SUPERNATURAL: Походът на кайсиите

  • 17 886
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 388
Обикновено има поне месец между края на снимките и излъчването на даден епизод, така че трябва имат още няколко заснети епизода от осемте, които остават.
Не е истина как разбърка света тоя гаден вирус Sad

# 661
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 367
Мийте си ръцете Wink

# 662
  • Мнения: 31 850
Гледахте ли?
Аз да.
Хубаво епизодче.
Забавна беше реакцията на Дийн, когато Косачката рече глупост стил Уинчестър - Ей Grinning
Значи Били е чела книгата на Бог. И нещо не и е харесало там.
Интересно как предишната смърт каза, че ще ожъне и Бог някой ден.
Излиза, че най-висшия май е Били.
А дали Джак има душа се питам?
Доста се притесни за Кая. Мисля, че има.

# 663
  • Мнения: 8 578
Старата Смърт много повече ми харесваше. Тази новата според мен премълчава някои неща пред Уинчестърите и накрая и с нея ще трябва да се разправят. Хич не и вярвам.😅

В епизода казаха, че Джак все още няма душа, но явно се е върнал към старото си аз, въпреки това.

# 664
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Започвам маратон, от 2-ри епизод не съм гледала, доста има, цялата нощ е пред мен.
Тюх, чета ви и поне съм подготвена, че Лимбата отново е в картинката.
С тази карантина е нещо страшно, а като се сетя, че сега щяхме да сме в Италия и ми става лошо...

# 665
  • Мнения: 31 850
Започвам маратон, от 2-ри епизод не съм гледала, доста има, цялата нощ е пред мен.
Тюх, чета ви и поне съм подготвена, че Лимбата отново е в картинката.
С тази карантина е нещо страшно, а като се сетя, че сега щяхме да сме в Италия и ми става лошо...

Ти в Канада ли беше?
Забранявам ти да ходиш в Италия поне година.

# 666
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Не,  Сащ.
Направих си пуканки и започвам ударно.

# 667
  • Мнения: 6 388
Нещо не намирам промо за следващ епизод, но нищо - днешният е страхотен и ще ми държи влага известно време Smiley

# 668
  • Мнения: 31 850
Олелеее, вярно че днес имаше. Бегам да го тегля.

# 669
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
А защо излезе вчера , а не в петък?

# 670
  • Мнения: 31 850
Май вече във вторник излиза.

# 671
  • Мнения: 6 388
https://twitter.com/andrewdabb/status/1242149310604521472
Due to the shutdown, this will be our last episode for awhile.  Stay well, stay safe, and we'll see you on the other side.

https://twitter.com/andrewdabb/status/1242152786038362112
Clarification: We have filmed through episode 18, however our visual effects and sound departments have closed because of the outbreak.  So, right now, the episodes can't be finished.  However, have some special treats coming along the way-- to help us all get through this.

# 672
  • Мнения: 31 850
Айде още един сериал.
Значи може болниците да работят и да се грижат за физическото здраве, а актьорите не могат да си довършат епизодите за да запазят менталното здраве на зрителите.
Не е честно.

# 673
  • Мнения: 6 388
Не е честно, да. Добре, че имаме стари и любими епизоди, докато дочакаме новите и края на историята.
Сетих се, че има три филма с Котьо, които не ми остана време да изгледам. Имам и целият SoA - лягам си, пускам си епизод и нищо не ме интересува или тревожи. 92 дози от най-доброто лекарство Stuck Out Tongue Winking Eye

# 674
  • Мнения: 31 850
Тоест до 18 епизод са заснели и ще ги видим, тъй ли?

Общи условия

Активация на акаунт