Кого обичате повече?

  • 5 510
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 792
  Ясно е, че обичам по-различен начин, детинско е да се прави степенуване на обичта, Димана и Момчил също не ги обичам по един и същи начин, обичам уникалността на всеки един от тях. Иначе степенувам чувството за отговорност, децата са ми приоритете след това всички останали.

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Обичта ми към децата, към мъж ми, към родителите ми, към брат ми и т.н си е своеобразна и не мога да я сравнявам по никакъв начин.

# 62
  • Мнения: 2 237

 Обичам и двамата ,по различен начин.Любовта може да има толкова много лица !
Хм,и се чудя каква ще е тази майка да обича повче съпруга си от детето newsm78

# 63
  • софия
  • Мнения: 495
Обичам и двамата безкрайно много,но по различен начин Peace

# 64
  • Мнения: 3 457
аз маи ги обичам поравно ,не мога да направя разлика

# 65
  • Мнения: 614
Това са различни любови и не мога да ги сравня.

# 66
  • София
  • Мнения: 11 715
И мъжът ми и двете си деца обичам страшно много!Но любовта ми към тях е различна,както към мъжа ми,така и към двете ми деца!Всеки от тях има своето място в сърцето ми!

# 67
  • виртуално
  • Мнения: 2 863
Няма нищо по-силно от майчината любов

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Подкрепям РЕНИ.

Да го кажем така: мога да си представя живота си без мъжа си, но без детето си - не. Мисля, че това дава яснота. Повторете моето упражнение и ще видите отговора си.

# 69
  • Мнения: 1 100
Обичта ми към децата, към мъж ми, към родителите ми, към брат ми и т.н си е своеобразна и не мога да я сравнявам по никакъв начин.
И аз мисля по съЩия на4ин Hug
А Що се отнася до подобни твърдения:
Подкрепям РЕНИ.
Да го кажем така: мога да си представя живота си без мъжа си, но без детето си - не. Мисля, че това дава яснота. Повторете моето упражнение и ще видите отговора си.
и
Най-много обичам децата си- те са част от мен и винаги ще бъдат.
След това е майка ми- кръвта вода не става.
После идва ред на мъжа до мен (сегашния или друг)- той е заменяем. Утре може да го удари гръм и да се влюби в друга. Може и на мен да се случи... Хората се събират и разделят....


Дали мъжете ви  са нясно с този факт и дали са Щастливи от това?! Може би е редно да им го споделите. Все пак 4овек се събира с другия, за да гради семейство заедно, а не само, за да си направи бебе...или не  newsm78

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 11:41 от denise

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Уверена съм, че поставен пред избор аз или детето, мъжът ми също би избрал детето. Другото не ми се вижда нормално.

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
denise, ние бяхме 9 год. заедно преди да се появи бебето- то беше естествено продължение на любовта ни. Много го обичам, но това е само любов- тя търпи неизбежни промени с годините. В един момент дори и да не го искаме- може да угасне. Към децата ми чувството е друго- инстинкт, това е нещо вродено. Независимо как се държат децата ми с мен, аз ще ги обичам винаги повече от живота си... Сега нядавам се съм малко по-ясна.
И моят мъж също би избрал децата пред мен.

# 72
  • Мнения: 1 100
denise, ние бяхме 9 год. заедно преди да се появи бебето- то беше естествено продължение на любовта ни. Много го обичам, но това е само любов- тя търпи неизбежни промени с годините. В един момент дори и да не го искаме- може да угасне. Към децата ми чувството е друго- инстинкт, това е нещо вродено. Независимо как се държат децата ми с мен, аз ще ги обичам винаги повече от живота си... Сега нядавам се съм малко по-ясна.........................

Това е друго неЩо, така съм съгласна Peace Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 3 390
Най-много себе си, после детето и накрая мъжа си.Ако въобще могат да се сравнят.

# 74
  • Мнения: 3 457
denise, ние бяхме 9 год. заедно преди да се появи бебето- то беше естествено продължение на любовта ни. Много го обичам, но това е само любов- тя търпи неизбежни промени с годините. В един момент дори и да не го искаме- може да угасне. Към децата ми чувството е друго- инстинкт, това е нещо вродено. Независимо как се държат децата ми с мен, аз ще ги обичам винаги повече от живота си... Сега нядавам се съм малко по-ясна.
И моят мъж също би избрал децата пред мен.
Peace много добре казано

Общи условия

Активация на акаунт