ДУБАЙ - тема 14

  • 49 320
  • 836
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Ами, явно не търсите правилно 😏

# 16
  • Мнения: 9
Сега намерих една платформа от която ще закупя атракционите/тъй като за поредна година пак заминаваме/, цените им са много добри и срещу 1 дирхам ти изпращат направо и билета в електронен вариант.
Ако имаш още въпроси, с радост ще отговоря Simple Smile
Относно трансфера най-евтино излиза с такси.
Бихте ли казали коя е тази платформа? Simple Smile


Казва се: https://dubai.platinumlist.net Simple Smile
Привет, аз на този сайт намирам само концерти и подобни мероприятия. Не намирам нищо за атракционите....или не търся в правилното меню?

Явно не търсите правилно 🙄
Ако не се справите мога да ви оставя месенджър и да ви го препратя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 73
Здравейте,

Ето ви линк към атракциите в сайта --> https://dubai.platinumlist.net/attractions

Горе в търсачката напишете мероприятието, което ви интересува и ще ви се покажат всички оферти за него.

Надявам се да съм била полезна Wink

# 18
  • Мнения: 88
Момичета успях! Навих мъжа ми да отидем, сега ми остава да избера хотел, билети и кои атракциони да посетим. Ще литим без ТА и малко се притеснявам, но едва ли сме първите, които ще посетят Дубай самостоятелно. Дано не е страшно. Grinning

# 19
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Успях да влезна в сайта и то на правилното място. Благодаря много момичета Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 20
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Момичета успях! Навих мъжа ми да отидем, сега ми остава да избера хотел, билети и кои атракциони да посетим. Ще литим без ТА и малко се притеснявам, но едва ли сме първите, които ще посетят Дубай самостоятелно. Дано не е страшно. Grinning
Не се притеснявай, сигурна съм, че ще се оправите.
Аз пък ще пътувам с майка ми и племенника /на 13 години/, отделно от това съм с говорим английски Wink

# 21
  • Мнения: 20
Може ли да попитам, да си кажете мнението ако трябва да избирам между двете екскурзии коя бихте ми препоръчали от личния ви опит:
1-ва : Круиз с романтична вечеря на арабска галера
2-ро:"Оазисът Ал Айн" с лицензиран местен екскурзовод на български и включен билет за Al Ain Zoo
Първата беше около 2,30 -3.00 часа
Втората е целудневна
Благодаря ви предварително

# 22
  • София
  • Мнения: 4 714
zerro, доколкото разбирам си с организирана екскурзия. Peace
Ако вечерята е по крийка с ТА не е нищо особено. Не веднъж се е писало.  Виж, обаче цената си е доста особена  Wink според това, което се предлага. Можете да се качите на техните лодки /абра/ и да поразгледате самия крийк. Подозирам, че са пуснали и други лодки с по-дълго времетраене, но за сега линк не мога да дам и ще остана с подозренията си. Joy  Около реката доста нови неща са построили, но то важи за целите ОАЕ.
Ал Ейн на мен ми хареса. Зоопарка не е нещо нечувано и невиждано, но го харесах. Peace  На теб няма как да знам, затова линк:
https://www.google.com/search?q=al+ain+zoo&oq=al+ain&aqs … rome&ie=UTF-8
https://www.tripadvisor.com/Attractions-g298061-Activities-Al_Ai … _of_Abu_Dhabi.htm

  

# 23
  • Мнения: 292
Здравейте,
искам да попитам как стои въпросът с плащането с дебитни карти, не с кредитни??

# 24
  • Мнения: 3 891
Здравейте,
искам да попитам как стои въпросът с плащането с дебитни карти, не с кредитни??

Аз съм плащала с дебитна Мастъркард, нямаше проблем, разчита се навсякъде като кредитна. Единствено би имало проблем, ако дебитната е Виза Електрон или Маестро, но някъде може и да се приемат, зависи.

# 25
  • Мнения: 837
Здравейте,
искам да попитам как стои въпросът с плащането с дебитни карти, не с кредитни??

Аз съм плащала с дебитна Мастъркард, нямаше проблем, разчита се навсякъде като кредитна. Единствено би имало проблем, ако дебитната е Виза Електрон или Маестро, но някъде може и да се приемат, зависи.
Каква е разликата между Виза и Виза Електрон?

# 26
  • Мнения: 292
Здравейте,
искам да попитам как стои въпросът с плащането с дебитни карти, не с кредитни??

Аз съм плащала с дебитна Мастъркард, нямаше проблем, разчита се навсякъде като кредитна. Единствено би имало проблем, ако дебитната е Виза Електрон или Маестро, но някъде може и да се приемат, зависи.

Благодаря много за отделеното внимание!
Моята е мастъркард, но ми бяха казали че имали големи такси при плащане с дебитна карта, а с кредитна - не. Не съм наясно, но не намирам логика....А с дебитна съм плащала в Мароко примерно и нямаше никаква разлика.
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 3 891
Виза електрон е като маестро, има си функциите само на дебитна карта и в някои сайтове дори не може да се плаща с нея. Но мисля повечето банки вече не я издават, не знам. За дебитната мастър не съм имала такси никъде за плащане (не за теглене), основно с нея пазарувам тук и в чужбина.

# 28
  • Мнения: 292
Виза електрон е като маестро, има си функциите само на дебитна карта и в някои сайтове дори не може да се плаща с нея. Но мисля повечето банки вече не я издават, не знам. За дебитната мастър не съм имала такси никъде за плащане (не за теглене), основно с нея пазарувам тук и в чужбина.

И аз мисля да разплащам с нея, не да тегля... Не ми се носят много кеш....
Още веднъж благодаря! bouquet

# 29
  • Мнения: 88
Момичета пак ще ви досаждам с тъпи въпроси... За мое оправдание ще кажа, че това ни е първото пътуване извън страната. Като платя самолетните билети през wizz air, когато дойде време за полета какво само личните карти ли ще ни искат или? По същия начин и за резервацията на хотел през booking, когато пристигнем на място само личната карта ли ще трябва за потвърждение?

Общи условия

Активация на акаунт