Съвместно попечителство над деца след развод

  • 8 306
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 103
Много е лесно да извадиш от контекст цитат,да си го доукрасиш и да го пречупиш през собственото си усещане и интуиция. И накрая да го отсъдиш според собствените си субективни разбирания. И красотата и грозното са в очите на гледащия, не в това,което гледат.

# 151
  • Мнения: 18 530
Да, така е, всеки гледа през собствената си гледна точка. Затова и всеки се спасява както може.

# 152
  • Мнения: X
Ами много ясно, че всеки дава лично мнение, а авторът на темата решава сам какво да прави.
И все пак, ако мнозинството от мненията се припокриват, това е повод за размисъл...дали пък няма нещо вярно в тях?

# 153
  • Мнения: 237

[/quote]

И защо ти е толкова чудно? Ами въз основа написаното от авторката, друга информация наистина няма. И ще напиша, че лично аз не го приемам за негативи, а просто споделено от различни хора с различен житейски опит. Авторката просто има възможност сама да си прецени ситуацията въз основа на различните мнения.
[/quote]

Съгасна съм- и към мен и моята ситуация в друга тема имаше много кофти коментари, но пък честно казано ми показаха друга гледна точка и даже смятам, ме направиха по-решителна към ситуцията ми. В крайна сметка ако му става неприятно от негативно мнение, човек не пише по форуми.

# 154
  • Мнения: 5 508
Ам как ... Хич не преувеличава и не се изтъква авторката на чужд гръб.
Първо писа за другата, че лежала по психиатрии, после че (перифразирам за да не търся цитат сега) 'щом не е освидетелствана значи е добре', след това пак писа че не била наред. И това са думи на човек, твърдящ че е психолог.
На мен темата все повече ми прилича на пързалка.
А ако е истина, както и ако няма преувеличаване в постовете на авторката, то аз на нейно място ще бягам със сто от този мъж, който въпреки всички проблеми на бившата си жена, пак й позволява да гледа децата две седмици в месеца, вместо да си ги вземе изцяло при себе си с максимум два уикенда за майка им ...

# 155
  • Мнения: X
Не си длъжна да ги гледаш, ако това те тревожи. Длъжна си да бъдеш нормално възпитана с тях, те си имат родители и щом нямаш желание и се страхуваш не се насилвай, не си длъжна да им слугуваш или нещо си от този род. Взела си си мъж, а не деца,децата са си негови той си има ангажимент към тях, а не ти,както ти си имаш ангажимент към твоите кучета и той само ако има желание ще се грижи и ще ти помага за тях.
Това за двете седмици го има - да, но в повечето случаи издръжка не се плаща и не се борят за родителски права, защото реално децата се гледат и от двамата по равно. За мен този вариант не е ок, защото децата през две седмици си събират багажа и се местят от едия дом в другия, но пък е супер за родителите имат и време за себе си.
Че си психолог - откровено ти казвам, че не вярвам или поне нямаш тази психика и начин на разсъждение.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 07:15 от Анонимен

# 156
  • Мнения: X
Аз да съм се изтъквала като авторката какви животни отглеждам, каква диплома имам или нещо друго?
Научете се да приемате, че съществува и различно от вашето мнение, без да ставате така агресивни. Simple Smile
Не си, само написа един куп злобни, саркастични, обидни и агресивни постове и всичко, което авторката написа, беше използвано срещу нея с презумпция, че е изтъкване, защото ти е удобно.
Иначе съветът ми е да бяга с 200 от такива разведени с деца и да гради нещо с по-читави хора. Не смятам, че разведен мъж, който си гледа децата, е някакъв ценен екземпляр на любовния пазар - мястото му не е там, ама на, момите се възхищават на такива.

# 157
  • Мнения: 35 961
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт