На пазар във Варна - Тема 52

  • 40 149
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 799
Месечинке а къде може да се купи?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ами аз го взех от кварталното магазинче. Предполагам, че по магазините за препарати го има. Той също е с оцет. Аз го купих съвсем случайно, защото друг нямаше, той излезе страшно добър.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Къде има супер тънки ръжени сухари, не са като филии нарязан хляб, а съвсем тънки правоъгълни? Преди съм вземала от Лидл, бяха в хартиена опаковка, сега не ги намирам. Благодаря предварително!

# 48
  • Мнения: 11 334
Аз последно купих от Кауфланд такива сухари. Ако искате погледнете в брошурата на Кауфланд ги има от тази седмица намалени.

# 49
  • Мнения: 10 697
В Балев на кръстовището на Чаталджа и Ген. Колев мисля, че съм виждал, но отдавна не съм влизал в магазина.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Да, видях ги в брошурата сега, точно днес бях в Кауфланд, но не ги намерих, явно са били на био щанда, а от там минавам набързо. Балев ми е наблизо, благодаря!

# 51
  • Мнения: 11 334
Да, видях ги в брошурата сега, точно днес бях в Кауфланд, но не ги намерих, явно са били на био щанда, а от там минавам набързо. Балев ми е наблизо, благодаря!
Аз съм ги купувала и други марки, по евтини от брошурата бяха и се намираха до топлите тестени изделия и хляба където са.

# 52
  • Мнения: X
Здравейте, някой виждал ли е продуктите на GOSH във физически магазини? Интересуват ме основно гримовете за лице. Набелязала съм си няколко нещица, а не ми се ще да рискувам като поръчвам онлайн.

# 53
  • Мнения: 8 759
За котлен камък - препарата на Лидл https://src.discounto.de/pics/Angebote/2015-06/1258115/1544576_W … kreiniger_xxl.jpg

За кейсове-  алиекспрес  или Шихо. ама зависи за какъв телефон.

За GOSH - мисля че магазинчето до Пиксел студио, на ъгъла срещу театър Българан има козметика тяхна.




# 54
  • Мнения: X
За GOSH - мисля че магазинчето до Пиксел студио, на ъгъла срещу театър Българан има козметика тяхна.
Благодаря, ще проверя.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте ,
търся зеленчук -алабаш Simple Smile
където да попитам ме гледат умно , досега взимах от квартален плод-зеленчук , но се изчерпа и не зареждат .Къде да открия въпросния зеленчук , магазин или пазар .
На зеленчукова борса проверих също няма .

# 56
  • Мнения: 2 583
Здравейте ,
търся зеленчук -алабаш Simple Smile
където да попитам ме гледат умно , досега взимах от квартален плод-зеленчук , но се изчерпа и не зареждат .Къде да открия въпросния зеленчук , магазин или пазар .
На зеленчукова борса проверих също няма .

Алабаша не премина ли вече?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 596
В кое ателие за бижута мога да дам да ми свият една гривна от стомана?

# 58
  • Варна
  • Мнения: 448
Здравейте ,
търся зеленчук -алабаш Simple Smile
където да попитам ме гледат умно , досега взимах от квартален плод-зеленчук , но се изчерпа и не зареждат .Къде да открия въпросния зеленчук , магазин или пазар .
На зеленчукова борса проверих също няма .

Алабаша не премина ли вече?
Знам ли ....надявам се някъде да намеря останал Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 472
В кое ателие за бижута мога да дам да ми свият една гривна от стомана?
Не съм убедена на 100%,но може да попиташ в златарското ателие, което коментирахме, в близост до централна поща/срещу бившето Комикс, пак не запомних улицата ☺️/

Общи условия

Активация на акаунт