За банския

  • 3 194
  • 46
  •   1
Отговори
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Споделете какъв бански предпочитате, цял или половинки, прашки или боксерки, в какви цветове, какви марки са с добро качество? Въобще всичко което се сетите за банския костюм.

# 1
  • Мнения: 4 753
Споделете какъв бански предпочитате, цял или половинки, прашки или боксерки, в какви цветове, какви марки са с добро качество? Въобще всичко което се сетите за банския костюм.
По пренцеп ходя по монокини,сега по стечение на обстоятелствата слагам и горнище-предпочитам прашки в комбинация с горнище от триъгълничета по възможност неподплатени....Цветовете предпочитам да са ярки, че тъмните нещо не ми стоят добре

# 2
  • Мнения: 723
Преди да родя предпочитах половинки - прашки и горно - триъгълници. Сега също предпочитам половинки - прашки, но с твърдо горно, с повече подплънки.  Sad

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Преди да родя ходех само по прашки,но сега си взех долнище бикини и горнище с твърда чашка.Цвета е светло син с много тънки сребристо сиви ивици.Много си го харесвам Heart Eyes!

# 4
  • Мнения: 2 596
Преди да родя ходех само, ама само с цял бански, поради многото дадености на горе, но сега си накупих половинки от делфина и съм много доволна http://smg.photobucket.com/albums/v329/Bisi/?action=view&current=lyato.jpg
ох, сори, мислех, че не съм изрязала снимката, но явно съм я изрязала, та не се вижда банския изобщо, де, но ето този е единия: http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE1MTMyNTYxNw==&ac … uct&pid=437#1 , с който съм на снимката, но не се вижда  Sick, а този е другия http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTE1MTMyNTYxNw==&ac … uct&pid=561#1

# 5
  • София
  • Мнения: 15 254
Вече съм фен на целите бански.
Имам един тревисто-зелен (не помня марката-някаква българска беше) и един тъмно син (на Триумф). Имам и джапанки и плажни шалове в подходящи за банските цветове. Не вярвам някога вече да дръзна да се вея с половинки по плажа.  Sad

# 6
  • Мнения: 5 647
Избирам банския по това дали ми седи добре. Миналата година си взех един на точки, който сега е много актуален.

# 7
  • Мнения: 1 986
  Като бях 15-16 годишна предпочитах да ходя с цял бански,после минах на половинки,и то такива,които в горната част приличат на сутиени-с подплънки и всички екстри Wink-бюста ми го изисква WinkСега обаче,като отида на море,ще бъда в 6-ия месец и мисля да си купя цял бански-мислите ли,че за бременни е по-удачен Rolling Eyes Още не съм се разтърсила из магазините,но чакам да наближи почивката,защото може още да раста Laughing

# 8
  • Мнения: 8 505
Половинки.Горнище-триъгълници,долно-обикновено,но по-изрязано.

# 9
  • Мнения: 7 474
Цял! Не ми се качва на ушите във водата Wink

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 4 868
цял бански - семпъл, не твърде изрязан, идеален за плуване в сутрините, когато ме хванат лудите, докато всички други още спят.
иначе за висене на плажа ползвам бански от две части, никога прашки, сменям различни по модел и цвят долнища и горнища, които позволяват и варианти за комбиниране. не държа на горнище с подплънки - все още мога да си го позволя, независимо от двете раждания и кърмения и липсата на силиконова подплата. bowuu
обикновено през първите дни слагам по-изрязаните бански и после по-прикриващите, за да не се разхождам като зебра на плажа.

# 12
  • Мнения: 3 576
Като модел винаги си купувам един и същ, само различни цветове и шарки.
Горнище тип триъгълник, без подплънки.
Долнище - много плитки бикини, с връзки отстрани.

Ето това е последния който си купих, и стои уникално Wink
http://www.oldnavy.com/browse/product.do?cid=7529&pid=388306 … mp;scid=388306012
http://www.oldnavy.com/browse/product.do?cid=7529&pid=388306 … mp;scid=388306002

# 13
  • Мнения: 4 753
Като модел винаги си купувам един и същ, само различни цветове и шарки.
Горнище тип триъгълник, без подплънки.
Долнище - много плитки бикини, с връзки отстрани.

Ето това е последния който си купих, и стои уникално Wink
http://www.oldnavy.com/browse/product.do?cid=7529&pid=388306 … mp;scid=388306012
http://www.oldnavy.com/browse/product.do?cid=7529&pid=388306 … mp;scid=388306002
Извинявай малко извън темата....Как бих могла да си напазаря от този сайт, който си посочила?

# 14
  • Мнения: 5 476
Аз харесвам банските тип танкини! Peace
Имам същия като този

# 15
  • Мнения: 7 474
Моят е подобен, но син- черния № 4!

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Лео, имаш предвид черния цял бански. Много е секси! Надя и твоя е страхотен, точно такъв модел харесвам и аз!

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много си харесвам новия бански - ярко синьо, класически бикини - горнище с триъгълничета (без подплънки и пр. там каквото слагат) и долнище с връзки отстрани. На Oxbow e.
Обичам и класическите цели бански, имам и един черен такъв.

# 18
  • Мнения: 8 917
Моят е подобен, но син- черния № 4!

№ 2 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 36 064
Предпочитам от 2 части. Никога не съм имала цял бански. newsm78
Не държа на марка - стига да е качествен / май до сега само гръцки съм имала/
Цвят и десен  - актуален, но не и да се сливам  с тълпата.

# 20
  • Мнения: 6 632
Днес ходих да си търся след 10 дена влизам в седмия месец -леле ужас приличам на бъчвичка.Наддала съм на корем и бюст и съм смешна.Пробвам цял ми той не стига до горе .Утре продължавам с и дирването.Иначе предпочитам полувинки. Peace

# 21
  • Мнения: 1 063
Предпочитам половинки. Имам 3 такива и един силно изрязан отвсякъде (прозрачно) черен цял бански. Половинките ми - едните  са стринг, другите 2 са бикина с връзки отстрани. А за цветове в розова и оранджева гама.

# 22
  • Мнения: 18 542
Някой може ли да ми каже какво значи "формован триъгълник". Терминът е взет от сайта на Делфина.

# 23
  • Мнения: 4 753
Някой може ли да ми каже какво значи "формован триъгълник". Терминът е взет от сайта на Делфина.
Май тези твърдите триъгълничета на горнищата на банските

# 24
  • Мнения: 18 542
Май тези твърдите триъгълничета на горнищата на банските
Тоест, не е само плат, ами вътре има и дунапренче?

Много хубави модели има тази фирма. До сега не бях попадала. Супер!  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 753
Тоест, не е само плат, ами вътре има и дунапренче?

Много хубави модели има тази фирма. До сега не бях попадала. Супер!  Simple Smile
Аха, имат си самите те форма и заблуждават врага Simple Smile А пък и човек по комфортно се чувства

# 26
  • Мнения: 18 542
Аха, имат си самите те форма и заблуждават врага Simple Smile А пък и човек по комфортно се чувства
Така, така!  Wink
Фирмата има ли истински магазин някъде? Аз не смея да взимам бански и сутиени без да пробвам.

# 27
  • Мнения: 2 897
Половинки.Горнище-триъгълници,долно-обикновено,но по-изрязано.

бих добавила и прашки за мен..

# 28
  • Мнения: 260
Аз съм твърдо на бикини и триъгълничета, дори сега като се сборих с гравитацията пак така ще карам. Има един магазин на Орлов Мост в София, там продават такива рисувани, аз имам един много готин в бордо, но нямам снимка да покажа. Много са красиви.

# 29
  • София
  • Мнения: 118
Къде точно на Орлов мост и на какви цени горе-долу?

# 30
  • Мнения: 723
Аха, имат си самите те форма и заблуждават врага Simple Smile А пък и човек по комфортно се чувства
Така, така!  Wink
Фирмата има ли истински магазин някъде? Аз не смея да взимам бански и сутиени без да пробвам.
Точно днес звънях да питам във фирмата и казаха, че имат магазини, в които ги разпространяват, но не са фирмени - на ул."Солунска"№52 и на ул."Кърниградска" (не записах къде точно на нея). Казаха също, че там цените са съвсем различни....Така че пробвай от сайта, те имат опция за връщане и замяна.

# 31
  • Мнения: 260
Намира се до втория подлез на Цариградско шосе в посока Плиска, на 15 метра примерно от  Царевец. Казва се OPART или нещо подобно, цената беше около 20-30 лева преди 2 години. Има и други хубави рисувани дрешки.

# 32
  • София
  • Мнения: 983
Аз харесвам банските тип танкини! Peace
Имам същия като този



Този тип и на мен много ми допада напоследък, но още не съм се сдобила с такъв. А иначе - за плуване предпочитам цял. За плаж - от две части, като долнището е дълбока бикина, а горнището - с банел без подплънки. Ярки цветове и едри шарки не ми отиват, та ппредпочитам дюс в по-"убитата" гама. Нямам предпочитания към марки.

# 33
  • Мнения: 1 680

Този тип и на мен много ми допада напоследък, но още не съм се сдобила с такъв. А иначе - за плуване предпочитам цял. За плаж - от две части, като долнището е дълбока бикина, а горнището - с банел без подплънки.

И аз Simple Smile

# 34
  • Мнения: 18 542
Аз харесвам банските тип танкини! Peace
Имам същия като този


Този не е ли неподходящ за плаж? Остават големи участъци бяла кожа. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4 629
Предпочитам половинки. Преди да родя ходех по моникини прашки. Сега - ниски бикини или боксерки, а горното триъгълници - по-добре с подплънки

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Какво ще си изпечете с този бански "танкини"?  newsm78 Или той е за след тен?  Laughing

# 37
  • Мнения: 7 186
Купувам си половинки. Долнището- прашка, горнището го нося само до плажа. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 983
Какво ще си изпечете с този бански "танкини"?  newsm78 Или той е за след тен?  Laughing
Ами аз лично колкото по-малко изпеча, толкова по-добре. Със слънчева алергия съм  Cry

# 39
  • Мнения: 4 621
Предпочитам половинки Grinning  Долнището да е прашки или много изрязани бикини, да е актуален за сезона Wink

# 40
Аз съм с прашки с връзки отстрани и свежи цветове - оранжево, розово, червено.

# 41
  • Мнения: 21
 И аз нося прашки само и то от съвсем скоро по настояване на приятеля ми.

# 42
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз се зарових из сайта на Делфина, много интересни модели има...  Grinning Искам само да питам - каква е разликата между танг и прашка, мислех, че са едно и също?!  Embarassed newsm78

# 43
  • Мнения: 310
Аз си харесах един бански тип ''танкини'' обаче не си го взех, защото искам да имам хубаво тенче, пък с такъв-целият ми корем ще е бял...

Смятам да си взема нещо като тези:

    
   
   


Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 17:22 от terundia

# 44
  • Мнения: 472
Днес обикалях из магазините да си търся бански.Много ми хареса един на "ДЕЛФИНА" половинки-горницата  с твърда чашка и подплънки(много ярки цветя с жълта къдричка)комбинация с раирани бикини,но цената ме спря(98,80лв).После се спрях на подобна комбинация(цветя+рае) на "ФЕБА",не е толкова свеж ,но цената ми допада повече.

# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Половинки.Горнище-триъгълници,долно-обикновено,но по-изрязано.

Такъв е и моя. И е на цветя, много шарен с бродерии и пайети. Много си ми харесва.

# 46
  • Мнения: 579
Ето това е:

Общи условия

Активация на акаунт