Пред дилема съм..

  • 6 946
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Ако не беше моногамна и романтична, срещаш се за по секс с въпросния господин и още някой и въобще не се умиляваш от подобни изтъркани свалки, че чак теми да пускаш.
Имала съм полигамен период, нещата не се случват по тоя начин. Но май хем те боли, хем сърби. Не бих те посъветвала дори и да спиш с индивид като втория, но човек трябва да си препати и то няколко пъти.
Темата не ми е главно за него, а за периодът в който съм, просто споделям ситуацията в която съм, затова пуснах темата, защото се чувствам зле, нямам желание за нищо, просто исках да споделя. Въпросният господин така или иначе ще ме види тези дни. И не само тези дни, той и по принцип не пише много, нито пък аз му се натрапвам. Не ме нападайте, толкова ли е трудно да възприемате, че понякога човек просто има нужда да сподели. Зле се чувствам заради приятелят си, а това за другият човек беше споделено, защото просто ми е странно как точно в този период се появи той..

# 16
  • София
  • Мнения: 10 613
Зарежи ги и двамата. Ако ти е толкова мъчно - преспете със стария и да се приключват тия "стари чувства".

# 17
  • София
  • Мнения: 38 877
Значи, днес е събота, а ти си на 22. Кво правим? Партиии! Отивай на заведение! Хайде, хващай телефона, отваряй гардероба, гримовете...
Дилемата ще се надилеми и сама...

# 18
  • Сф
  • Мнения: 10 732
Без да те познавам и без да искам да те обидя, заради начина ти на писане тук и разсъжденията ти, стила,  ми изглеждаш като лесна  цел за всеки трети що годе средно- статист.мъж. Изчезвай с 200 и от двамата.Възползват се от теб .Разбира се , че и на теб ти е гот, че ти обръщат внимание, но не е това начина за нещо сериозно и стойностно .Звучиш евтино.Не позволявай да те разиграват мъже с неясни, нечисти намерения ..

# 19
  • Мнения: 26
Връзка от разстояние без развитие не се получава, фактите са  на лице.
Този другия.. Как го чувстваш? Искаш ли да си с него?"Сериозно" ли търсиш или просто за кекса?
За кекса - мисля, че със сигурност е навит, иначе само ти можеш да прецениш дали търси сериозна връзка от /с теб ,а ние по въпроса можем да си предполагаме само.

За писаниците във Вайбър, можеше просто да ни скрииншотнеш 😁 щеше да си спестиш половината от първата ти публикация.
Аз не търся нищо, той е човек с който мога и само да си говоря. Ама няма да му откажа един кекс, да. Това със скрийншотите беше добра идея Simple Smile Хареса ми коментара ти, защото не изразяваш някаква твърда позиция, понеже не познаваш човекът за когото говоря. Така и трябва, може само да се предполага. На мен не това са ми били терзанията, а просто не знам как да постъпя, изгарям от вътрешно желание да потърся човекът който обичам, но вече не мога да се унижавам, сякаш не обичам себе си, а това не е така.

# 20
  • Мнения: 26
Без да те познавам и без да искам да те обидя, заради начина ти на писане тук и разсъжденията ти, стила,  ми изглеждаш като лесна  цел за всеки трети що годе средно- статист.мъж. Изчезвай с 200 и от двамата.Възползват се от теб .Разбира се , че и на теб ти е гот, че ти обръщат внимание, но не е това начина за нещо сериозно и стойностно .Звучиш евтино.Не позволявай да те разиграват мъже с неясни, нечисти намерения ..
За крехката си възраст съм общувала с не малко мъже, евтиното не се определя от това дали някой ще ме определи, като лесна цел, защото през тези години само 2-3 мъже са ме впечатлявали истински, като най-истински ме е впечатлил човекът с който съм била досега. Никой не може да ме впечатли с просто някакви свалки. А това че начинът ми на изказване и стилът ми изглежда евтин, е ваше мнение. Аз никога не съм се стремяла да изглеждам перфектна и морална в очите на хората, просто човек трябва да обича себе си и да бъде това което е.

# 21
  • Мнения: 7 434
А защо не си намериш едно свястно момче на твоята възраст? Защо се занимаваш с мъже, за които добре знаеш, че не са за теб? На 22 имаш най- големите шансове на света.

# 22
  • Мнения: 26
А защо не си намериш едно свястно момче на твоята възраст? Защо се занимаваш с мъже, за които добре знаеш, че не са за теб? На 22 имаш най- големите шансове на света.
Защото, не става с търсене, не съм имала за цел, да намеря момче на моята възраст, а човек поне до 30-33г с когото да се чувствам себе си. Уви, досега не се е случвало да бъда привлечена чак толкова от момчета на моята възраст. Повечето не са зрели, не са и интересни, но знае ли се, някой ден може и да се случи Simple Smile

# 23
  • Мнения: 26
Значи, днес е събота, а ти си на 22. Кво правим? Партиии! Отивай на заведение! Хайде, хващай телефона, отваряй гардероба, гримовете...
Дилемата ще се надилеми и сама...
По-късно, ако ми дойде музата може и това да направя Smirk

# 24
  • Мнения: X
Ами тоя от чужбина да ти праща кеш, а този, който живее наоколо да ти прави компания. Намери и някой таксиметров шофьор, че да те разкарва безплатно из града и си готова.

# 25
  • Мнения: 3 159
Тоя втория те ползва за кекс. Станало е веднъж и иска пак. Те може много да се навъртат около него, но защо и теб да не мине.
За първия - щом се карате го разкарай. Млада си, защо да си тровиш нервите със скандали.

# 26
  • Мнения: X
Тоя втория те ползва за кекс. Станало е веднъж и иска пак. Те може много да се навъртат около него, но защо и теб да не мине.
За първия - щом се карате го разкарай. Млада си, защо да си тровиш нервите със скандали.

Ама защо все мъжете (в този форум) използват жените за кекс?! Защо тя да не го използва сега за кекс?!?!?! А оня балък да праща парички, че то в този живот е нужно помощ от чужбината. Яшаааааааааа

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Тези са те хванали за секс развлечение. Твърде банална исторя, не си струва изобщо да заставаш пред подобни дилеми. Шут и на двамата. На тоя, чужбинския, вече си му писнала и се чуди как приключи, а фитнесджията изобщо няма какво да го коментирам, те са си такива- коцкари.
Спри да поддаваш толкова лесно. Който има истински интерес, ще направи всичко възможно, за да спечели вниманието ти.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 613
Защо имам чувството, че имаш нужда да си с някого, без значение на каква цена. Остани малко сама. Не е страшно.

# 29
  • Мнения: X
Защо имам чувството, че имаш нужда да си с някого, без значение на каква цена. Остани малко сама. Не е страшно.

МНОГО МОЛЯ !!! Историята не ми се връзва. Момичето е писало преди месеци, че всеки ден иска кекс. Какво ни баламоства тук?!

Имам ли възможност /физическа/ - всеки ден. Smirk

Общи условия

Активация на акаунт