София, жк Младост - тема 31

  • 59 960
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Да, вярно че от там(ХИТ) съм купувала за нова година опаковъчна хартия...ще мина днес, благодаря ви!

# 91
  • Мнения: 2 104
Без топла вода за някои блокове в Младост 1.
https://toplo.bg/news/2019/04/23/neotlojniremonti

От къде хубави, бутикови козунаци без неприемливи съставки?

# 92
  • Мнения: 2 298
Хич не са малко тия блокове.
От 13 май до 20 май 2019г. /вкл./ще бъде спряно подаването на топла вода към следните сгради в ж.к. „Младост-1“, ж.к. „Мусагеница“, ж.к. „Дървеница“, ж.к. „Студентски град“, кв. „Витоша“ и всички резиденции на бул. „Симеоновско шосе“. 

ж.к. „Младост-1“: от бл. № 1 до бл. № 79 В и от бл. № 121 до № №150;
УМБАЛ „Света Ана“.
...

# 93
  • София
  • Мнения: 2 411
Аман от тия ремонти 😤😤😤 Как пък веднъж не ги направиха като хората и после поне 5 години да няма нужда. Сега 7 дена. А лятото ще има ли пак по 2-3 седмици без вода?!

# 94
  • Мнения: 29 268
Аман от тия ремонти 😤😤😤 Как пък веднъж не ги направиха като хората и после поне 5 години да няма нужда. Сега 7 дена. А лятото ще има ли пак по 2-3 седмици без вода?!

И аз много се ядосвам...

Ама нали има едни пари за усвояване.

Преди 5 г. бяха затворили целия булевард Цариградско шосе от Окръжна болница до разклона за Дружба за основен ремонт. В събота - ремонтират отново около Мегапарка, затворили половината платно, от 4 колони се набиват в 1....
И защо не може да се направи нощем този ремонт, когато няма движение?!?!

# 95
  • София
  • Мнения: 30 107
Къде сменят ципове или машинки на ципове?

# 96
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Къде се намира "Дирекция Социално подпомагане" за подаване на заявление за еднократна помощ при раждане? В сградата на общината ли е? Където се подават документи за ЛК и паспорти?

# 97
  • София
  • Мнения: 2 411
Къде се намира "Дирекция Социално подпомагане" за подаване на заявление за еднократна помощ при раждане? В сградата на общината ли е? Където се подават документи за ЛК и паспорти?
Не. В сграда на едно бившо ОДЗ, отстрани на сградата на Артекс на бул. Йерусалим или по улицата зад ПроМаркет на пазара на Младост 1

# 98
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Много благодаря! Kissing Heart Още по-удобно ми е Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 1 508
Къде сменят ципове или машинки на ципове?
Ако се сещаш къде има китайски магазин в Младост 1,по пътя за спирката вече на 43 блок има един, силно казано, търговски център. За ориентир има китайски ресторант. Жълта е сградата, вътре работи такъв майстор. Друго място е по пътеките на Младост 1 А, но ти препоръчвам първия.

# 100
  • София
  • Мнения: 30 107
Къде сменят ципове или машинки на ципове?
Ако се сещаш къде има китайски магазин в Младост 1,по пътя за спирката вече на 43 блок има един, силно казано, търговски център. За ориентир има китайски ресторант. Жълта е сградата, вътре работи такъв майстор. Друго място е по пътеките на Младост 1 А, но ти препоръчвам първия.
Благодаря ти! Не се сещам в момента, но ще го намеря.

п.с. Сетих се за китайския ресторант.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 411
Може ли да ми препоръчате добър детски зъболекар в района и лаборатория за зъбни снимки?! Едното дете падна и двата предни млечни зъби се разклатиха

# 102
  • Мнения: 452
Др Албена Младенова. Има кабинет в дървеница и студентски. В студентски могат да направят и снимка.

# 103
  • София
  • Мнения: 953
Може ли да ми препоръчате добър детски зъболекар в района и лаборатория за зъбни снимки?! Едното дете падна и двата предни млечни зъби се разклатиха


Зъбни снимки правят зад спирката на ХМС в Младост 1. За детски зъболекар - на гърба на бл. 54, зад Еконт в Младост 1, д-р Берова, 0888846171

И един въпрос от мен - знаете ли добър сервиз в Младост? Хлебопекарната ми се развали...

# 104
  • София
  • Мнения: 2 411
Може ли да ми препоръчате добър детски зъболекар в района и лаборатория за зъбни снимки?! Едното дете падна и двата предни млечни зъби се разклатиха


Зъбни снимки правят зад спирката на ХМС в Младост 1. За детски зъболекар - на гърба на бл. 54, зад Еконт в Младост 1, д-р Берова, 0888846171

И един въпрос от мен - знаете ли добър сервиз в Младост? Хлебопекарната ми се развали...


Благодаря, Elita!

За сервиз... Ползвали сме Pam service, до Метрополитен хотел. Точно в пряката преди хотела, в локалното. Помня, че там си оправихме кафемашината. За телевизора не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт