Включете се в играта на Garnier за чиста и красива кожа

  • 13 913
  • 376
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 024
Скрит текст:
Дори сега, във времето, в което разполагаме с хиляди разкрасителни продукти и процедури, качественото почистване на кожата остава най-важният ритуал в мисията за красива и здрава кожа, който не може да бъде заместен от нищо друго. Когато кожата не е чиста, а порите са запушени от замърсяванията около нас или с остатъци от грим, тя неминуемо страда и това си личи - повяхнал тен, липса на блясък, комедони и пъпчици са неизбежен резултат от задушаването ѝ.

Затова и всяка от нас, която държи на добрия си външен вид и здравето на кожата си, не бива да пропуска ежедневното почистване на лицето, независимо дали върху него има грим или не.
За да улесним тази задача, трябва да поговорим за правилния подход за почистване на кожата и по-конкретно - за мицеларните води на Garnier. Bлагодарение на съдържащите се в нея мицели, мицеларната вода внимателно улавя мръсотията и я премахва като магнит Те нежно улавят замърсяванията и ги отстраняват от кожата, за да остане тя чиста, гладка и мека.



Днес ще говорим за две мицеларни води, които ще бъдат ваш верен помощник в грижата за кожата във всеки един ден от динамичното ви и разнообразно ежедневие.
За дните, в които носите лек ежедневен грим или просто искате да отстраните нечистотиите от външната среда и да освежите лицето си, най-подходящото решение е Garnier мицеларна вода за чувствителна кожа - класическа мицеларна вода за нежно и деликатно почистване на чувствителната кожа, която ще бъде ваш ежедневен помощник.



За летния водоустойчив грим, за яркото червило или за смелия опушен грим след парти ще се погрижи Garnier двуфазна мицеларна вода за премахване на упорит дълготраен грим - двуфазна мицеларна вода с добавено арганово масло, което се грижи за кожата и разтваря и най-упорития водоустойчив грим, за да могат мицелите да го премахнат с едно движение на памучния тампон, без да остават мазни следи.

Комбинирайки тези две води в козметичния си арсенал, можете да сте сигурни, че винаги ще имате безупречно чисто лице преди да се отдадете на заслужена почивка след натовареното ежедневие и можете да сте сигурни, че кожата ще ви се отблагодари за това, изглеждайки здрава и сияйна на сутринта, готова да посрещне предизвикателствата на новия ден.



Включете се в играта на Garnier и BG-Mamma
Включете се в темата и споделете с нас до 04.03.2019 г. какво ви харесва във всяка от двете мицеларни води и използвали ли сте ги досега. Публикувайки своя отговор ще участвате в томболата и може да спечелите един от петте комплкета мицеларна вода за чувствителна кожа и двуфазна мицеларна вода с масла за премахване на водоустойчив грим.




Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.


Този уикенд за първи път купих мицеларна вода, но не е на Гарниер. Все още ми е рано да дам убедителни впечатления. Ще ми е интересно да прочета за сравнение информация от който вече е ползвал такава на Гарниер.

# 31
  • Мнения: 5 127
Не съм използвала досега посочените продукти, затова нямам впечатления. С удоволствие бих ги изпробвала.

# 32
  • Мнения: 574
Не съм използвала нито една от посочените мицеларни води, но използвам двуфазна Garnier Eye make-up remover 2 in 1 и съм безкрайно доволна, че я открих. Бих се радвала да изпробвам и някоя от тези, новите Simple Smile

# 33
  • Мнения: 154
Използвала съм и в момента ползвам мицеларната вода на Garnier за чувствителна кожа. Чудесно премахва грима и нечистотиите от кожата.

# 34
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Обичам мицеларната вода като козметичен продукт. Ползвала съм мицеларната вода за чувствителна кожа, харесва ми, лицето ми става страхотно след нея. Не съм използвала двуфазната мицеларна вода, но с удоволствие бих я пробвала.

# 35
  • Мнения: 2 839

Не съм използвала до момента Garnier мицеларна вода и с удоволствие бих ги пробвала Simple Smile

# 36
  • Мнения: 642
Имам мазна кожа на лицето и не мога да се справя с проблема но и не съм купувала мицеларна вода на Garnier. Много бих искала да пробвам чувала съм че има голям ефект

# 37
  • София
  • Мнения: 179
Не съм ползвала мицеларна вода на Garnier, но с удоволствие бих пробвала

# 38
  • Мнения: 137
Ползвала съм и двете мицеларни води. Розовата си ми е фаворит.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 567
Използвам двуфазната мицеларна вода и определено почиства добре кожата , като не оставя гадно и лепкаво усещане.
С удоволствие бих я ползвала отново ( че свършва).

# 40
  • Мнения: 3 020
Ползвала съм мицеларни води на други марки, но не и на Garnier. Много полезен продукт, предпочитан от мен за почистване на лице пред всякакви други лосиони, тоалетни млека, измиващи продукти и т.н.

# 41
  • Мнения: 29 324
Използвала съм мицеларна вода, но не от посочените на Garnier. С удоволствие бих опитала.

# 42
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Не съм използвала мицеларната вода на Garnier, но бих искала да я пробвам.

# 43
  • Мнения: X
Garnier двуфазна мицеларна вода за премахване на упорит дълготраен грим ми харесва, поради добавеното арганово масло. Включвала съм го при маслено измиване на лицето и знам колко ефективно разтваря замърсяванията.
Garnier мицеларна вода за чувствителна кожа пък ми допада с деликатното, щадящо измиване в дните, когато чувствам кожата си чувствителна от претретиране, например с продуктите ми за акнеична кожа.
И двата вида мицеларни води не съм използвала, все още.

# 44
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Garnier двуфазна мицеларна вода за премахване на упорит дълготраен грим ми харесва много, трета опаковка си купих онзи ден. Премахва грима лесно и кожата ми е подхранена. Обожавам аргановото масло и се радвам, че намерих моята мицеларна вода.

Garnier мицеларна вода за чувствителна кожа - ползвала съм и нея,но кожата ми след нея оставаше суха. Не е моят тип мицеларна вода определено.
С удоволствие ще продължа да използвам мицеларната вода с арганово масло.

Общи условия

Активация на акаунт