Смешки от форума 31

  • 83 417
  • 734
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 14 568
Калашника е надеждно оръжие, въпроса е коя ще е мишената за мъст...Grinning

# 226
  • Мнения: 1 458
Астрологичното не го знам, там е сложно, едни асценденти, едни чудеса... За специалисти само. Искам да спрат да го сменят, че ще хвана и аз кухненския нож! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 227
  • Мнения: 817
Важно е да не се къпят в басейни. ДНК-то, да не се окаже от двама бащи, на еднояйчни близнаци?? Не, че не е възможно, мхи.

# 228
  • Мнения: 6 523
Еднояйчни близнаци няма как да са от 2ма бащи, но при разнояйчни може.  Peace
     Бягайте далеч от всякакви басейни, момичета ... 

# 229
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 372
Еднояйчни близнаци няма как да са от 2ма бащи, но при разнояйчни може.  Peace
     Бягайте далеч от всякакви басейни, момичета ... 

е, то в това беше закачката на предния пост Simple Smile заедно с камарата въпросителни.

аз нямам нужното образУвание, но някой в темата може би ще се ангажира с написването на новия учебник по медЕцина.
задължително трябва да включва седмица УвОлация, която изобщо да няма връзка със забременяването. и семчовците хай лендъри, а.к.а. Дънкан МакЛаудовци, оцеляващи при всякакви екстремни условия и заплодяващи без директен контакт.

# 230
  • Мнения: 19 733
Цитат
Жабуренето с олио изчиства организма, освен това РЕГУЛИРА ХОРМОНИТЕ!!!

# 231
  • Мнения: 8 241
Цитат
Жабуренето с олио изчиства организма, освен това РЕГУЛИРА ХОРМОНИТЕ!!!
Че то много просто било Thinking колко учени са се мъчили да изнамерят хормонално заместващи терапии (не само за женските хормони), колко добавки разни... Пък то едно олио какви чудеса прави!

# 232
  • Мнения: 19 733
После има съвет за пиене на кислородна вода, но не звучеше толкова забавно.

# 233
  • Мнения: 8 241
Е т'ва вече си е убийствено за лигавиците Scream от олиото най-много да повърнеш, а от кислородната вода и до болница може да се докараш!

# 234
  • Мнения: 8 241
Цитат
...После разбра по случайност само за една история и беше потресена. А то историите бяха в пъти повече.
Satisfied Всички естествени числа по-големи от едно са в пъти по-големи, просто няма друг вариант Satisfied

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 12:40 от peneva_a

# 235
  • Мнения: 69 294
Цитат
...После разбра по случайност само за една история и беше потресена. А то историите бяха в пъти повече.
Satisfied Всички естествените числа по-големи от едно са в пъти по-големи, просто няма друг вариант Satisfied

То и ти си допуснала грешка...

Всички естествениТЕ...

# 236
  • Мнения: 8 241
Писах и поизтрих, та е останало двойно членуване... Смисъла е важен си мисля, но хайде... И на правописната ми грешка ще обърнем внимание Hands V

# 237
  • Мнения: 69 294
И в цитираният от теб пост смисълът е важен....

# 238
  • Мнения: 8 241
Извинете, нали не бъркам темата... но тази май беше за "смешки"... Thinking
По същия начин и назад съм вадила едно изречение от цял пост... целия пост не е смешен, но изречението или използваните думи са...
(Целия пост може и да е изключително смислен и да го подкрепям като логика и позиция, но да има нещо смешно в него. Целия ли се очаква да бъде сложен с дълго обяснение кое му е смешното или просто смешната фраза!?!)

# 239
  • Мнения: 9 490
Темата е за смешки и аз не виждам кое му е смешното на цитирания от теб пост.

Може да не е правилно, но смислово се разбира какво се има предвид.

Докато при твоята корекция смисълът се губи и  всъщност твоя пост стана смешка. 😀

Общи условия

Активация на акаунт