Блефаропластика - 2 тема

  • 72 434
  • 723
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 250
И при мен не е текло,нито са ме подсушавали с марли.

# 541
  • Мнения: 1 421
При мен също не е текло истински, така че да има следи или да попиват. По белезите и засъхналата все пак малко кръв по шева съдя, че е нещо като при порязване, горе долу такъв тип е. Не е като при истинска опреация, в която някой реже нещо, извършва манипулация в разреза, рови, например слага импланти и т.н. При БФ просто отстраняват кожа и веднага зашиват. Питайте най- добре лекар каква е причината и до колко изобщо е кръвоснабден клепача, за да не ви заблудим тук. Все пак не сме медицински лица, поне аз не съм.

# 542
  • Мнения: 99
Благодаря Ви, за споделения опит!

# 543
  • Мнения: 69
Здравейте на всички, предвид ситуацията с ковида малко се промениха плановете за долна блефаропластика. Обмислям да я направя при Доц Романски в Надежда. Дали оперира още там, цената на горна и долна още ли е 1500лева общо ( по ценоразписа на бошницата) ? Дайте повече инфо , ако сте били при него Simple Smile

# 544
  • Мнения: 162
Здравейте на всички, предвид ситуацията с ковида малко се промениха плановете за долна блефаропластика. Обмислям да я направя при Доц Романски в Надежда. Дали оперира още там, цената на горна и долна още ли е 1500лева общо ( по ценоразписа на бошницата) ? Дайте повече инфо , ако сте били при него Simple Smile
Нямам представа дали още оперира там, аз се оперирах преди година и половина, но цената само за ГБ беше 1450 лв.
Обади се в Надежда и питай.

# 545
  • Мнения: 69
Здравейте на всички, предвид ситуацията с ковида малко се промениха плановете за долна блефаропластика. Обмислям да я направя при Доц Романски в Надежда. Дали оперира още там, цената на горна и долна още ли е 1500лева общо ( по ценоразписа на бошницата) ? Дайте повече инфо , ако сте били при него Simple Smile
Нямам представа дали още оперира там, аз се оперирах преди година и половина, но цената само за ГБ беше 1450 лв.
Обади се в Надежда и питай.


6 пъти звънях в размките на 5 дни, никок не вдига, или са заети, или не могат да отговорят в момента

# 546
  • Мнения: 162
Там винаги са заети, звънни 6 пъти в един ден

# 547
  • Мнения: 10 693
На сайта им е публикуван ценоразпис и ясно си пише цената:
8680 Блефаропластика/горен и долен клепач/ 1 1 173.50 лв. - лв.
8681 Блефаропластика/горен или долен клепач/ 1 586.75 лв. -

# 548
  • Мнения: 171
Днес направих ГБ при д-р Средкова, ако не беше тази тема, може би нямаше да се реша. Много съм доволна, никаква болка и страхотно отношение.

# 549
  • Мнения: 4 583
Днес направих ГБ при д-р Средкова, ако не беше тази тема, може би нямаше да се реша. Много съм доволна, никаква болка и страхотно отношение.
Честито! Каква сума излезе операцията и как мина самата тя?

# 550
  • Мнения: 171
Днес направих ГБ при д-р Средкова, ако не беше тази тема, може би нямаше да се реша. Много съм доволна, никаква болка и страхотно отношение.
Честито! Каква сума излезе операцията и как мина самата тя?
1000 лв. и аз исках пълна упойка, тя беше 180 лв. Психически ми беше некомфортно да ми режат около очите и да съм в съзнание. Събудих се напълно адекватна, сложиха ми лед за около половин час, махнаха ми превръзката на едното око и ме пуснаха да си ходя. Утре ще ми махнат и другата превръзка.

# 551
  • Мнения: 4 583
1000 лв. и аз исках пълна упойка, тя беше 180 лв. Психически ми беше некомфортно да ми режат около очите и да съм в съзнание. Събудих се напълно адекватна, сложиха ми лед за около половин час, махнаха ми превръзката на едното око и ме пуснаха да си ходя. Утре ще ми махнат и другата превръзка.
Супер! Ще чакаме снимчици на очите като ти спаднат отоците. Тъкмо да видим разликата. Много време ли чака от консултацията до опрецаията или бързо стана?

# 552
  • Мнения: 171
Три седмици, много се бях навила и не исках да чакам да мине лятото. Това е снимка два часа след операцията:

# 553
  • Мнения: 19 698
На мен ми изглежда много добре. Къде оперира?

# 554
  • Мнения: 4 583
Наистина изглежда супер, и то само 2 часа след! Ще чакам и по нататък, както и преди как е било положението.

Общи условия

Активация на акаунт