ДУБАЙ - тема 14

  • 49 383
  • 836
  •   1
Отговори
# 60
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Някой бил в Атана, може ли да даде график на шатълите. Дали не сте се сетили да го снимате, че не мога да го намеря на сайта🤔
и аз се интересувам и да добавя въпрос. На връщане мога ли да използвъм шатъл до хотела. Винаги ли спират на ено и също място?

# 61
  • Мнения: 3 910
Някой бил в Атана, може ли да даде график на шатълите. Дали не сте се сетили да го снимате, че не мога да го намеря на сайта🤔
и аз се интересувам и да добавя въпрос. На връщане мога ли да използвъм шатъл до хотела. Винаги ли спират на ено и също място?

Да, винаги, но ние се разбирахме и с шофьора, за да сме сигурни. Ползвахме си и на отиване, и на връщане шатъли, в Трипадвайзър имаше снимано разписание, но не знам дали е актуално.

# 62
  • Мнения: 62
Здравейте, бих искала да попитам няколко въпросчета
-дали при резервиране на самолетен билет ще ми искат номера на задграничния паспорт
-дали някой е използвал услугите на Мапи турс за еднодневни екскурзии в Дубай.
Предварително благодаря!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 274
...
-дали някой е използвал услугите на Мапи турс за еднодневни екскурзии в Дубай.
.....

Аз ги ползвах! Коректно и точно изпълниха всичко, което се договорихме.
Бих ги препоръчала!

# 64
  • Мнения: 62
...
-дали някой е използвал услугите на Мапи турс за еднодневни екскурзии в Дубай.
.....

Аз ги ползвах! Коректно и точно изпълниха всичко, което се договорихме.
Бих ги препоръчала!

Много благодаря за бързия отговор! Тогава ще се възползвам от еднодневна екскурзия до Абу Даби

# 65
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
...
-дали някой е използвал услугите на Мапи турс за еднодневни екскурзии в Дубай.
.....

Аз ги ползвах! Коректно и точно изпълниха всичко, което се договорихме.
Бих ги препоръчала!

Много благодаря за бързия отговор! Тогава ще се възползвам от еднодневна екскурзия до Абу Даби
Къде да прочета за нея? И мен ме ингересува колко продължава и колко струва?

# 66
  • Мнения: 73

 Заповядайте:


Аз направих запитване до хотела и те ми изпратиха веднага разписанието. Много любезни и коректни по всеки въпрос, за който сме имали питане. Нашето пътуване предстои и разписанието ще ми е от полза при планиране на посещенията ни.

# 67
  • Мнения: 73
Благодаря много🤗 Тайно се надявах да чуя нещо подобно ☺️😁
А в София близо до летището къде бихме могли да оставим колата си, докато се върнем? Платен паркинг? И на каква цена?

Ние ползваме услугите на ето този паркинг: http://parkandfly.bg/bg/

# 68
  • Мнения: 341

 Заповядайте:


Аз направих запитване до хотела и те ми изпратиха веднага разписанието. Много любезни и коректни по всеки въпрос, за който сме имали питане. Нашето пътуване предстои и разписанието ще ми е от полза при планиране на посещенията ни.
Мерси много😘

# 69
  • Мнения: 62
...
-дали някой е използвал услугите на Мапи турс за еднодневни екскурзии в Дубай.
.....

Аз ги ползвах! Коректно и точно изпълниха всичко, което се договорихме.
Бих ги препоръчала!

Много благодаря за бързия отговор! Тогава ще се възползвам от еднодневна екскурзия до Абу Даби
Къде да прочета за нея? И мен ме ингересува колко продължава и колко струва?

https://www.mapitoursbulgaria.com/

# 70
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
към почивалите в хотел Атана:
има ли хавлии за басейна или да си нося?

# 71
  • Мнения: 346
към почивалите в хотел Атана:
има ли хавлии за басейна или да си нося?

Има хавлии, както за басейна, така и за плажа. Дават ги срещу подпис

# 72
  • Мнения: 272
Здравейте мили дами, предстои ми пътуване до Дубай началото на Май месец, научух че честват празника Рамадан. Може  ли да ми дадете малко подробности как стоят нещата с храната и т. н, ако някой е пътувал Май месец на там

# 73
  • Мнения: 7
Здравейте на всички 🤗 Вчера се завърнахме от планувана почивка до Дубай . Като цяло изобщо не сме доволни , освен че разгледахме най-хубавите неща в емирството .
Искам да предупредя всички тук преди да заминат за Емирството да прочетът всички закони , тъй-като след пристигане в тяхната страна човек се съгласява с тяхното законодателство и може да стане какво ли не .
Като цяло човек там изцяло трябва да се съобразява , не се носят светли дрехи , прозрачни панталони , минижупи или прекалено разгърдени деколтета .Не се пуши навсякъде  , алкохол няма , трябва винаги да си учтив и да внимаваш да не направиш някоя глупост , защото лошо ти се пише . Дубай е първата страна която следят за поведението на туристите , глобяват навсякъде за какво ли не и като нищо може и в затвора да те вкарат , стига да измислят за какво . Когато бях там четах за една британка която е била изнасилена в Дубай , жената нормално е отишла и пуснала жалба в полицията че е изнасилена , но те вкарали  нея в затвора и отделно и наложили физическо наказание -най вероятно прибиване от бой .Момичето е лежало 2 години в затвора , след това е заплатило 50 000 долара и са я пуснали .
На всички които са решили все пак да посетят Дубай препоръчвам следните дестинации - Бурж Халифа , пеещите фонтани , Ферари уорлд , чудните градини , Дубайската венеция , сафари в пустинята , Бурж Ал Араб , марината в Дубай-вечер , аквапарка до Бурж Ал Араб е най-хубавия , Стената в Шаржа , Палмата , Globle Villige , мол Дубай , Мола със ски пистата и много други . За нас най-хубавото място се оказа Мединат Джумейра , където сервират алкохол и бира има много англичани , музика и разкош -препоръчвам с двете ръце на всички .Това е от мен , на заминаващите за Дубай пожелавам приятно прекарване и все пак имайте едно наум 😊🧸🌸

# 74
  • Мнения: 9 903
А добрутру! Да върна ли сега старите теми? Как сме обсъждали късите поли и тн?
Дубай не е държава, да вметна.
И няма никакъв проблем да се носят светли дрехи.
И алкохол има, ама не където ви се прииска.
Нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт