Любители на кучета - 89

  • 26 920
  • 780
  •   1
Отговори
# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ох, съжалявам, обаче ми е много смешно и забавно.
Максовата супичка е била от скъпите май 😂😂😂

# 61
  • София
  • Мнения: 2 958
Обещаните снимки Heart





# 62
  • Мнения: 1 110
Майтапът настрана - има ли шанс и време да купите и заместите улова преди собственикът да е преброил пернатити в двора? Пак ще му кажете, но поне ще има дубльор в кокошарника.
По-добре да се разберете със собственика дали иска 5 лв или нова кокошка. Преди време като взеха на баба ми още кокошки едно известно време старите кокошки ги нападаха новите, не им дава от тяхната храна, да носят в техния полог, та нека собственика сам реши.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 850
Няма откъде да вземат кокошка... А и си е голяма кокошка, не пиле.
По принцип не са виновни кучовците, пазят си територията, но все пак...
Утре ще видим. Притеснена съм, защото имаше сигнали за много отровени по дворовете кучета в района.

# 64
  • Мнения: X
Боже, аз се чудя къде изчезнаха всички хахаха то нова тема. Лелеее връщам се да чета Joy

# 65
  • Мнения: 22 867
Ами съседът би трябвало да си обезопаси кокошките, след като ги е оставил да прескачат по чуждите дворове, няма как да има претенции. Комшия на майка беше така със съседско куче, буквално чакаше на оградата да прескочи някое пернато.Но той не се сърдеше, а взе една мрежа и надгради, та така ги спаси. Иначе кучо имаше да хапва прясно пилешко дълго време.Simple Smile

джуджанка, чудни снимки, тези с момченцето! И тортата е хубава, да ти е живо и здраво момичето! Не се ли изплаши отсветещата украса?

# 66
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много много мили снимки! Heart Eyes Красота са и Бека и малкия младеж.
Направо завиждам на някои от вас колко мирно стоят кучетата ви за снимка, честно...
Коте, ще хапнете домашно пиле.
Stuck Out Tongue Winking Eye
Смятам, че никаква вина нямате, кокошката сама, дето се вика им е влязла в устите...дано е разбран комшията.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 850
Дано е разбран и да сложи по-висока ограда. Кокошарникът му е точно до нашия двор, досега не сме имали проблеми, но явно тазгодишните кокошки са по-луди от миналогодишните.
Вече ми омръзна от проблеми и притеснения - ако са тук, се притеснявам да не ги нападне някое куче; там се притеснявам да не ги отрови някой (има и една луда баба надолу по улицата, дето все вика по нас, ако някое куче се разлае)...
Джу, много хубави снимки Simple Smile

# 68
  • Мнения: X
SatisfiedААААААААААААААААААААА не мога! Обожавам ви кучетата ! Искам ги всичките Satisfied
Начи, другарки, вече месец не съм човек. Боли, боли, ходя като гламава из нас, от нервна по-нервна, нещастна, сърдита и изобщо... много лоша жена станах. И влизам тука и то дупета, носове, езици оплезени, рожденници, кокошки, пилета, пръчки, зверове... Laughing и аз нахилена и само чакам за още снимки. Ма страхотно е Smiley

# 69
  • Мнения: 3 044
Коте, не се притеснявай. Сигурна съм, че е разбран човек и като поговорите нормално - няма да направи проблем!
Джу, да ти е честит и здрав косматкото! Balloon

# 70
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря ви, момичета! Преди тортата цял час игра като побъркана с три бездомни и осиновената ѝ приятелка. Нямаше такова тичане. По едно време едвам дишаше. Трябваше да я гушна, за да се поуспокои.
Лабрекс, въобще не се изплаши от "свещта", даже почти си запали брадата. Joy

Коте, който си има кокошки да си ги пази.
Нещо ново от "тирамисуто"? Искам още снимки на бишкотките!

Аз припадам. До преди малко готвих, ядох, разхождах куче, къпах дете, простирах дрехи, пазарувах, чистих.... Просто се размазах да зарадвам всеки с нещо. Лека нощ!

# 71
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ох, да питам тука
Тръгнах да режа една топка на котарака се сплъстила козината, ма Тео се вреше и аз къде гледах кьоравата да взема го порежа🤦🏻♀
Така да ме е яд на мене си, промих с кислородна вода и сложих лепенка . Ще наблюдавам и на лекар, но ми е страшно притеснено . Нещо друго да направя?

А за кокошките, нашето хъски и то бая умори и си ги плащахме на комшиите. Те пуснати на улицата, той все си намираше пролуки през оградата и си гепне една та се прибере доволен.

# 72
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Джуджанка, честит рожден ден! Много игри, умерени бели и весели случки да имате още! Heart

# 73
  • под тепетата
  • Мнения: 9 482
Ох, Нарцисчева, чета, че си се засилила да  обезтопчаваш котьо и се опулих рано-рано  Shocked Нищо му няма на Тео, наблюдавай скълцаното.
 ТуиГ, по-забавното е, че дълго време след като Макс дойде при нас, комшии са ходили да си търсят пак по 7 лв   за щастливите кокошки  Mr. Green
 Коте, сложи около къщата фалшиви камери ( по 4=5 лв са) и се постарай комшиите да разберат, че виждаш всичко каквото става около вас. Това като превенция срещу лудата баба и отровите.
 Джуджанка, и тортата, и Бека , и Малчо са един път! Пък и блузата в тон с дрехата на рожденичката  Joy

# 74
  • Мнения: X
Най-любимият ми нос.
Знам, че  е грозничка, ама си е моя и си я обичам Simple Smile




Общи условия

Активация на акаунт