АВГУСТинки 2019 - тема 6

  • 30 712
  • 747
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 54

С приятеля ми решихме да купуваме всеки петък (след като разберем пола)по нещо за бебето, ние петък разбрахме пола и взехме тези 🥰

# 421
  • Варна
  • Мнения: 231
Гледам, че ви е завладяла темата за количките. Аз съм все толкова неориентирана, колкото и предния път, като говорихме. Харесвам Peg Perego и от няколко места чувам добри отзиви. Единственото ми притеснение е, че кошчетата за новородено са им теснички и ми се струва, че на бебето бързо ще му отеснее и точно януари ще трябва да го слагам в седалката. Но може и на мен да ми се струва, апък и не се знае ... може да ми се падне бебе, което от третия месец да не иска само да лежи. Имам две приятелки, които имаха Mutsy и двете не си купиха летни колички и казаха, че им е най-добрата покупка. Та ще разгледам и тях.
Наде, Лорена ме е изпреварила и аз щях да ти казвам да видиш в Айко, вчера видях, че имаше Dada Paradiso и мъжа ми залепна за една, защото за първи път разбра, че бебешките колички имат амортисьори и беше много впечатлен Joy

# 422
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз с дрехи няма да бързам. Първо едрите покупки.

# 423
  • Мнения: 282
И аз бях при Чавеева, като кръвта ми я взеха ден преди феталната, за да има готови резултати и направо да ми кажат резултата. Останах много доволна, изключително мила, любезна и успокояваща, но прегледа ми беше около 20 Мин. Тук чета, че има и по-дълги прегледи, като това ми беше първата фетална, но и за следващите пак ще съм при Чавеева.

# 424
  • Мнения: 625
Снощи си говорих с кумата ми, ще има момиче, термина е сега в началото на Април... купила е огромно количество дрехи... направо се опулих... като знам, че толкова бързо в началото се сменят размерите... с ММ си говорихме и ние, точно кактп Валентина е казала по-горе, че първо големите неща, дрехите най-накрая май ще са.. а още и пол не знаем..Blush

# 425
  • Мнения: 2 250
На мен колкото и да ми е мерак,ще се огранича с малко дрешки,мои приятелки с бебета още от сега ми отделят ,отделно роднините със сигурност ще се отчетат и не виждам смисъл да купуваме много.Още повече,че лятото всичко съхне за час-два и няма нужда да се презапасявам с дрехи

# 426
  • Мнения: 510
Кики, тъкмо кумата после ще ти даде всичко, което им е умаляло.

И ние искаме първо големите покупки. Дрехи въобще не мисля да купувам - знам, че няма да им трябват много, приятелките ще ми подарят много на партито, роднините също, някои приятелки вече са започнали да ми отделят, а и братовчедка ми всеки момент ще роди близначки в САЩ, майка ми май ще ходи пролетта да помогне малко и със сигурност ще донесе 3 тона неща. Simple Smile

# 427
  • Мнения: 625
Оо, Ел Рой, аз съм настроена за момче хахаа, тя с тези розови дето е накупила, май ще се разминем, затова пък зълва ми е приготвила от племеника ни толкова много нови останали неща, аз нямам никакви проблеми да приемам неща от близките ми вече пораснали дечица Blush
Аз вече съм със записан час за 2рата ФМ.. 8ми Март ще е деня Joy исках да изненадам моя мъж с пола, ама сигурно ще е с мен, така че няма да има елемент на изненада Grinning

# 428
  • Мнения: 2 250
и аз не виждам проблем за дрешки от приятели и близки  Peace скоро една приятелка ме пита иска ли да ми отделя или като ми е първо дете ще купувам всичко ново.Според мен точно първите месеци толкова бързо израстват всичко,че просто няма смисъл да се купуват много неща,след като може да се ползва от друго дете.Пък и никоя майка не дава износени дрешки,това което са ми приготвили са си като нови,някои дори са с етикетите още.
Ние няма да бързаме да записваме час за втора фетална,заради риска от прееклампсия ще се виждаме с док на всеки 2 седмици,та до края на март ще се видим поне още 2 пъти и ще се разберем кога ще е

# 429
  • Varna
  • Мнения: 1 730
И аз не виждам проблем с дрешки от приятели и близки. Моята братовчедка е с две породени момчета, но раздаде дрешките малко преди да съобщим новината че ще имаме бебетата. Какво да се прави преди 12 г.с не исках да споделяме. А и не знаехме пола още Grinning

# 430
  • Мнения: 54
Оо аз много държах да сме първите купили нещо на бебо, имаме Бяла шапка, казаха ми че това е първо което трябва да взема, имаме чорапки, имаме и тези дрешки и лигавник който е за 6месеца 😂

# 431
  • Мнения: 2 250
аз за шапка се двоумя,колкото и да е смотано лятото август месец си е горещо ,страх ме е от претопляне  Rolling Eyes

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 191
И аз искам първо да вземем по-обемните и скъпи неща,макар че все се залепям на бебешките чорапки из магазините 😁 за дрешките ще разчитам до голяма степен на приятелки ,които ще носят от ЮК (там цените на детските стоки са доста ниски,а продуктите са качествени) ,както и от мами с вече порастнали бебоци. Реално първото бебешко нещо, с което се сдобих ,беше страхотно комплектче от шалче,ръкавички и шапка на Мусела ,което ми дадоха от една аптека при покупка на добавки за бременни(Маааалко се съмнявам,че ще му стават на моето лятно бебе,но все пак )

# 433
  • Мнения: 310
Гледам, че ви е завладяла темата за количките. Аз съм все толкова неориентирана, колкото и предния път, като говорихме. Харесвам Peg Perego и от няколко места чувам добри отзиви. Единственото ми притеснение е, че кошчетата за новородено са им теснички и ми се струва, че на бебето бързо ще му отеснее и точно януари ще трябва да го слагам в седалката. Но може и на мен да ми се струва, апък и не се знае ... може да ми се падне бебе, което от третия месец да не иска само да лежи. Имам две приятелки, които имаха Mutsy и двете не си купиха летни колички и казаха, че им е най-добрата покупка. Та ще разгледам и тях.
Наде, Лорена ме е изпреварила и аз щях да ти казвам да видиш в Айко, вчера видях, че имаше Dada Paradiso и мъжа ми залепна за една, защото за първи път разбра, че бебешките колички имат амортисьори и беше много впечатлен Joy
Аз те подкрепям и в двата ти избора. Пег перегото е малко по паянтова или поне така изглежда, а Муцито е по стабилна. Аз също се чудех между двете предната бременност и накрая ди взех Муци Айгоу. Много съм доволна. Имах стара лятна, която ползвах като порасна повече малката и взе да цапа повече. Защото исках да си запазя Муцито иначе наиситна няма нужда от лятна.

# 434
  • София
  • Мнения: 613
И аз бях при Чавеева, като кръвта ми я взеха ден преди феталната, за да има готови резултати и направо да ми кажат резултата. Останах много доволна, изключително мила, любезна и успокояваща, но прегледа ми беше около 20 Мин. Тук чета, че има и по-дълги прегледи, като това ми беше първата фетална, но и за следващите пак ще съм при Чавеева.

Колко струва феталната при Чавеева? 160 лв ли?

Общи условия

Активация на акаунт