Споделя ли той?

  • 3 991
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Моят пък споделя ... засега! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 544
споделя, но спестява.
трябва да го подръчквам, ако искам повече инфомрация.
но аз не искам.
ако има нещо наистина сериозно, ще ми каже
иначе ежедневни неща ( кой какво е правил и видял) споделя много.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Моят мъж по принцип не обича много да говори за неговите неща.Като го питам все ми се сърди,че цял ден е бил на работа и пак за работа го питам.Ами за какво друго Crossing Arms
Иначе за лични неща,за семейни проблеми и подобни разговаряме,не мога да се оплача.Дори той настоява да говорим,за да не останат недозказани неща и да няма после неприятности.
А дали всичко ми казва-никой не може да каже Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
Споделя всичко, струвами се. newsm78

# 19
  • Мнения: 8 917
Споделя, да......ами опитвай се да говориш, да измъкваш малко по малко какво го тревожи, докато не стане навик да си говорите кой какво го притеснява Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 494
Ми кво да ти кажа.... newsm78
При нас още от началото(преди 11г) нещата са поставени така,че той споделя каквото предцени с мен.
Моя е много мълчалив и никак не е споделителен,но с всичко се свиква.
Абе да ти кажа аз не мога да се оплача от тази гледна точка.Ако пита-давам мнение.
 Mr. Green

И аз така.в началото се дразнех,но вече не обращам внимание.

# 21
  • Мнения: 1 446
Еми при нас е обратното.
Той споделя всичко , от както е тръгнал за работа докато се върне всичко с подробности знам. После се започва притеснявам се за това , за дрегото.
За мен не остава време да си кажа ,то дошло време за спане  Grinning.

# 22
  • Мнения: 2 556
Моят общо взето споделя доста, въпреки че не е от най-разговорливите.

Виж, понякога обаче ме е изненадвал яко, например с внезапна покупка на нещо, което нито сме планирали, нито пък аз особено държа да притежавам. Да не говорим, че го е купил, без дори да звънне да ми каже, а направо се озовавам пред свършен факт.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 052
Единственото, което можеш да направиш, е да му осигуриш психическия комфорт, от който той се нуждае в този момент. Мъжете са интровертни, когато нямат решение на даден проблем, те считат че трябва да са подготвени и да са способни да се справят с всяка ситуция. Когато обаче нещата не зависят от тях, те се депресират, и не желаят да говорят. Всичките ми опити за разговор в подобен момент за претърпявали пълен крах. Имат различна система за разтоварване от нас, ние си изливаме душата и с това се приключва с психическото напрежение, при тях може да отключи единствено раздразнение. Просто бъди мила и любяща, изчакай и той сам ще си каже.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами в къщи си споделяме - дори аз съм по-чешит и някои неща тая в себе си.
Мисля, че преди всичко мъжа трабва да е сигурен в подкрепата от страна на жена си и дори когато усеща, че бърка, да знае, че има на кого да разчита. Предполагам, че в повечето сличаи ги е срам от страха, който изпитват и затова не споделят.
Когато е бил в командировка и се чувствал самотен или притеснен ми е звънял само за да си говори с мен.

# 25
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
За споделяне - споделя, но понякога го хващам да ми спестява някои неща....да не ме тревожел Thinking....Начинът при нас е да започна да го питам и тогава той всичко казва Mr. Green....така заедно ги мислим проблемите.

# 26
  • Мнения: 4 621
Моя мъж обикновено споделя с мен. Понякога се опитва да спести някой неща, но следват въпроси от моя страна и в крайна сметка се стига до съвсем откровен разговор. Така се решават по лесно проблемите  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 680
Понякога споделя, друг път не, обаче обикновено с малко закъснение пак споделя. НЕ го насилвам.

# 28
  • Мнения: 7 914
В последно време моят мъж е много затворен и не споделя тревогите си с мен. Не че преди го е правил, но се опасявам, че стресът му идва повече и не може да го канализира. Искам да му помогна и винаги съм до него, но това не стига! Затруднена съм, наистина Thinking

А защо не се опитваш да му помогнеш по начин , по който на него му е приятно? newsm78

# 29
  • Мнения: 5 647
Много си говорим с мъжа ми, но обикновено не споделя с подробности какво е станало в работата, например.

Общи условия

Активация на акаунт