпеливо филмът да се появи един ден. Обичам Берг и играта и, харесвам много и Енгин, винаги съм го казвала, така, че за мен този филм е като подарък и се радвам, че Берг прие ролята. Много се надявам, след като зрителите се убедиха / и не само те/ колко добре стоят, един ден да ги гледаме по-дълго на екрана. Виждам, че и те нямат нищо против, както и режисьорът...Да, определено си го пожелавам да ги видя в една вълнуваща история, запомняща се.

Стана много дълго и спирам, с пожелания за много усмивки днес!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





# 305
  • Мнения: 23 360



Цитат
Е, разказ за филма от игла до конец като история нямаме, но аз претръпнах.


Филмът не може да се разкаже от игла до конец.

Следващите дни ще напиша какво, според мен, би затруднило зрителя.
Когато го гледах, мислих не толкова за приликите с гръцкия филм, а за това как обикновеният зрител би приел показаното.
Определено не е филм за масова публика, но в киното няма рейтинги, така че човек може да си позволи да експериментира и с по-необичайни истории.

# 306
  • Мнения: 11 116
Не, аз нямам предвид буквално, с точката и запетаята. Говоря само за разказ на историята, но да, нека да не се връщаме повече към това. Пак казвам, толкова много ме зареди всичко видяно от последните дни, че си чакам самият филм за десерт. Така, както се чака любим десерт.  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

Забравих да напиша колко много ми хареса клипа с песента от филма!  bouquet bouquet

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 18:10 от Mydream

# 307
  • Мнения: 23 360


Песента с кадри от филма с бг субтитри.







Най-обсъжданите филми в социалните медии



# 308
  • Мнения: 9 743
Песента от клипа наистина е много хубава Peace

Благодаря на Варна bouquet и Мариана bouquet





В най- обсъждани филми сме на 1 място, браво Grinning






Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 18:35 от Lilims

# 309
  • Мнения: 23 360


Много приятно видео, събрало хубави моменти с Берг и Енгин.




https://twitter.com/fdetne_eqla3/status/1097553877401063429

# 310
  • Мнения: 11 116
Много красив клип! Благодаря за превода и субтитрите! Hug Hug

Прочетох на няколко места, че някои хора вече са гледали филма за втори път.

# 311
  • Мнения: 23 360



Социалната платформа  Onedio приема въпроси към Берг и Енгин.

Всеки може да изпрати своето питане с хаштаг #BergüzarveEngineSorum (моят въпрос към Бергюзар и Енгин).

Това е профилът им в туитър


https://twitter.com/onediocom/status/1097904338180206597


Който има въпроси, може да ми ги прати на лични.
Разбира се, може и сами да пишете в профила, но ако не е на турски, нека да е на английски.
На български едва ли ще разберат.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 19:42 от varna_2

# 312
  • Мнения: 11 116
Чия  е инициативата, на продуцентите, или на хората, които поддържат платформата?

Въпросите трябва ли да са свързани с филма?

# 313
  • Мнения: 23 360
Чия  е инициативата, на продуцентите, или на хората, които поддържат платформата?

Въпросите трябва ли да са свързани с филма?


По принцип тази платформа прави подобни интервюта с актьори.
Не е задължително въпросите да са свързани с филма.

# 314
  • Мнения: 23 360

Сюрприиииз!   Grinning Grinning



Общи условия

Активация на акаунт