ДУБАЙ - тема 14

  • 49 425
  • 836
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 737
Някой знае ли защо навръщане полетът с Уиз е 7 часа и половина и с месждинен стоп в Ларнака. Днес ми пратиха промяната на полетното разписание за февруари.

# 526
  • Мнения: 291
Летището в Дубай от където лети Уиз работи ли с мобилни бордни карти или ще трябва да принтирам?
Не, все още. Трябва да минете през гише. Мерят куфарите, следят за кг. Пред мен връщаха хора да си преразпределят багажите с чекирани куфари.
2016 ни се случи следното: аз съм си принтирала бордната карта и съм с ръчен багаж. Отивам към секюрити проверката и проверяващия ме връща към гишето да ми  издадат нормална борда карта - принтната при тях (и за да ми премерят куфара).

[/quote]
Това сериозно ли? Да ме карат да се редя на опашки при положение, че нямам чекиран багаж?  Купила съм си приорити, куфара ще ми е на борда и мислех да принтирам бордната карта и да не се занимавам с висене по гишета, но явно няма да ми се получи.

Някой знае ли защо навръщане полетът с Уиз е 7 часа и половина и с месждинен стоп в Ларнака. Днес ми пратиха промяната на полетното разписание за февруари.
Това е заради новия маршрут който избягва минаването над Иран. Аз обаче летя следващата седмица и още нямам мейл.

# 527
  • Мнения: 581
Някой знае ли защо навръщане полетът с Уиз е 7 часа и половина и с месждинен стоп в Ларнака. Днес ми пратиха промяната на полетното разписание за февруари.
[/quote]


Аз получих мейл, но не видях, че е с междинен стоп в Ларнака и помислих, че е по-дълъг полета заради заобиколните маршрути

# 528
  • Мнения: 156
Здравейте някой посещавал ли е нощен клуб в дубай?

# 529
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте някой посещавал ли е нощен клуб в дубай?
Аз няколко.
Какво те интересува?

# 530
  • Мнения: 156
Аз отивам там другия месец и много бихме искали с мъжа ми да отидем някоя вечер на клуб интересува ме къде да отидем може ли да ми препоръчате много ли е скъпо вход има ли някакви по специални неща Simple Smile благодаря

# 531
  • София
  • Мнения: 378
Аз отивам там другия месец и много бихме искали с мъжа ми да отидем някоя вечер на клуб интересува ме къде да отидем може ли да ми препоръчате много ли е скъпо вход има ли някакви по специални неща Simple Smile благодаря

Ходила съм в хотел Grosvenor House в Буда бар, Торо Торо и на един от последните им етажи имаше някакъв. В Above съм ходила имаше супер гледка към Бурдж Калифа, но вече май е по скоро бар с не клуб. И в още няколко съм ходила но не си спомням имената. Вход няма, но на всички места е имало фейсконтрол - мъжете да не са по къси панталони, даже едно момче с кецове и дънки не го пуснаха, жените в парти облекло. Даже са доста разголени по клубовете. За цените нищо не мога да кажа, защото не съм плащала 😀 но мисля че все една чаша вино и бира или уиски може да си позволи човек. Харесваше ми че ако има нещо разляно или счупено веднага идваха двама единия светеше с фенерче а др чистеше . Това никъде не го бях виждала. В Цирк Дьо солей съм чувала че също е мн хубаво. В Кавали мисля че е по скоро позьорщина

# 532
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Това за връщането и Ларнака съм го пропуснала. Добре, че не купих билети. Ще пасуваме тази година, много ми идват 7 часа с Уиз.
Ако някой го устройва - за 24 март полетът на отиване е 35 лв.

# 533
  • Мнения: 581
С дискаунт отиване и връщане 24-28.03 излиза 324лв

Това за връщането и Ларнака съм го пропуснала. Добре, че не купих билети. Ще пасуваме тази година, много ми идват 7 часа с Уиз.
Ако някой го устройва - за 24 март полетът на отиване е 35 лв.

# 534
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Е, то за 4 дни не си струва. А и 300 лв са си висока цена за Дубай. След март няма цени - но може да су купи отиването и да се изчака за връщането. Аз почти винаги така правя, но с тези 7 часа и престой в Ларнака ме изгубиха вече.

Ако някой пътува, обаче до Малдиви или региона през Дубай 35 лв. е супер.

# 535
  • Мнения: 18
Здравейте мами,/за първи път пиша тук,моля за извинение ако нещо съм объркала/
Имам следния казус.Ще пътувам с дъщеря си на 14 год./екскурзия/за Дубай/Flydubai/и не мога да намеря точна и конкретна информация към днешна дата,а имено:трябва ли да превеждам/и легализирам/ акта и за раждане /бащата е починал/ и смъртния акт.?
Ако някой е запознат,моля  да сподели!
Предварително благодаря!

# 536
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте мами,/за първи път пиша тук,моля за извинение ако нещо съм объркала/
Имам следния казус.Ще пътувам с дъщеря си на 14 год./екскурзия/за Дубай/Flydubai/и не мога да намеря точна и конкретна информация към днешна дата,а имено:трябва ли да превеждам/и легализирам/ акта и за раждане /бащата е починал/ и смъртния акт.?
Ако някой е запознат,моля  да сподели!
Предварително благодаря!
Здравей, аз миналата година пътувах с племенника ми за Дубай. Имах декларация от родителите, която преведох и легализирах + заверен акт за раждане, също преведен и легализиран/понеже не исках да нося оригиналния.
Честно казано тогава къде ли не питах какво точно ми трябва за да изведа детето през границата и отвсякъде получавах противоречива информация. Накрая реших да се застраховам. Ами в крайна сметка тези документи ми ги гледаха само на нашата граница, нооо знае ли човека на кой какво ще му скимне.

По-миналата година ходих пак с него в Италия, тогава имах само декларацията и то само на български език + акта за раждане. На Италианската граница навръщане една митничарка като се заяде с мен за документите, защо не били преведени на английски, чак вика някаква рускиня да й преведе документа ........ абе чудо.

# 537
  • Мнения: 18
Здравейте мами,/за първи път пиша тук,моля за извинение ако нещо съм объркала/
Имам следния казус.Ще пътувам с дъщеря си на 14 год./екскурзия/за Дубай/Flydubai/и не мога да намеря точна и конкретна информация към днешна дата,а имено:трябва ли да превеждам/и легализирам/ акта и за раждане /бащата е починал/ и смъртния акт.?
Ако някой е запознат,моля  да сподели!
Предварително благодаря!
Здравей, аз миналата година пътувах с племенника ми за Дубай. Имах декларация от родителите, която преведох и легализирах + заверен акт за раждане, също преведен и легализиран/понеже не исках да нося оригиналния.
Честно казано тогава къде ли не питах какво точно ми трябва за да изведа детето през границата и отвсякъде получавах противоречива информация. Накрая реших да се застраховам. Ами в крайна сметка тези документи ми ги гледаха само на нашата граница, нооо знае ли човека на кой какво ще му скимне.

По-миналата година ходих пак с него в Италия, тогава имах само декларацията и то само на български език + акта за раждане. На Италианската граница навръщане една митничарка като се заяде с мен за документите, защо не били преведени на английски, чак вика някаква рускиня да й преведе документа ........ абе чудо.


Оффф,да голяма дилема...Точно и мен това ме притеснява,някой служител на летището/там/ да не прави проблеми.И май ще си преведа докум.на англ.,за да ми е спокойно.
Благодаря ви!

# 538
  • Мнения: 142
Здравейте момичета, искам да попитам тези който са пътували със flydubai има ли wifi в самолета понеже в страницата пише че има ? И ако се заплаща колко струва ?

# 539
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Миналата година пътувах с дъщеря ми на 11г. Само на излизане от България ми искаха пълномощно и акт за раждане.
Реално дубайците не ги интересува дали имате съгласие детето да пътува с вас. А и все пак детето има паспорт-т.е редовен документ със снимка.

Общи условия

Активация на акаунт