Смешки от форума 31

  • 83 293
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 16 199
Точно прочетох за белезите, които оставят извънземните и попаднах и на доказателство.
Цял живот съм си мислила, че белезите ми са наследство от баща ми, а се оказа, че и той е не е бил от тази планета, а децата ми не са от мен.
Цвиляяяяяя! Aз съм 0-! А пък как съм износила и родила "положителното" трето чаве, кой ли Господ/извънземен знае? Източникът на статията: Out of this world. Абсолютно туш.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 22:50 от Sharky*

# 526
  • Мнения: 3 732
Тогава бях 52 кг,, бебето беше 340.

Сладка грешка. Да се чуди човек как е износено като се е родило почти 7 пъти колкото е теглото на авторката.
Не знам как се цитира през телефон.


Любимия ми език е сръбския, но съм самоук начинаещ. Как да придобия представа за псувните?
Може и на лс.

# 527
  • Мнения: 14 311
Grinning Grinning Grinning Явно Бай Ганьо не го познава...

"Какво ще гледам на Виената, град като град: хора, къщи, салтанати"

По Бай Ганьо нали... Но Виената всъщност е прекрасен град, някой ден ще се върна там с децата си ❤

Охх, такова нещо за пръв път чувам. Всеки който познавам и е бил във Виена е възхитен. Явно става дума за много ограничени хора. Обожавам Виена, и аз нямам търпение да се върна там.

# 528
  • Мнения: 18 492
И аз с това идвах. Joy

# 529
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
И мен много ме впечатли изказването. Ми не е чувала жената, явно не контактува с ограничени хора.

# 530
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Откъде го взехте този цитат. Върху това трябваше да пишат онзи ден на матурата по БЕЛ седмокласниците. Може да е било коментар свързан с изпита.

# 531
  • Мнения: 18 492
Не е коментар на изпита. Joy Цъкни на мнението, линкът е активен.

Edit: Затрито е вече. Има го само постът, породил “литературната” дискусия.

# 532
  • Мнения: 39 338
Изтриха го вече.

# 533
  • Мнения: 14 311
Откъде го взехте този цитат. Върху това трябваше да пишат онзи ден на матурата по БЕЛ седмокласниците. Може да е било коментар свързан с изпита.
В Покажи се беше 😊

# 534
  • Мнения: 18 549
То човек иска да блесне и все се намират някакви да му секнат устрема )))
Това за Виена ми напомня за друга форумка, която отвисоко обясняваше на друга, че е невежа щом мисли, че Ватикана и Рим могат да имат нещо общо. Нищо общо нямали.

# 535
  • София
  • Мнения: 16 199
Нeeee!!!

# 536
  • София
  • Мнения: 4 328
имат само и единствено обща буква "и"  Grinning

ааа, забравих, Землянка съм. 0+ Wink

# 537
  • Мнения: 8 082
...ми напомня за друга форумка, която отвисоко обясняваше на друга, че е невежа щом мисли, че Ватикана и Рим могат да имат нещо общо. Нищо общо нямали.
Тая не се ли е сетила, че са й през едно летище полетите до Ватикана-Рим, че поне мъъъъъничко да й светне за все нещо общо Rolling Eyes
ПП: Чудя се, като ги мързи да четат тия младите (айде като бабичка да се изкажа!), а и не са учили по география, че да се ориентират по карта... поне на телефоните приложенията като ги позиционират някъде, не поглеждат ли поне в тях къде са Thinking

# 538
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
аз си мислех, че съм ... приблизително хубава, а а се оказа, че съм прекрасна... 0(-)  TrollfaceTrollfaceTrollface

# 539
  • Мнения: 8 082
аз си мислех, че съм ... приблизително хубава, а а се оказа, че съм прекрасна... 0(-)  TrollfaceTrollfaceTrollface


И ся к'во излиза - с "извънземен"(0-) татко на две щерки, едната (аз) е проста "землянка", а другата (дългокраката ми сестра) е "извънземна" Imp Пфууууу, не съм прекрасна!

Общи условия

Активация на акаунт