Отговори
# 405
  • Мнения: 709
Севи, при мен в 6 г. с. сакчето беше 2 см. Не видяхме нищо друго, освен него обаче. Но лекаря каза, че всичко е наред и няма повод за притеснение.
Наистина много зависи и дали не си била с по-късна овулация.... Не се притеснявай, изчакай още малко и тогава иди пак, за да има възможност да се види по-ясно, не бързай.

# 406
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Здравейте момичета аз вече май не съм бременна. Снощи прокървях леко, днес бях на лекар за първи път и той каза, че не вижда нищо. Направих си тест преди малко и е отрицателен.
Три положителни имах преди това с наситени червени черти... Не разбирам как се случва... Каза да си направя тест в петък и да отида тогава. Имах надежда, че може да се види сега, но след днешния отрицателен.не мисля че ще имам нещо... Не разбирам как в четвъртък имах наситен положителен тест и то правен в 8 вечерта, а днес нищо... Объркана съм как бях бременна и без обилно течение, може вече да не съм... Нямам кухо яйце или извънматочна, предполагам щяха да се видят, а той каза че няма абсолютно нищо... В момента не кървя изобщо... През нощта превръзка ми също беше съвсем чиста...  Надявах се, но след сегашния отрицателен нямам никакви надежди... Радвайте се на коремчетата си и безпроблемно бременуване, а аз се надявам скоро да се запиша в някоя тема... Успех:cry:

# 407
  • Мнения: 39
Севи, Тина, дано да наваксат сакчетата. Възможно е. Аз за съжаление имам лош опит с мъничко сакче, но разликата спрямо очакваното беше огромна -  оказа се кухо яйце преди две години. Навярно при вас не е толкова голяма разликата. Моля се при вас човеченцето да се пребори!

# 408
  • Мнения: 3 096
Не мисля, че е странно... Поне, ако съдя по това как се развиха нещата при мен миналия път. В петък ЧХГ беше 133, в събота прокървих, в неделя ЧХГ беше 187, а след два дена, във вторник беше 24.

Сисонка, може да е било биохимична бременност. За най-сигурно, пусни един кръвен тест, когато можеш и ще стане ясно. По-добре от уринарен тест

# 409
  • Наблизо
  • Мнения: 6 096
Оо шишонка съжалявам!!Дано да е грешка,но ако не е - следващият път успех и до термин.
Аз съм добре,но се уморявам по-лесно и това,че не съм спортувала няколко месеца ми се отразява.
Днес ми е много натоварено на работа,притичвах 3 етажа по 2 пъти и стрес има..но какво да се прави,няма как да го избегна.Надявам се всичко да е наред.

# 410
  • Мнения: 71
Стискам палци всичко да е наред момичета, дано се окаже късна овулация Simple Smile

# 411
  • Мнения: 103
Връщам се тъкмо от преглед Simple Smile И при мен сметките не излязоха правилни- по мои изчисления трябва да съм в 8 г.с, а АГ сега като го измери каза, че явно съм имала късна овулация и плода е някъде към 6г.с. Видя се малката точка, даже се виждаше и как пулсира 🥰 Вика ме след 2 седмици пак на вторичен преглед преди да ме пусне за женска консултация. Каза да не се притеснявам, че е по-малко от колкото си мислех, и че за сега всичко е наред.
Сисонка дано всичко да е наред и лекаря да не е видял правилно!

# 412
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Момичета благодаря ви за куража, въпреки че аз го изгубих.. Някой пита на 7.02 ми е последния цикъл. Кръвен до сега не съм правила, но и лекаря не ми каза да правя... Само един ли трябва да направя или два през 48 чса? Лошото е, че имам пълно доверие на доктора, завеждащ АГ-то във Варна, ако има някой от градът със сигурност го знаят, и поради тази причина за жалост изключвам на 90 процента възможността да не е видял, каквото трябва.... Така се радвахме с мъжът ми, че стана от първия опит... 
А ако е биохимична не трябваше ли да имам вече кървене. Реално освен снощното кървене, до момента нямам нищо...

# 413
  • Мнения: 237
Привет момичета, записвам се и аз във вашата темичка Heart

Момичета благодаря ви за куража, въпреки че аз го изгубих.. Някой пита на 7.02 ми е последния цикъл. Кръвен до сега не съм правила, но и лекаря не ми каза да правя... Само един ли трябва да направя или два през 48 чса? Лошото е, че имам пълно доверие на доктора, завеждащ АГ-то във Варна, ако има някой от градът със сигурност го знаят, и поради тази причина за жалост изключвам на 90 процента възможността да не е видял, каквото трябва.... Така се радвахме с мъжът ми, че стана от първия опит... 
А ако е биохимична не трябваше ли да имам вече кървене. Реално освен снощното кървене, до момента нямам нищо...

sisonka, съжалявам за това, което се случва. Няма какво да ти обяснявам в този момент, че спонтанните аборти в този период са особено чести. Знам, че понякога лекарите дават шанс и изчакват, преди да се премине към доизчистване. Понякога в последния момент се вижда ембрионче и се долавя пулс.

Аз на 3ти януари, тази година, направих спонтанен аборт. Като теб много се радвах, че заченах от първия път. Но ембрионът ми не се разви от 5та седмица нататък и в 8ма, тялото ми само го отхвърли, кървях много.

НО! Възстановяването е бързо, ако всичко е наред, след първата ти менструация може да опитате отново. Ето аз сега съм отново бременна в 8 ма седмица, а миналата седмица с док чухме пулсации.

Стискам ти палци, бъди спокойна, всичко ще се нареди както е добре за теб, нищо не става без причина. Blue Heart

# 414
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Естел благодаря ти, това вече е вдъхновяващо!  Успешна бременност ти желая и дано скоро тръгна да те догонвам... Cold SweatDisappointed Relieved

# 415
  • Мнения: 3 222
sisonka, аз доверие особено на големите светила нямам. Многократно доказан лош опит в живота. Задължително отиди на втори мнение. Стискам палци всичко да мине по възможно най-добрия начин при теб❤

# 416
  • Мнения: 36
Ооох момичета, ше ви помрънкам малко, защото от моите познати на никой не съм казала още и не мога да се оплаквам дори Sad
Дъщеря ми е на 2 и ходи на ясла, съответно нон стоп мъкне вируси. Сега от 3 дена е със сопол пак, днес и температура..на всичкото отгоре само ми се вре да ме целува , което попринцип е добре, ама след година и половина кърмене с нея, имунитета ми е леш....
Другото което е- от половин година съм на работа на 4 часа, за да смогвам и по план от 01.04 трябва да мина на 8, което с бременност, обацилена кака и мъж нон стоп по обучения незнам как ще стане просто...
Направо ми е лошо тези дни - работя от нас, малката мрънка и съм на нокти да не хвана нещо!
Край на оплакването ! Sad Grinning

# 417
  • Мнения: 71
Аз моята съм я пратила за 2 седмици при бабата. Ако имаш възможност по-добре я прати, особено ако виждаш, че тръгва да се разболява.
Ооох момичета, ше ви помрънкам малко, защото от моите познати на никой не съм казала още и не мога да се оплаквам дори Sad
Дъщеря ми е на 2 и ходи на ясла, съответно нон стоп мъкне вируси. Сега от 3 дена е със сопол пак, днес и температура..на всичкото отгоре само ми се вре да ме целува , което попринцип е добре, ама след година и половина кърмене с нея, имунитета ми е леш....
Другото което е- от половин година съм на работа на 4 часа, за да смогвам и по план от 01.04 трябва да мина на 8, което с бременност, обацилена кака и мъж нон стоп по обучения незнам как ще стане просто...
Направо ми е лошо тези дни - работя от нас, малката мрънка и съм на нокти да не хвана нещо!
Край на оплакването ! Sad Grinning

# 418
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета,
Първо да се похваля моят апетит на моменти се връща, или по скоро гадене то е по-рядко вече. Обаче, и да се оплача, тъй като преди да забременея ми поставиха диагноза ИР и бях на диета... Сега ми се яде всичко, което не можех да ям, т. е. беше забранено.. И не знам да се радвам ли или не... По е се храня малко, но пък е вредно... Вчера на обяд бели спагети.. Днес дюнер 😏😏. Изкажете мнение, Моля Ви.

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 14:03 от 0810

# 419
  • Мнения: 709
При мен още си го има гаденето и си и повръщам, само днес не съм.
Но за вредните храни.... Аз ям само въглехидрати и разни сухоежбини, защото нищо друго не ми се яде, но си докарах друг проблем - запек.. И наистина вече не знам какво да ям Confused

За месо и риба не ща и да чувам, гади ми се само при мириса им...  На пазара все още няма голямо изобилие на плодове... Ябълки не ям, бананите запичат.... Изобщо...

Общи условия

Активация на акаунт