Ще го удуша това дете:)

  • 2 671
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 040
Да е жив и здрав ... то такива неща ни чакат, пък и така преоткриват света децата ...  Peace

Айде, айде, ние да не сме били по- добри ...  Laughing Имаше май тема, кой какви бели е правил като малък ...  Laughing
Иначе съм на мнение, че по- добре да дивеят и да правят бели, отколкото да са болни и да лежат тихички ...  Peace

# 31
  • Мнения: 8 917
Синът ми днес спорил със Сашо от детсакта градина кой от двамата може да събере повече супа в джоба си.  Simple SmileКакво го правите такова дете? Laughing
Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 3 569
НЕ знам как се постъпва в такава ситуация...
Вуйчо ми понеже не обичал да яде месо в градината, а го задължавали да го прави, той прибирал си криел мръвките в джобчето на престилката и се прибирал вкъщи с тях ...

# 33
  • Мнения: 1 462
Извинявай, но всеки път като прочета заглавието ми става гадно. Моля те, промени го или поне сложи кавички. Peace
Явно авторката си души децата с усмивка... и не и пука.

# 34
  • Мнения: 7 391
Синът ми днес спорил със Сашо от детсакта градина кой от двамата може да събере повече супа в джоба си.  Simple SmileКакво го правите такова дете? Laughing
А,стига бе.Успял ли е да събере в джоба си поне 2-3 купички супа? hahaha Joy Joy JoyТи ми повдигна настроението.Да е жив и здрав, и да спори,и да побеждава в споровете.  bouquetИ от мен да знаеш трудно се бесят такива човечета. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 755
Сладурко! Party Laughing Не му се карай много ... още какви ще ти ги сервира ... зареди се търпение и много обяснения! Laughing Peace  bouquet

# 36
  • Мнения: 57
 Joy Joy Joy Тази случка ми беше разтухата за днес!  smile3501 smile3501 на децата

# 37
  • Мнения: 5 183
Радвай му се и го оби4ай  Heart Eyes
А ина4е му обясни все пак 4е супа в джоб4ето не е редно  Mr. Green Hug

# 38
  • Мнения: 70
Praynig Дано не ме споходи същото, че моя си е злояд, а сестра ми точно това ми разправя, как си криела супата по джобовете. Crazy
Еееееее, ти уби детето в мен Simple SmileМислех, че отглеждам генийче newsm78Сигурна съм, че по-нататък ще измисли нещо още по-оригинално Simple Smile

# 39
  • Мнения: 70
Синът ми днес спорил със Сашо от детсакта градина кой от двамата може да събере повече супа в джоба си.  Simple SmileКакво го правите такова дете? Laughing
А,стига бе.Успял ли е да събере в джоба си поне 2-3 купички супа? hahaha Joy Joy JoyТи ми повдигна настроението.Да е жив и здрав, и да спори,и да побеждава в споровете.  bouquetИ от мен да знаеш трудно се бесят такива човечета. Mr. Green
Пресилвам нещата, разбира се Simple SmileЕдва ли има майка, която не би се зарадвала на такова изпълнение.Палаво дете,здраво дете, казваше баба ми. И умно. Не съм от тези,дето се тръшкат от едно петно LaughingДа са ни живички и да ни предлагат все такива емоции Grinning

# 40
  • Мнения: 1 052
И пак, за пореден път, кой е победител и с колко супи в джоба? Joy

# 41
  • Мнения: 70
Извинявай, но всеки път като прочета заглавието ми става гадно. Моля те, промени го или поне сложи кавички. Peace
Явно авторката си души децата с усмивка... и не и пука.
Права си, наистина не ми пука от някакво петно. Важното е, че дребен май е спечелил. Още не сме пили кафе с майката на Сашко, за да ми разкаже при тях какво се е  Simple Smile Grinningслучило. Laughing
И пак, за пореден път, кой е победител и с колко супи в джоба? Joy

Общи условия

Активация на акаунт