Д-р Станислав Славчев [АГ Окръжна болница Варна] - 4

  • 16 674
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 613
Д-р Станислав Христов Славчев

Роден на 11 септември 1972 г. в Търговище.
През 1990 г. завършва гимназия „Св. Седмочисленици“ в Търговище. Същата година кандидатства в Медицински университет Варна и е приет в специалност Медицина. Завършва университета през 1996 г. 
От 1997 г. до 2008 г. работи в Спешна медицинска помощ Варна и Шокова зала на МБАЛ „Св. Анна“ гр. Варна. 
От 2005 г. до 2009 г. година специализира АГ и взема специалност през 2009 г. 
През 2009 г. - изкаран курс „Ехография и доплер“ в Майчин дом - София.
През 2010 г. - курс „Колпоскопия и деструктивно лечение на преканцерозите на маточната шийка“ в Майчин дом - София.
2010 г. - Лапароскопия - взема първо ниво в Плевен при проф. Горчев.
През 2011 г. - Лапароскопия - взема второ ниво в Плевен при проф. Горчев.
От 2009 г. до момента работи към Клиника по гинекология на МБАЛ „Св. Анна“ гр. Варна.
През септември месец 2011 г. е асистент към Катедрата по АГ - Варна.


тел. за връзка: 0878 98 77 25 - Соня

Прегледите се извършват в МЦ „Света Анна“, ет. 2, каб. 205 със записан час

Старите теми: [1] [2] [3]
Цитат на: Applegarden
link=topic=1095065.msg40483500#msg40483500 date=1585761003
Доколкото знам работи, но можете да пишете или звъннете на Соня.
Знаете ли дали слага упойка при шиене след нормално раждане?
Родих преди два месеца при доц.Славчев.Слага се упойка при шевовете и изобщо нищо не се усеща.Нямам дори и белег,изобщо не си личи къде е шито Simple Smile

# 61
  • Мнения: 312
Привет, има ли скоро родили при доктора естествено? Как е минало раждането? Помага ли при раждането с напътствия какво да правиш как да дишаш, кога, как и кога да напъваш и т. н. Нещо докторът не говори много, много. Аз го питам някакви неща, за които се сещам, но не е много сговорчив. Почнах да се чудя дали съм направила правилен избор за израждащ лекар. Благодаря

# 62
  • Мнения: 1 326
Миналата година родих при него. На прегледите бях със същото впечатление. Чудих се дали не греша с избора си. Но към края, когато наближи да раждам, беше много по-обяснителен, а на раждането, както съм писала и назад, беше много на ниво. Страшно ми помогна, говори, укоражава, казва какво да правиш и беше неотлъчно до мен, а раждането се проточи дост. Така че съм сигурна, че като дойде момента, няма да съжаляваш за избора. Успех!

# 63
  • Мнения: 1 224
Аз пък много харесвам това, че не е от тия лекари, които като започнат да приказват и не се спират. Виждала съм и съм посещавала лекари, на които наистина им вадиш с ченгел думите, но доц. Славчев поне към мен не е бил от тези. Говорили сме колкото и когато трябва. По време на раждането толкова ме болеше, че ми беше все тая някой говори ли ми или не, но е факт, че човека беше неотлъчно до мен, както и няколко акушерки и никой не се изнерви, въпреки че накрая стана ясно, че детето ми няма как да се роди естествено и се премина към спешно секцио. Като лекар направи всичко, ама наистина всичко възможно да родя естествено, казваха ми как да напъвам, кога да напъвам, когато ме преместиха на магарето ме оставиха известно време права и така контракциите се търпяха доста повече, поливаха ме с вода, оставиха ме сама да ходя да се поливам вече по едно време, даваха ми по малко да пия, след това с една марля ми мокреха устата. Връщайки лентата назад съм изключително благодарна на всички, които бяха с мен тогава и със сигурност бих се върнала на същото място със същите хора.

# 64
  • Мнения: 613
Родих февруари месец при доц.Славчев и съм изключително щастлива от отношението,не само неговото,но и на акушерките.Беше неотлъчно до мен,не ме остави за секунда и през цялото време ме окуражаваше и обясняваше как да напъвам Simple Smile Дори за миг не съжелявам,че избрах него са свой доктор!
И престоя в болницата не го усетих😀Всички бяха толкова мили..

# 65
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета Simple Smile В 32 г.с. +4 дни съм, доц. Славчев ми проследява бременността до момента, но досега не е споменавал за проследяване тонове на бебето в последните седмици, мои познати, също родили при него, доколкото разбрах, също не са били на рутинни записи на тонове и затова се питах дали все пак има някоя мама, при която той е извършвал това изследване в последните седмици. Знам, че  не се покрива от НЗОК. Благодаря предварително Simple Smile

# 66
  • Варна
  • Мнения: 212
В последния месец ви вика всяка седмица на преглед, понякога в кабинета си, понякога в гинегологията. В зависимост как се развиват нещата ( разкритие и т.н) може даже и през ден ви вика. Но това да прегледи. За следене на тонове не знам как са нещата.

# 67
  • Мнения: 116
Tanitaaa, благодаря Hug

# 68
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Мен дори и всеки ден ме викаше с първата бременност, защото там бях с разкритие повече от 2 седмици. Не съм ходила на тонове нито с една от двете ми дъщери. Дори не го е споменавал. На тонове чак в предродилна зала.

# 69
  • Мнения: 1 224
И аз не съм ходила на тонове, но в последните 3 седмици преди да родя се виждахме през 2-3 дни. Викал ме е в кабинита, също и в Гинекология.

# 70
  • Мнения: 606
Здравейте!Само бременност ли следи доц,Славчев?Дали е възможен преглед за ехография за поликистозни яйчници ?

Къде преглежда и как да се свържа с него?И с въпросната Соня как мога да запиша час?

# 71
  • Мнения: 29
Здравейте, macapisa!
Доц. Славчев не следи само бременни. Прегрежда в МЦ "Св. Анна", в двора на Окръжна болница, всеки петък и събота. Може да си запазите час през superdoc.

# 72
  • Мнения: 287
Здравейте! В осми месец съм. Следя се при друг аг, който не изражда и се насочих към Славчев за израждане.
С какво документи трябва да отида при него, какво се плаща? Евентуално, ако взема направление от личната, за какво трябва да бъде, тъй като ЖК ми я води друг?
Ще съм много благодарна някой да ми отговори.

# 73
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Направление едва ли биха могли да ви издадат. По-скоро платен преглед на който да се уговорите с него за предстоящото раждане. Иначе 600 лв е избор на екип в окръжна. Славчев работи с избор на екип и с екипа, който е на смяна.

# 74
  • Мнения: 8 759
Здравейте, имате ли информация колко струва цитонамазката при др Славчев?

Общи условия

Активация на акаунт