София, жк Младост - тема 31

  • 60 625
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 695
мисля, че скоро обсъждахме, но не ми беше актуално... а тези търсачки... има ли вариант да търси в тема?

та с молба за изпитан дерматолог в квартала или от 125то дкц... ако не - може би София мед?

# 361
  • Мнения: 267
мисля, че скоро обсъждахме, но не ми беше актуално... а тези търсачки... има ли вариант да търси в тема?

та с молба за изпитан дерматолог в квартала или от 125то дкц... ако не - може би София мед?

Аз нямам идея дало е обсъждано, но ще споделя моя опит.
В 25 ДКЦ ходих при... Първанов (ако не бъркам името). Имах проблем с пръстите на единия крак - силни сърбежи нощем. Почуках на кабинета му и той отвори с досада и още в коридора ме попита защо съм при него. ?!???? Ако имах проблем на по-интимно място, всички чакащи пациенти наоколо ли трябваше да осведомя?!?? Едва влязох и пак пита какво ме води при него. Започнах - имам проблем с пръстите на крака...а той стърчи на средата на кабинета и ме гледа, дори не ме кани да седна или покажа. Ядосах се, седнах на кушетката да събуя сандала и да покажа, а той от 2 метра - "Добре. Ще се мажете с антимикотичен спирт." Край на прегледа... Трябваше да му вадя думите с ченгел и да питам 2 пъти колко време да мажа и кога. Нямало нужда от следващ преглед. Бързаше час по-скоро да ме отпрати.
След месец мазане резултатът беше още по-ужасен, няма да изпадам в детайли.
Отидох в Софиямед при д-р Камуна. Каза, че положението изисква спешни мерки и се учуди как ми е предписан само спирт, който дори още повече беше разранил мястото. Веднага назначи лечение. След това се виждахме още 3 пъти, защото вечв се нуждаех от по-сериозно лечение, имах отзвук и по пръстите на ръцете. Но имаше подобрение след нейните съвети - трудно и дълго, кайто и до момента, прпдължава лечението, но състоянието вече се оправя и след 3-4 месеца се вижда края.
Не пропоръчвам изрично, но и не се оплаквам. Нямам опит за сега с други дерматолози.

И за протокола - от 5г опит с 25 ДКЦ, мой опит и на цялото ми семейство (с 3 деца сме), нищо хубаво и адекватно не сме получили от там. Нито назначени лечения, нито лабораторни или микробиологични резултати, а за отнощение или професионално внимание да не говорим. Заради локацията се бяхме прехвърлили в 25 ДКЦ, но от юни сега отново сме в СофияМед и разликата е огромна.
Единственият, който заслужава адмирации в поликлиниката е д-р Папукчиев (гинеколог).

# 362
  • Мнения: 30 022
Единственият, който заслужава адмирации в поликлиниката е д-р Папукчиев (гинеколог).


Подкрепям казаното. Много съвестен човек и професионалист.

Иначе може да отидете до Кожния диспансер в жк Гоце Делчев, поликлиниката. Работят обаче с едни зелени направления от ЛЛ. Проверете в интернет.
Въпреки че точно от там съм с добри впечатления само от една младичка лекарка, при която съм ходила за детето /беше се обринал като бебе от претопляне или от памперсите, не се разбра/. За съжаление не ѝ помня името.
Имах проблем и аз. Ходих там при двама - една жена, която с лекарството, което ми предписа влоши положението и при прословутия Георгиев, който се държа арогантно и едва ли не все едно сме му длъжни нещо....
Накрая при трета лекарка, която също се държа арогантно, но поне ми изписа правилното мазило, та горе-долу се успокоиха нещата.

# 363
  • Мнения: 2 695
Надявам се някой да е останал доволен от някого. Ако не - отивам в София мед или д-р Щерев.

Д-р Камуна нали е с направление?

# 364
  • гр. София
  • Мнения: 449
За дерматолог - не експериментирай, не се усланяй на близостта на поликлиниката.
Аз и семейството ми посещаваме при нужда само Кожно - венерическата клиника към Александровска болница. Далече ми е, но нямам забележки. Който и да е на смяна - все е добър специалист. Там съм съм се доверявала и не съм сгрешила с премахвали различни видове бемки, премахване на кокоши тръни, успешно овладяване на екзема и т. н. (на различни хора от семейството ми).
И аз в началото обикалях поликлиниките и не знаех как е възможно да попадна в омагьосън кръг.

# 365
  • Мнения: 30 022
Може да видите в Амери Мед /Младост 2/. Мисля, че работят с направления, чувала съм добри отзиви.

# 366
  • София
  • Мнения: 1 578
В Америмед бях при д-р Светлана Панайотова. Не улучи лечението и не бях доволна.

# 367
  • Мнения: 267
Надявам се някой да е останал доволен от някого. Ако не - отивам в София мед или д-р Щерев.

Д-р Камуна нали е с направление?

Би трябвало да може и с направление. Аз ходих по второто здравно, не мога да твърдя със сигурност.

# 368
  • София
  • Мнения: 18 788
Дърводелец да знайте?

# 369
  • Мнения: 2 695
За дерматолог - не експериментирай, не се усланяй на близостта на поликлиниката.
Аз и семейството ми посещаваме при нужда само Кожно - венерическата клиника към Александровска болница. Далече ми е, но нямам забележки. Който и да е на смяна - все е добър специалист. Там съм съм се доверявала и не съм сгрешила с премахвали различни видове бемки, премахване на кокоши тръни, успешно овладяване на екзема и т. н. (на различни хора от семейството ми).
И аз в началото обикалях поликлиниките и не знаех как е възможно да попадна в омагьосън кръг.
А там как се ходи, с направление или частно?

# 370
  • гр. София
  • Мнения: 449
arino с направление (т.е. само потребителска такса), всеки път. За бемките - едните се водеха като козметична процедура (отстраняването им) и всъщност само за това съм заплащала.
Дано да можете да видите: https://photos.app.goo.gl/2TkZXcu9t7mJuKvNA преди 2 месеца снимах цените, но и кои специалисти са на смяна (за мен няма значение).

# 371
  • София
  • Мнения: 3 068
На пазара Младост 4 (до 131 соу).Тръгваш между блока(411,ако не се лъжа) и гърба на павильоните и в края на редицата има дърводелец.Но не мога да гарантирам,че още е там,защото услугите му ползвахме преди 2 години.

# 372
  • София
  • Мнения: 11 784
препоръчвам дерматолозите тук, не е Младост, но е Дървеница, частна е клиниката, но работят и с НЗОК https://www.dermasofia.com/

# 373
  • Мнения: 3 096
За ДермаСофия действително има добри отзиви, но не успяха да помогнат на моя мъж за проблем със суха и лющеща се кожа на лицето. Той ходи при д-р Денчева, за която мненията са много добри. Аз също съм ходила при нея заради акне и тя единствено ми назначи хормонални изследвания и взе секрет от пъпка за изследване. Навсякъде другаде (ВМА, 25 ДКЦ, Вита) просто ми изписваха медицинска козметика. Не че и лечението на д-р Денчева помогна, но явно все пак има по-различен подход към пациентите от това да изпише козметика на фирма, с която имат договорки. А мъжът ми вече три-четири години се маже с какво ли не и единствено постига временен резултат. А, е занемарил за няколко дена, а, се е появил проблемът отново

# 374
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
За д-р Денчева и аз давам отлични отзиви. Ходихме за акне при дъщеря ми, 15 г., но в другата й клиника, която е срещу руското посолство. Много съжалявам, че не отидохме там по-рано. Медикаментите, които изписа за мазане помогнага и буквално за един месец почти приключихме с проблема. Преди това бяхме ходили при други лекари и повече от година беше ад с пъпките на тийна, независимо от различните скъпи мазила.
При Денчева приемът е само платен. За първия преглед 50 лв., за контролния не взе никаква такса.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 09:30 от мама САННЯ

Общи условия

Активация на акаунт