Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-15т

  • 25 548
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug





Кате Hug Heart Eyes,явно си сама,почини си добре! Wink

Цитат
Чува ли се нещо за сериала на Туба?
Явно още се снима тъй като пуснаха инфо за нови попълнения!
Скрит текст:
Фърат Танъш


и Осман Санат





Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 211
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Сблъсък 24. Епизод Трейлър - Финал - Бг Субтитри

# 212
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро! Злати, Hug Синан, от този трейлър не можах да спя!  Cry Дано да ни будалкат...







И в Сърбия...



Лек ден!

# 213
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug Heart Eyes,дано финала на ''Сблъсък''не е лош!Заслужават щастие след толкова мъки! Peace
Скрит текст:
Снощи беше финала на сезона на ЗЯ,но вече без ЗейАл!Имаше и подсказка за 3-ти сезон на есен!



Синан,благодаря за фрагмана! bouquet







Приятен ден! bouquet





# 214
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро слънчево и вече горещо утро! Злати,  Hug
За финала на "Сблъсък" - и аз искам да е щастлив, но вече не съм сигурна. Много кофти послание ще ни предложат сценаристите в случай, че избият купища народ. Никак не е мотивиращо в този и без това пълен с агресия свят. Никак няма да съм доволна!







Тези са като баща и син...







# 215
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug,и аз прочетох озета и ми стана тъжно!Ще видим утре вечер!Аз не гледам онлайн,но ще прочета какво е станало! Peace











Приятен ден! bouquet

# 216
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Сблъсък 24. Епизод 2. Трейлър - Финал - Бг Субтитри

# 217
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug





Синан,благодаря за 2-ри фрагман от финалния епизод! bouquet









Приятен ден! bouquet

# 218
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро! Злати,  bouquet



Скрит текст:
"Сблъсък" приключи. Много гаден финал ни спретнаха. Добре, че не гледах серията, но пак ми е тъжно.









Лек ден!


# 219
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Разбрах снощи за финала на ''Сблъсък''!И аз не гледах онлайн,имах друг да гледам с превод!Късно след приключване на епизода наминах в Контакта-в ДизиМания,там качват снимки и преведени откъси на руски ез. и разбрах! ooooh!

Нови снимки с Майя и Топрак от приключване на учебната година!Талантливи деца са! Peace



https://vk.com/club143398602?z=video-121564141_456243553%2F3f688 … -121564141_140383
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456243558%2F1dc2d55 … l_wall_-121564141

          





нов клип....



Приятен ден! bouquet

# 220
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Позакъснял привет, Злати! Сигурно си се досетила, че нямах интернет. Писна ми вече, но такъв ни е региона, дъжд с гръмотевици и градушка паднаха. Няма кой знае какви поражения, но нетът дойде чак сега, но е много бавен.







Лек ден!

# 221
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Аз наминах по-рано тъй като излизахме в града!Като нямаше твой пост и не писах!В Морската градина имаше детски концерт на децата,които ръководи приятелката на сина!После се почерпихме и се прибрахме следобяд!











Приятен следобед! Hug

# 222
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро късно утро, Злати!





Скрит текст:
Един от съседите ми си е взел паун, защо му е, не знам. Цяла нощ, че и сега крещи горкото животно. Не можахме да спим.









Лек ден!

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 10:15 от Екатерина Кузманова

# 223
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Wink Hug



Кате Hug
Скрит текст:
При вас все се случва нещо!Ту вали дъжд или градушка и нет нямате!Куче разхождаш! Сега съседът ви си взел паун!Да не ги развъжда? Laughing


Майя и Топрак са в Кушадасъ с баща си!Имат нужда от почивка!Онур направи хубава роля в ''Сблъсък''!На снимката близначките са с братовчед си Рюзгар! Peace

Скрит текст:
Това е пуснато от Онур..


А снимката е пусната от сестрата на Онур в ИГ...







Приятна неделя! bouquet

# 224
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати! bouquet



Благодаря за прекрасните снимки, особено за тази на Туба, красота! Липсва ми на екрана...











Лек ден и приятна седмица!



Общи условия

Активация на акаунт