София, жк Младост - тема 31

  • 60 423
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
И у дома е студено.
Имате ли представа,дали из Младостите има солна стая,освен тази до Била?
от гугъл
http://www.salt-therapy.bg/contact

# 586
  • софия
  • Мнения: 564
в младост 1 имаме парно от сряда - не е ясно защо.

# 587
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
В Младост 1 съм и нямаме парно.

# 588
  • Мнения: 1 631
Имаме - Младост 1А

# 589
  • София
  • Мнения: 18 746
Какво парно вън е 20 градуса бре.

# 590
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Слагай банските Simple Smile
Аз лично се опитвам стриктно да следя кога се започва и с това. Цялата сграда ползва парно, а ние сме последен етаж мезонет и домоуправителят с право ме гледа накриво ако пропусна отвъртането във всички стаи.
Забелязвам че сградите след 2007 г. основно са без топлофикация, има причина де.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 038
Какво парно вън е 20 градуса бре.

А вътре я има 18, я не. Никакво слънце не влиза в апартамента ни, заради проклетото му североизточно изложение, та си е ужасен клинч. Като добавим болното едногодишно бебе и ми иде по бански да се съблека. ✌️

# 592
  • София
  • Мнения: 18 746
Да ,явно  тази година се водят пп вътрешната Т иначе до НГ  няма да го пуснат.Grinning
Един плюс на глобалното затопляне,дано изчезне това чудесно дружество.

# 593
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
По-добре да се "поправи" това търговско дружество. Инсталациите си съществуват, а на мен и 120 л. бойлер иначе няма да ми стигне. Не ми харесват сметките от лятото, по 90 лв. за затопляне на вода, не отчитат по никакъв начин реалното потребление. СФ вода го правят, отчитат на база 4те водомера, но в някой от следващите месеци приспадат. СФ вода обаче ме вбесиха с друго. През пролетта купих друг ап. в Младост, ползвах УЖ онлайн услугата им за смяна на партидата. ТЦ, сметките идват на предишния собственик. Вече е месец ноември, с ЧЕЗ нямах такива проблеми. СФ Вода ги драх по тел достатъчно разбираемо, няма резултат. Сега се чудя до кой от трите им прекрасни като локация офиса да отида. Единият е в Люлин, другият в Младост до бизнес пакра /никаква възможност за паркиране, отпред е булевард, отзад Бизнес парк/, третият бил в ЦУМ. Само той работи и в събота.

# 594
  • София
  • Мнения: 2 411
Солна стая Салт терапии - даден е линк, до моста за Техпарк. Любимо място!
Тази зад Била, до офиса на GGBG.
И четох, че в търговския център на Малинов има, но не съм ходила

# 595
  • Мнения: 452
По-добре да се "поправи" това търговско дружество. Инсталациите си съществуват, а на мен и 120 л. бойлер иначе няма да ми стигне. Не ми харесват сметките от лятото, по 90 лв. за затопляне на вода, не отчитат по никакъв начин реалното потребление. СФ вода го правят, отчитат на база 4те водомера, но в някой от следващите месеци приспадат. СФ вода обаче ме вбесиха с друго. През пролетта купих друг ап. в Младост, ползвах УЖ онлайн услугата им за смяна на партидата. ТЦ, сметките идват на предишния собственик. Вече е месец ноември, с ЧЕЗ нямах такива проблеми. СФ Вода ги драх по тел достатъчно разбираемо, няма резултат. Сега се чудя до кой от трите им прекрасни като локация офиса да отида. Единият е в Люлин, другият в Младост до бизнес пакра /никаква възможност за паркиране, отпред е булевард, отзад Бизнес парк/, третият бил в ЦУМ. Само той работи и в събота.
На софийска вода срещу бизнес парка има подземен паркинг на метрото - заповядай.
В бизнес парк можеш да паркираш като посетител. В рамките на час е безплатно

# 596
  • София
  • Мнения: 2 411
Ние нямаме зор за парно, защото сме южно изложение и още държим отворени прозорците. Вечер климата за 2-3 часа е ок и после пак проветряне за през нощта. Топло е още за парно

# 597
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
ralitsa_bv, моля да ми помогнеш на ЛС как да го случа това конкретно.
Промених офиса на обслужващата ме банка по причина локация Бизнес парк.

# 598
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте има ли в Младост 4 или Младост 3 добро студио за грим и прическа? 🙂

# 599
  • София
  • Мнения: 11 779
Здравейте има ли в Младост 4 или Младост 3 добро студио за грим и прическа? 🙂

Не е в Младост, но мога да ти препоръчам Studio 27 в Студентски до Зимния, имат и фризьор и гримьор и доста добре се справят с грима, с прическите също

Общи условия

Активация на акаунт