Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-15т

  • 25 572
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Пак ще те критикувам,че вчера цял ден не влезе в темата за Цветница!Синан е наминал чак вечерта с фрагмана! Peace



Нови снимки на Майя,Топрак и родителите на Туба от Франция! Peace


Синан,благодаря за фрагмана! bouquet







Приятен ден и Светла седмица! Hug

# 136
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, Злати и извинявай!

Скрит текст:
От шантавилък съм останала с впечатлението, че съм писала Embarassed. Сутринта ме привикаха спешно в училище, за да подписвам протоколи от изпити. Понеже съм единствен учител по музика, протоколите се носят в Смядово, за да ги подпише вторият член на комисията. Аз подписвам нейните. Почти по пижама се отзовах, защото са решили да ги носят днес и никой не ме е информирал. Съжалявам, ще се опитам да бъда по-внимателна...


Честит празник на патерица! bouquet При нас си е Връбница.

Благодаря за новите снимки, сладурски са...

Синан, и от мен благодарности за фрагмана! bouquet



Лек ден!

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 10:50 от Екатерина Кузманова

# 137
# 138
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Ама то като влезеш във форума в темите,които пишеш се вижда кой е последния пост! Wink

нова снимка на Туба с фенка от вчера...




Синан,благодаря за фрагмана! bouquet







Приятен вторник! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 139
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добър околообед, Злати!

Скрит текст:
Бе, то се вижда последния пост, ама кой да влезе, че да го види. Embarassed Имам си аз едни такива замотани моменти, дали е от многото неща, които върша или от безпаметност, не знам... ама, често ми се случват... Май, трябва да намаля темпото, че не съм млада и не смогвам с всичко... (не става дума за форума и темите, това ми е приятна занимавка, но останалото, понеже е задължително, хич не ми се върши...
За празниците - никога не съм наясно кой, какъв и кога е. Не съм и религиозна, знаеш. Откакто баща ми почина, (на Йордановден - имения ден на майка ми, тъкмо беше навършил 60 години), не ми се празнува много-много...

Отново ти благодаря за новите снимки на Туба, млада, неподправена и естествено красива! Дай, Боже, на всекиго!

Скрит текст:
Голямата ми дъщеря младее много. На тридесет ще стане през септември, а изглежда като ученичка в горните класове. Най-после си взе дипломата, че от работа (смени позицията, заради магистратурата) чак сега й остана време и то, защото трябваше да отиде в София на обучение.





Синан,  bouquet благодаря ти, че не ни пропускаш!

Честит празник на Мая и Топрак!  bouquet





# 140
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug



Кате Hug









Щастлива сряда! bouquet

# 141
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утрооо! Злати,  Hug!











Лек ден!

# 142
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug easter



Кате Hug



   



   





Приятен ден! Hug easter

# 143
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утро, Злати! Hug!

Скрит текст:
Минавам набързо, "нападната" съм от гости, софиянци.











Лек ден!


# 144
  • Мнения: 41 704
Добро късно утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Явно сестра ти е на гости! Wink Вчера дъщерята бяха в Б-с и се видяхме!Изпратих подарък за внучката както и боядисани яйца! PeaceСинът с прият. ще дойдат на Великден на гости!










ДиК ще го дават и в Швеция! PeaceПреди време даваха ''20 минути''! Peace

Скрит текст:
Сериал «Смелый и Красивая» скоро в Швеции на SVT.
Шведская телекомпания SVT выбрала для трансляции на своём экране турецкий сериал компании Ay Yapım «Смелый и Красивая». Сериал, где в главных ролях Туба Бюйюкюстюн и Кыванч Татлытуг, был продан дистрибьютором Eccho Rights более чем в 80 странах и станет четвертым турецким сериалом, который будет показана на канале SVT. В 2017 году сериал «Смелый и Красивая» на международном кинофестивале в Сеуле получил награду «Серебряный Голубь» в номинации «Лучший сериал» А также в 2018 году номинирован на международную премию «Эмми» в номинации «Лучшая тeленовелла»
Напомним, что канал SVT ранее также транслировал турецкий сериал компании Ay Yapım «20 минут» c Тубой Бюйюкюстюн в главной роли.
Хубав ден! Hug

# 145
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Добро утро! Злати,

Скрит текст:
очаквам последната "порция" гости. Почвам да готвя, че в семейството само аз го мога. Joy Ще боядисваме и стотина яйца.

Весело посрещане на празника!











# 146
  • Мнения: 41 704
Добро утро на Велика събота! Hug



Кате Hug Wink
Скрит текст:
Това са яйца за цял полк! Laughing Аз съм лесна,още в четвъртък ги боядисах!Днес купих готови козунаци от пекарна!Сега ще чистя! Laughing











Прекрасна събота и приятни празнични дни!

# 147
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Злати, честит празник! Да сте живи и здрави в семейството, дано те зарадват с "ново" внуче! Имам именица
Скрит текст:
Велимира и да почерпя...
Извинявай, че закъснях с поста, но изхранвах армията... Никой от семейството (освен мен) не може да готви. Тежка е моята орисия...





Весело настроение, лек ден!


# 148
  • Мнения: 41 704
Добър ден!



Кате Hug,честит Великден и именничка! newsm51
С пожелание за здраве,щастие,любов и сбъднати желания! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose
Скрит текст:
За готвенето така си ги научила! Wink На сестра ти кой й готви в София,ами майка ти като млада?









Приятен празничен ден! easter

# 149
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 654
Привет, Злати в началото на Светлата седмица!  bouquet

Скрит текст:
Изпратих една порция от гостите, но част от нея ще се върне днес. Довечера ще си тръгнат софиянците и Велимира, а Деница ще се върне днес. Голямо текучество, страшни схеми. В моя род готварството е през поколение. Баба ми беше готвачка, майка не. Аз готвя, децата ми не. Ще почакам внуците да ме отменят. Joy





Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт