Въпрос за кухненска печка

  • 1 533
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! От скоро съм на квартира, но печката е без означения и дори няма марка. Не мога да си сготвя нищо на фурна понеже не знам на къде да завъртя копчетата. Ако някой може да помогне с малко информация ще съм много благодарна. Прикачвам снимка.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Копчетата на уредите по принцип се въртят на дясно, в посока на часовниковата стрелка. Няма ли някакви цифри на тези копчета или около тях ?
Все някъде трябва да е обозначена марката, ако я намерите има по-голяма вероятност да се помогне.

# 2
  • Мнения: 5
Копчетата на уредите по принцип се въртят на дясно, в посока на часовниковата стрелка. Няма ли някакви цифри на тези копчета или около тях ?
Все някъде трябва да е обозначена марката, ако я намерите има по-голяма вероятност да се помогне.
Търсих марката и отзад гледах не пише нищо, а на копчетата само на котлоните пише кое копче за кой котлон е, но цифри никакви , но аз все пак си бях направила експеримент, когато топля вода и открих, че най - високата температура на котлоните е в дясната страна на копчето, смисъл трябва да го завъртя на ляво. Общо взето тая печка е сбъркана.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Сега уредите ми са без копчета, но имам спомени, че не трябва да се въртят на ляво. Въртите на дясно и така пак стигате най-високата степен.
Колко като брой са копчетата на фурната ?

# 4
  • Мнения: 5
Сега уредите ми са без копчета, но имам спомени, че не трябва да се въртят на ляво. Въртите на дясно и така пак стигате най-високата степен.
Колко като брой са копчетата на фурната ?
Две са. Мисля, че едното е за температура.

# 5
  • Мнения: 11 605
Като отворите вратата на фурната, на корпуса няма ли стикер?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
Да, това дясното трябва да е за температурата. Другото сигурно е за нагряването - само от долу, само от горе и едновременно от горе и от долу. Пробвайте и ще се ориентирате. Вентилатор сигурно няма, само нагрява.

# 7
  • Мнения: 5
Да, това дясното трябва да е за температурата. Другото сигурно е за нагряването - само от долу, само от горе и едновременно от горе и от долу. Пробвайте и ще се ориентирате. Вентилатор сигурно няма, само нагрява.
Да, без вентилатор е.

# 8
  • Мнения: X
Печката е MasterCook 2060

Ето упътване за "близначката" ѝ Fagor 4CF-56EMB:
http://fagor.bg/file_store/fagorfs14176Fagor_coocker_4CF56EMB.pdf

# 9
  • Мнения: 1 619
MasterCook е.

Общи условия

Активация на акаунт