Пазаруване от Amazon - тема №82

  • 75 117
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 8 280
Уейв, може да ползваш посредник за транспорта до бг. За amazon.de не ти трябва немски, сайта има и английска версия, а гугъл преводача превежда достатъчно, за да хванеш смисъла (за някое описание/ коментар)

Esprit винаги за мен са били или уголемени, или точно, но никога умалени.

и за мен

# 256
  • София
  • Мнения: 641
Тази цена за двете части ли е или само за бикините?
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B078DPDJTQ/ref=ox_sc_act_tit … mp;th=1&psc=1

# 257
  • here and now
  • Мнения: 4 213
много хубави за малки госпожички 32 номер -  17,67 евро https://www.amazon.de/gp/product/B07CNTRMMS/ref=ox_sc_act_title_ … mp;th=1&psc=1
Малко дървени ми изглеждат. И с този "ток" на подметката... Някой има ли мнение за марката? Иначе търся този размер, но за 5-годишна госпожица дали ще са удобни?
Имам същите. Много са удобни, но за мен.Номера си отговаря, но държат хладно.За нормален крак са. Мисля, че за дете подметката би идвала тежичка, ако е стандартната.

# 258
  • Мнения: 4 611
Намерих я в немския амазон, раницата струва към 50лв. а доставката 40 лв + някакви import fees и става 105 лв всичко. Нормално ли е това? Има ли как доставката да е по-евтина :д Извинявам се ако спамя.

# 259
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Намерих я в немския амазон, раницата струва към 50лв. а доставката 40 лв + някакви import fees и става 105 лв всичко. Нормално ли е това? Има ли как доставката да е по-евтина :д Извинявам се ако спамя.

А първия пост в темата прочете ли? Там си пише всичко с подробности. Отделно момичетата само преди 2 поста ти обясниха, че има вариант да се изпрати до адрес на български превозвач в Англия или Германия и той да го транспортира до България.

# 260
  • Мнения: 4 611
Да, Мона Лиза (?), прочетох го. Както вече казах не съм поръчвала преди и ми е трудно да разбера съвсем как става. Ако в тази тема не мога да питам, има ли друга за подобни въпроси? Разбрах, че може да се изпрати до адрес на български превозвач, но не разбирам как точно става това. Говори се с фирма ли, с кого да се свържа... никакъв опит нямам с такива неща.

# 261
  • Мнения: 2 031
Да, Мона Лиза (?), прочетох го. Както вече казах не съм поръчвала преди и ми е трудно да разбера съвсем как става. Ако в тази тема не мога да питам, има ли друга за подобни въпроси? Разбрах, че може да се изпрати до адрес на български превозвач, но не разбирам как точно става това. Говори се с фирма ли, с кого да се свържа... никакъв опит нямам с такива неща.
Избираш си фирма превозвач, регистрираш се в сайта, получаваш личен ID номер. В амазон попълваш адрес за доставка този на фирмата, като добавяш ID номера си към името. Обикновено във самите сайтове е обяснено как се попълва адреса и точно как става всичко. Фирмата ти доставя после до България поръчката. Аз използвам от години Габиели, но ти можеш да си избереш такава на която офисите са ти по-удобни за получаване на пратката. Ако фирмата няма офиси в твоя град изпращат с куриери от София.
Виж тази тема за превозвач, повечето имат и немски адреси https://www.bg-mamma.com/?topic=1044661

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 15:02 от Lady Vengeance

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Да, Мона Лиза (?), прочетох го. Както вече казах не съм поръчвала преди и ми е трудно да разбера съвсем как става. Ако в тази тема не мога да питам, има ли друга за подобни въпроси? Разбрах, че може да се изпрати до адрес на български превозвач, но не разбирам как точно става това. Говори се с фирма ли, с кого да се свържа... никакъв опит нямам с такива неща.

Намерих я в немския https://www.amazon.de/Professional-Backpack-Charging-Feskin-Busi … QP2CR6B7&th=1 -27.99Е доставка до Бг ми дава 12.30 или 40.30Е ще ти струва раницата. Ако ще я пращаш до някой превозвач има отделна тема в която да прочетеш как става регистрирането в сайтовете на превозвачите. Успех:hugs:
Това е китайска раницата, потърси я в aliexpress може и по евтино да я намериш.

# 263
  • Мнения: 4 611
Благодаря ви!

# 264
  • София
  • Мнения: 2 044
Получих едно от якетата на Vero  moda, за които някой пусна линк в темата.
Много е хубаво - добра изработка, много леко и приятно за носене.
Но ми е малко за жалост. До последно се чудех кой размер за поръчам и явно съм сбъркала  Cry
Сега ще дебна пак цена за по-големия размер. Така че, ако някой се интересува това го взех за 16 евро: https://www.amazon.de/gp/product/B07D42SKDM/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
размер XS, червено и ми е излишно.

# 265
  • София
  • Мнения: 5 726
Намерих я в немския амазон, раницата струва към 50лв. а доставката 40 лв + някакви import fees и става 105 лв всичко. Нормално ли е това? Има ли как доставката да е по-евтина :д Извинявам се ако спамя.

А първия пост в темата прочете ли? Там си пише всичко с подробности. Отделно момичетата само преди 2 поста ти обясниха, че има вариант да се изпрати до адрес на български превозвач в Англия или Германия и той да го транспортира до България.

Все едно чета едни други теми из форума. Като искаш не отговаряш, но заядливото прочете ли първи пост следващия път го запази за себе си или за темите, в които е любим отговор за новидошлите и с радост се приветства от старите.

# 266
  • Мнения: 7 091
trikitil, аз заяждане не виждам, сАмо причинява  досада питането на едно и също по няколко пъти и то един след друг. И въпреки досадата се отговаря на въпроса - но пък този, който отговаря, може да бъдеш наречен заядлив, рисковано си е.
Скрит текст:
Не знам дали от бързане, но пунктуационно едвам те разбрах.

# 267
  • Мнения: 2 847
И аз с питане за банските ,тези комплект бикини с горнище ли са ?Чета от горе описанието ,уж са само бикини ,но по надол в описание на продукта ,аз ли не го разбирам правилно ама оставам с впечатление ,че са две части ?
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07822Z7VW/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
и номер 40С на какво би следвало да отговаря?
И друг въпрос на Marc O'Polo  банските 42C на какво отговаря на 14 UK ? Чудя се като купувам сутиен С чашка ,на банските няма подплата В чашка дали ще  стане?

# 268
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Колебая се дали са взема трекинг обувки с GTX или без ... Доколкото разбирам  това спира от мокрене,ако се стъпва във влага ? А запарват ли повече,лятото по планините на 40 градуса ? Изобщо,ако някой има поглед ще се радвам да сподели впечатления,благодаря Simple Smile

P.P. Още един въпрос - има ли разлики в дадена серия трейл обувки за деца и за възрастни ? Например Адидас Терекс 38 номер има и в детската и в дамската,като детските са с доста по-ниска цена ...

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 17:23 от morgana07

# 269
  • София
  • Мнения: 891
много хубави за малки госпожички 32 номер -  17,67 евро https://www.amazon.de/gp/product/B07CNTRMMS/ref=ox_sc_act_title_ … mp;th=1&psc=1
Малко дървени ми изглеждат. И с този "ток" на подметката... Някой има ли мнение за марката? Иначе търся този размер, но за 5-годишна госпожица дали ще са удобни?
Точно и аз за 5 годишна се чудя, дали биха били удобни.

Не бих взела обувки, които тежат над 1 кг. Те за мен са тежки, а какво остава за дете.

Иначе ми изглеждат много хубави.

Общи условия

Активация на акаунт