Азиатска козметика и грим 8

  • 53 555
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 976
Някой ползвал ли е 2NDESIGN Springy Peeling Gel Tone Up Boost? Отзиви?
Имам мостри от него, хубав е, тип gommage.

# 61
  • Мнения: 1 095
Получих си поръчките от yesstyle
Поръчах:
Elizavecca - Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask 100ml
JAYJUN - Roselle Tea Eye Gel Patch
LANEIGE - Water Sleeping Mask 15ml
LANEIGE - Lip Sleeping Mask 20g
COSRX - Acne Pimple Master Patch 24pcs
COSRX - Hydrogel Very Simple Pack 60pcs
JAYJUN - Green Tea Eye Gel Patch

За сега съм ползвала само heimish - Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch
Много серум има, пачовете се свличат. Общо взето не съм впечатлена. Не ги събирам да ги разтварям във вода.

# 62
  • Мнения: 670
Здравейте момичета, поръчах си този серум на Purito

Някакви отзиви за него ?

Много се колебаех дали да е той или серум с витамин С на IT'S SKIN  

# 63
  • София
  • Мнения: 1 936
Някой ползвал ли е 2NDESIGN Springy Peeling Gel Tone Up Boost? Отзиви?
Имам мостри от него, хубав е, тип gommage.
Благодаря, в момента е hot deal в Jolse.

# 64
  • Мнения: 874
           Привет!
  На половината на флакончетата съм на тези:
Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic acid 97%
TIAM My Signature Red C Serum 30ml
NACIFIC Phyto Niacin Whitening Essence 50m
l,
и искам да се позапася, Simple Smileно в същото време ми се иска да опитам и други брандове,така че ще помоля за вашето мнение за аналози,със същото действие/или по-добро/ и ефект Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 795
За сега съм ползвала само heimish - Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch
Много серум има, пачовете се свличат. Общо взето не съм впечатлена. Не ги събирам да ги разтварям във вода.
gevestra, би ли описала как точно ползваш пачовете? Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
           Привет!
  На половината на флакончетата съм на тези:
Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic acid 97%
TIAM My Signature Red C Serum 30ml
NACIFIC Phyto Niacin Whitening Essence 50m
l,
и искам да се позапася, Simple Smileно в същото време ми се иска да опитам и други брандове,така че ще помоля за вашето мнение за аналози,със същото действие/или по-добро/ и ефект Simple Smile

В момента има в jolse намаление на тонери и аз взех този на Isntree Hyaluronic Acid Toner - не съм го ползвала до момента но четох добри отзиви, доколкото си спомням и тук Виола го спомена, като добър вариант.
Ползвам втора опаковка от Мелано СС - много ми харесва, казват че е по -слаб от ТИАМ, но аз виждам отлично действие и от меланото. NACIFIC Phyto Niacin Whitening Essence - ще  сменя с [CNP Laboratory] Vita-Solution Whitening Ampule

# 67
  • Мнения: 874
           Привет!
  На половината на флакончетата съм на тези:
Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Control Hyaluronic acid 97%
TIAM My Signature Red C Serum 30ml
NACIFIC Phyto Niacin Whitening Essence 50m
l,
и искам да се позапася, Simple Smileно в същото време ми се иска да опитам и други брандове,така че ще помоля за вашето мнение за аналози,със същото действие/или по-добро/ и ефект Simple Smile

В момента има в jolse намаление на тонери и аз взех този на Isntree Hyaluronic Acid Toner - не съм го ползвала до момента но четох добри отзиви, доколкото си спомням и тук Виола го спомена, като добър вариант.
Ползвам втора опаковка от Мелано СС - много ми харесва, казват че е по -слаб от ТИАМ, но аз виждам отлично действие и от меланото. NACIFIC Phyto Niacin Whitening Essence - ще  сменя с [CNP Laboratory] Vita-Solution Whitening Ampule

     T.E.D.I.благодаря!
 Ще ги разменя от чисто любопитство,не защото не съм доволна. За мен и трите продукта  са страхотни,но искам да видя какъв ефект имат и други продукти.

# 68
  • Мнения: X
Céline, аз също така правя, сменям тествам други /нови за мен/, после пак може да се върна.

# 69
  • Мнения: 1 095
За сега съм ползвала само heimish - Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch
Много серум има, пачовете се свличат. Общо взето не съм впечатлена. Не ги събирам да ги разтварям във вода.
gevestra, би ли описала как точно ползваш пачовете? Simple Smile

Ползвам на измита кожа, залепвам ги под очите. На осналата част от лицето мажа овлажняваща маска и така стоя 20 - 30 мин. Дъгата, която трябва за съвпадне с дъгата на долните мигли е по-голяма и долният клепач всъшност не е покрит. От движенията на мускули и гравитация се свличат надолу у искат наместване. Миришат си на розова вода иначе, серумът е лепкав.

# 70
  • Мнения: 1 795
Скрит текст:
За сега съм ползвала само heimish - Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch
Много серум има, пачовете се свличат. Общо взето не съм впечатлена. Не ги събирам да ги разтварям във вода.
gevestra, би ли описала как точно ползваш пачовете? Simple Smile

Ползвам на измита кожа, залепвам ги под очите. На осналата част от лицето мажа овлажняваща маска и така стоя 20 - 30 мин. Дъгата, която трябва за съвпадне с дъгата на долните мигли е по-голяма и долният клепач всъшност не е покрит. От движенията на мускули и гравитация се свличат надолу у искат наместване. Миришат си на розова вода иначе, серумът е лепкав.
Питам, защото приятелка ги ползва и не е споделяла, че има проблеми, но ще я попитам, защото смятам да ги поръчвам. Колкото до формата- не мисля, че има пачове, които идеално да прилягат към долния клепач, но кожата си дърпа колко и е нужно. До момента съм пробвала 7-8 различни марки и от към прилагане всичките са горе долу едни и същи -винаги трябва да си обера серума на ръката, поне 1-2 минути са необходими да "залепнат"   и  трябва да изтеглям капката към слепоочието, за да прилегне добре.

# 71
  • Мнения: 1 095
Вчера ползвах и LANEIGE - Lip Sleeping Mask. Страхотен продукт за мен. По принцип ползвам балсам вечер и това оставя устните в чудесно състояние

# 72
  • София
  • Мнения: 4 305
Минавам само да ви кажа, че Purito са на добри цени в jolse тези дни.

# 73
  • Мнения: 3 632
Имам нужда от помощ.
Преди време бяхте публикували сайт за сравняване на продукти.
Търсачката не ми помогна особено.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт