Крем за около очи - тема 9

  • 82 542
  • 756
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 701
Тема за споделяне какви продукти ползваме за деликатната околоочна зона и от какво сме доволни


Въпрос: Кой е най-добрият околоочен крем,който сте ползвали?

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 12:55 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 545
Честита нова тема!

В съседна тема прочетох добри отзиви за околоочния на Клиник - All About Eyes. Цената му е сериозна. Знаете ли по принцип дали има тестери за него? Има ли и други доволни от ефекта върху тъмните кръгове и подпухналостта?

# 2
  • Мнения: 35 873
като следваща покупка съм харесала долния, но не го намирам в дрогериите наоколо, май ще трябва да се разходя до елитис за него, но за сега не ми е спешен и изчаквам
мисля, че джаста го похвали заедно със серума от серията, който също мисля да взема

Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 2 545
Като споменахте Елитис, спечелих 10 лв от една  тяхна томбола и мисля да си взема кафеено масло. Джаси много го беше похвалила в една друга тема. Трябва да го пробвам и аз. Най-малкото ароматът му не е за пренебрегване Simple Smile  .

# 4
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 711
В търсене съм на околоочен. Имам Балея с урея, но е на привършване. Преди харесах на Биофреш с йогурт, но е в бурканче. Мога да отделя до 40лв, но се чудя струва ли си. Май по- добре един дрогериен и пачове за очи за тази сума.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 408
Кафеено масло на коя марка купувате? Не съм виждала такова.
Днес започнах нов околоочен крем- на Роза импекс, този стягащ крем https://www.rosaimpex.com/%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D … D1%87%D0%B8?tid=3
Попива сравнително бързо, не е мазен, няма аромат.Наясно съм че няма да заличи фините ми бръчици, но поне кожата ми около очите е хидратирана.

# 6
  • на брега
  • Мнения: 1 088
Честита нова тема!

В съседна тема прочетох добри отзиви за околоочния на Клиник - All About Eyes. Цената му е сериозна. Знаете ли по принцип дали има тестери за него? Има ли и други доволни от ефекта върху тъмните кръгове и подпухналостта?


Аз имам кремчето, привършвам го. Мнението ми е, че влияе леко на подпухналостта. При мен има слаб видим ефект. Няма да го подновявам. Нямам проблем с тъмни кръгове и не мога да кажа какъв е ефекта върху тях.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 837
Засега най-доволна съм от Филорга Оптим айс.

# 8
  • Мнения: 5 234
Да ви следя под око.  Wink

Аз си мисля, че трябва да се редуват различни кремчета с различни активни съставки. Така ли е или съм в грешка?

# 9
  • Мнения: 3 118
И аз при вас.
За момента ползвам две корейски кремчета за очи. Добре хидратират.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 548
Записвам се и аз в новата тема. В момента съм с околоочен на Шисейду Ибуки, не съм очарована. Купила съм си на ЕЛ от серията АНР и вече изпитвам нетърпение да привърша Шисейду-то.

# 11
  • Мнения: 15 202
Бубе, да си знаеш, че кремчето което си показала е
богатичко и мазничко (все пак е за по зряла кожа), но добре попива. Аз съм доволна от него.

Simpatikonia, аз съм предоволна от кафееното масло. Има плътна консистенция, добре се разнася и попива сравнително бързо и добре. Разбира се капваш по мъничко, за да не ти мазнее после. А аромата, ах, аромата е страхотен на току-що изпечено и смляно кафе. Имай предвид, че е доста осезаем обаче, но не се задържа за дълго.
Дано да ти хареса.

B.U 2, кремчето което си показала е добро и много приятно. За бръчки и аз не знам да помага, но чудесно хидратира и омекотява контура. Измазах си го с кеф и пак бих го подновила, но нека да измажа наличното.
ПП Кафеено масло си взех на Икаров. Само негово съм виждала в магазинната мрежа. Възможно е, всъщност най вероятно със сигурност има и на други фирми, но аз не съм виждала.

Благодаря за полезната тема. Flowers Hibiscus

# 12
  • Мнения: 2 701
И аз тук. Благодаря за темата Flowers Cherry Blossom

В момента съм с на ЕЛ - Supreme + , ползвам и серума на AHP, от време на време мацам и един серум на Балея с Q10 ...И за голям мой срам още не съм стигнала до Боди Шоп да си взема онзи стик...Дано скоро стигна...Ползвам пачове на Виктория бюти- златистите.

Имам странното усещане,че и аз се сбръчквам от този серум на Балея, за втори път го купувам. Сега ще го спра и да видя дали ще има разлика

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 456
Благодаря за новата тема!
В момента ползвам 3 крема:


Мигновено ми прибира подпухналите очи сутрин, с кофеин е, засега е най-доброто с тази съставка, което съм ползвала. Но ми идва лееееко сухо усещането и го доразмазвам и комбинирам с този:


Самостоятелно би бил лек и недостатъчен, но в комбинация са ми добре.

Вечер ползвам ето този:


Мазен, плътен, чудесен, но не става за сутрин, като се омажа със спиралата, в комбинация с този крем няма чистене, залепва като лепило  hahaha Ако човек е сръчен и не се цапа, страхотен е и за през деня.

# 14
  • София
  • Мнения: 384
В момента редувам тези два крема:


Първият ми идва малко лекичък сякаш, вторият нищо не прави на моята кожа - мазна, 40+ години, с подпухвания. В търсене съм на крем, намаляващ подпухването под очите.

Джаста Праста, какъв е ефекта от кафееното масло? Намаляване на бръчки или намаляване на подпухналост?
Cutesmallcat, видях че си доволна от кремчето на Лавера, с каква кожа си?

Общи условия

Активация на акаунт