ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка. (7)

  • 15 290
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Ти как си?Оздравя ли? Grinning
Трае се ,удрям по едно хапченце на ден ,кота ме заболи главата и съм ОК.Е сега пак ме боли,ама аз се спуках за играя тук на една и игра, и от компа сигурно ме боли.

# 16
  • Мнения: 3 537
Може и от това да е.Мен и очите ме болят като се залисам с компютъра.Ама пусти жеги навън,та не можем да излезем! #Cussing out

# 17
  • Мнения: 258
краси,то хубаво климатик,ама ние така плащаме много ток,пък с климатик не ми се мисли...:/

# 18
  • Мнения: 3 537
краси,то хубаво климатик,ама ние така плащаме много ток,пък с климатик не ми се мисли...:/
Ами ние го включваме само когато не мога да дишам от жегите. LaughingНе върви постоянно.А пък ме е страх и да не разболея малката.За тока-незнам. newsm78Мъжо като иде да го плати ще има разстрел. #2gunfire

# 19
  • Мнения: 135
Добро утро!! А много съм добра,гледайте колко е часа,а аз съм изкъпана оправена и с кафе в ръчичка.Смятай в колко съм станала. Rolling Eyes Издухана работа му се вина на това.Детето се пробуди,въртя се,мота се,пи вода и заспа.А аз бодалата станах  smile3507
Айде кафето тази сутрин е от мен ... 

Как да не ти се допие кафе,само като видите как съм го избарала. coolcool

# 20
  • Мнения: 964
 Иве с това кафенце Stuck Out Tongue Winking Eye,ако бях бременна сигурно щеше да ми стане нещо  Mr. Green Иде ми да оближа компа Mr. Green

# 21
  • Мнения: 135
А виж не се сетих за такава ситуация Zhana.И на мен това ми иде  Grinning ,като пия от моето .. идва разочарованието,като го гледам това ..... моето е помия

# 22
  • Мнения: 964
Аз даже и кафе непия,ама това като го гледам и ми поточат лигите Mr. Green

# 23
  • Мнения: 135
Аз даже и кафе непия,ама това като го гледам и ми поточат лигите Mr. Green
Знаеш ли колко съм си играла,докато стане така  Innocent От 5:30 съм станала,за да стане перфектно,то иначе нямате угодия,ако не го харесате ... а?

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
OOOOO, добро утро на ранобудните! Кафето е невероятно, тогава кексчето да е от мен:
Аз вчера направих една врътка из центъра, ама то много задушно беше бе! Тук из нашия квартал поне ветрец полъхва, даже яке й взех на Магдалена, а като слязохме в центъра, викам то тук  друга България, нищо общо с нашата прохлада няма.
Ай стига съм се обяснявала, ами кажете вие как сте. Как я карате?
Краси, то и ние сме с климатици, но само в спалните, точно тук в хола на мъжО му се досвидя да сложи, ама ще го ръчкам аз, то не може да се живее така.
Айде лек и приятен ден, на Жането спокойна нощ!

# 25
  • Мнения: 964
Как да спя,гладна мечка незаспива,до сега се облизвах покрай кафето ,сега и този кекс,като го видях и ми дойде на ума за кексовете дето на Ивето баба и ги прави и newsm22

# 26
  • Мнения: 3 537
Ний пък имаме само в хола,защото по цял ден сме там.Мъжо каза снощи да го пускам.Да не се притеснявам за тока. NaughtyАйде да си кусам от кекса и кафето.То мойто едно умряло изглежда пред това на Ивето. SickЛиляна,що не ти харесва моя квартал? Crossing ArmsМи ний в парка се крием от жегите.И Мариянчето снощи беше се скрила там с щерката. Laughing

# 27
  • Мнения: 964
Нашия климатик е централен и неспира целогодишно, зимата духа на топло,после директно се включва на студено.През цялата година в къщи се подържа температура от 23-24 градуса,ама сега като си идем в Ямбол не ми се мисли.Като си тръгнем за Ямбол,за по направо ще минем през Сливен,за едно климатиче от техномаркета и тогава ще се прибираме.Колко е един климатик в БГ?Питам за такъв с който може да се охлажда хол в панелен блок? newsm78

# 28
  • Мнения: 135
Как да спя,гладна мечка незаспива,до сега се облизвах покрай кафето ,сега и този кекс,като го видях и ми дойде на ума за кексовете дето на Ивето баба и ги прави и newsm22
Ех тез бабини кексове " и баба знае "  Party И на мен ми се прияде.Ще е изнудим,когато се приберете да ни спетне един,че може и повече.То човек не може ни изхрани бе

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
EЙ, Жане и тук си имаме Техномаркет. За климатиците там и в магазините на Контраст мога да те уверя, че по-евтини няма да намериш. Питай първо в Сливен какви са цените, аз ще ти кажа тук как са, не ми е проблем  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт