Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 8

  • 50 406
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
То няма лошо да се хвалят качествени продукти. Това, че не са световно известни не е за подценяване. Аз защото винаги съм ползвала Престиж и затова не съм се заглеждала в други оцветяващи балсами.

# 361
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
На мен виктория бюти ми пресушииха косата и усещането беше като ,че съм била с боя Sad
Един неуспешен опит не означава ,че няма да пробвам отново Simple Smile Вчера в Гласът на България много харесах жената на Влади Ампов(уникална коса )  .Ще се опитам да намеря снимка Simple Smile

# 362
  • Мнения: 14 299
Аз и Марион съм ползвала, от тях също съм доволна. На Престиж ползвах светлите, като бях руса, пак бях много доволна. Трябва да си взема тъмно, ако има нещо около моя цвят.

# 363
  • Мнения: 3 023
Мис, не прекалявай с вит.С, защото много изсушава косата  Peace  На 10 дни можеш да слагаш, а после много подхранващи и мазни продукти.

# 364
  • Мнения: 18 551
Мис, не прекалявай с вит.С, защото много изсушава косата  Peace  На 10 дни можеш да слагаш, а после много подхранващи и мазни продукти.
Да,знам. Очудващо изобщо не ми изсуши първия път. А слагах само балсам. Аз още 2-3 пъти макс и повече няма. Просто до се поотмие. За да мога отново да сложа червено по-натам.😊

# 365
  • USA
  • Мнения: 7 289
Аз имам друга теория защо моята коса, боядисана в тройки и четворки, за повечето хора (вкл всички мъже) е черна. Имам естествено рус, тънък косъм.

Aма как от естествено руса,ще се боядисваш с 3ки?Грях ти на душата,така да знаеш.
Предаваш блондинското ни съсловие,твоята същност. Crossing Arms

# 366
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 379
И аз винаги съм ѝ се чудила на Ондин за потъмняването. Принципно естествени блондинки по нашите земи не се срещат толкова често. Но всеки си знае. Simple Smile

# 367
  • Мнения: 18 551
Всеки иска това,което няма в повечето случаи. Познавам момичета със светли коси,които се правят черни. И обратното-разбира се вторите са много повече.
Страхотен цвят.

# 368
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Всеки иска това,което няма в повечето случаи. Познавам момичета със светли коси,които се правят черни. И обратното-разбира се вторите са много повече.
Страхотен цвят.

Много готин цвят наистина Simple Smile
Само си въздишам аз и не си сменям цвета, каня се ,че ще се боядисвам и все си ходя един и същи цвят  SmileySmileySmile .Явно трябва да спра да зяпам и да ахкам на всеки як цвят и да си ходя с това което ми е дадено, нещо като е хубаво защо да се разваля или да се иска още по хубаво Simple Smile

# 369
  • Мнения: 18 551
Еми и аз не знам защо. Но не мога да си представя да не сменям цвета изобщо. Има толкова хубави цветове.

# 370
  • Мнения: 2 050
Аз да ви кажа преди много сменях. Сега обаче се спрях. Сякаш с нищо вече освен тъмно кафяво не се харесвам Sad

# 371
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз имам друга теория защо моята коса, боядисана в тройки и четворки, за повечето хора (вкл всички мъже) е черна. Имам естествено рус, тънък косъм.

Aма как от естествено руса,ще се боядисваш с 3ки?Грях ти на душата,така да знаеш.
Предаваш блондинското ни съсловие,твоята същност. Crossing Arms

Joy Joy
Сигурно се сещаш за толкова години колко пъти съм го чувала - много хора мислят като теб. Вкл майка ми, която настояване, че си е родила русо дете и си го иска такова! Тя най-предадена се чувстваше. Grinning Че съм и светло руса, наистина доста рядко срещано в България, с черни мигли.

Причините са няколко. Всичко започна на шега, защото на млади години моите приятелки ми казваха, че мъжете ми се лепяли, защото съм руса. И аз съвсем високомерно заявих, че и със зелена коса да съм, пак ще ми се лепят (на майтап). Взех си черен спрей от дрогерията и отидох така на дискотека. Страшно се харесах, още от пръв поглед в огледалото. Просто това бях аз. Явно съм брюнетка по душа. Има и други плюсове - лицето ми е по-изразително, носи на повече грим (не че напоследък нося, но преди и една очна линия изглеждаше too much), мога да нося светли цветове, без да изглеждам бозава, не си харесвах Barbie-look-a и най-вече косата е по-лъскава и по-здрава,изглежда плътно, а на мен ми липсва тази плътност по природа. Познатите ми се разделиха на два лагера по мнение, общо взето 50/50. Но за непознати изобщо не личи, че това не е естественият ми цвят.

Вчера гледах снимки на една моя руса приятелка с потъмнена коса - ами цялата й красота я няма! Все едно се е загрозила зорлян. Някои са създадени да са руси ангели, други сме femme fatale. Grinning

И като казах блясък, пак да се оплача - с тази боя Преферанс косата ми направо изглежда мъртва! Нямам никакъв, никакъв блясък! Матово, умряло черна. Никога вече няма да я купя, дано при следващо боядисване нещата се оправят. Снощи поръчах някаква непозната боя от аптеката, забравих как се казва. Цветът е "ледено кафяво" и затова.

Една коса колкото и дълга и гъста да е (каквато моята не е) , с липса на блясък + фриз просто няма как да е красива.

 

# 372
  • Мнения: 1 387
Момичета погледнете как ужасно ме подсрига фризьорката!Какво да я правя сега тази коса?

# 373
  • София
  • Мнения: 2 934
Аз така ги виждам нещата

# 374
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Joy Не е задължително точно в тази форма, но ПОНЕ толкова трябва да се отреже. Странно хрумване на фризьорката ти, как беше преди това?

Общи условия

Активация на акаунт