Ima li mami ot Vidin?

  • 4 805
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Ako ima neka da mi pishat.

# 1
  • Мнения: 7 106
Има, но май съм си само аз Grinning !

# 2
  • Мнения: 2 657
Zdravei,Shali
Pratih ti saobshtenie na лс-to.

# 3
  • Мнения: 2 258
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)

# 4
  • Мнения: 7 106
Цитат на: SAYONARA
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)


С удоволствие,само се обади  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue

# 5
  • Мнения: 2 258
Благодаряяяяяяя:)Ние с беба още не сме ходили,но някъде март ще започнем да идваме честичко натам.Тъкмо се чудех дали ще ми се налага по цял ден да стоя в компанията на свеки;)Вие в кой квартал сте

# 6
  • София
  • Мнения: 6 559
Цитат на: SAYONARA
Аз не съм от Видин,но мъжа ми е оттам.Това ще рече ,че съм половин видинлийка:)Тъкмо като идваме ще си имаме компания:)


и моят  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 657
Zdravei i na teb SAYONARA.
Mnogo shte mi e priqtno kato doidesh vav Vidin da se vidim.
Az jiveq na Hristo Botev i Shiroka/krastovishteto/.

# 8
  • Мнения: 2 657
Shali
Da tova e nomera Grinning
A sobstvenika e maja mi.
Mojesh da mi pishesh tam

# 9
Айде да ви издам още две, които са само че в чужбина. Сигурно още не са видели този постинг Wink
miravmbd сега в UK и iri - сега в Италия Grinning (дано не ме набият Embarassed )

# 10
  • Мнения: 7 106
Цитат на: Honda
Айде да ви издам още две, които са само че в чужбина. Сигурно още не са видели този постинг Wink
miravmbd сега в UK и iri - сега в Италия Grinning (дано не ме набият Embarassed )


Да бе, вярно, има и още една Ripple, но пък тя в момента е в София.Общо взето,кът сме Laughing !

# 11
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Ioana
Zdravei i na teb SAYONARA.
Mnogo shte mi e priqtno kato doidesh vav Vidin da se vidim.
Az jiveq na Hristo Botev i Shiroka/krastovishteto/.


После мъж ми ще ми разясни къде се намират тези улици;)Иначе ние сме в квартал Гео Милев.

Задължително като затръгваме ще ви дам сигнал;)

# 12
  • Мнения: 2 657
SAYONARA
Като затрагвате на сам,драсни.
В кой Гео Милев сте?

# 13
  • Мнения: 2 258
В новия сме.Затръгваме ли задължително ще пиша.

# 14
  • Мнения: 3 550
Здравейте, приятели! Приемате ли ме в клуба? Половината ми род (по майчина линия) е от Видин. Майка ми като дете е живяла на ул. Осман Пазвантоглу, близо до джамията, но още на младини се е преселила в София и аз съм раждана и расла тук, но всичко видинско ми е много близко и мило. Част от роднините ми живеят в кв. Панония. Не сме се чували и  гостували от години, но ще се радвам да получавам вести от този славен град.

# 15
  • Мнения: 2 657
Здравей,Steisi
Защо да не те примаме.
Поне аз нямам нищо напротив Grinning

# 16
  • Мнения: 1 586
И аз съм от Видин, но сега живея в София Simple Smile
Пак в к-с Панония са родителите ми.
Май не сме толкоз малко Wink

# 17
  • Мнения: 62
Здравейте! Аз също съм от Видин, но от 5 години живея в София.

# 18
  • Мнения: 7 106
Ей,ами че ние се събрахме цял отбор! Grinning  Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 2 242
А бъдещи мами приемате ли? Аз съм от Видин, но от 9 години живея в София.  Корените са си корени  обаче – щеше ми се по-често да мога да си идвам. Как е там, разкажете за нещо ново, не съм идвала от половин година.

# 20
  • Мнения: 2 657
Slavi-Здравей Grinning
Тъкмо като си идваш във Видин ще имаш нови познати.
Пратих ти съобщение,ама ти така и не ми одговори.

# 21
ето ни и нас ние сме на 7месеца без 6дни,живеем в Крум Бъчваров бл.2

# 22
  • Мнения: 2 258
Цитат на: bubilena
ето ни и нас ние сме на 7месеца без 6дни,живеем в Крум Бъчваров бл.2[/q
Това близо ли е до Гео Милев Confused:  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 657
SAYONARA написа:Това близо ли е до Гео Милев?

Да близо е.
Да не кажа много близо.

# 24
здравейте, и аз съм от видин, но от 4 години уча и живея в софия.

# 25
  • София
  • Мнения: 794
ИМААААААААААААААААА, и аз съм от Видин,много ми липсва града,МНОГО.Вече се прибирахме 2 пъти,малкия направи 40 дена там.Аз (родителите ми) живеят срещу блока на шугуните,в калето до кръстатата казарма.Как ме зарадва този видински чат:)Не ме забравяите и мен

# 26
  • Мнения: 7 106
E-e-e-е браво,много се радвам на всичките си съгражданки!
 Heart Eyes  Stuck Out Tongue  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 794
Чудя се как не съм видяла темата.Във вторник цял ден се рових във форума,но я видях чак вчера.Много ме зарадвахте.Аз общо-взето рядко се прибирам,2-3 пъти годишно и много ми липсва Видин.Моя мъж е от В.Търново и живеем на средата-в София:)

# 28
  • Мнения: 2 657
Мале,колко мами се събрахме от Видин.
Много ви се зарадвах  261uu

# 29
Присъединявам се към отбора на мамите от Видин. Grinning

# 30
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Здравейте!!!
Чак сега видях темата Wink  и веднага пиша...та и аз съм от Видин, живея в Крум Бъчваров 27.
Времето се оправи Grinning ,време е да щурмуваме Бебешката, но май още не са я отворили Simple Smile
Поздрави!!!

# 31
  • Мнения: 7 106
Цитат на: Ronko
Здравейте!!!
Чак сега видях темата Wink  и веднага пиша...та и аз съм от Видин, живея в Крум Бъчваров 27.
Времето се оправи Grinning ,време е да щурмуваме Бебешката, но май още не са я отворили Simple Smile
Поздрави!!!


В момента сборния пункт е кафето на Ичо на центъра.Или "ФАРАОН" на Боци, защото е припек  Wink

На вас в кои часове са ви разходките?

# 32
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Сутрин от 11 до 13 часа, после папкаме и се опитваме да спим Wink
Знам ги кафетата и може да минем от там тази седмица Grinning

# 33
  • Мнения: 7 106
И при нас са така + още една разходка около 4-5 чака, ако няма много домашна работа.
Може да се мернем някой ден по центъра  Wink

# 34
  • Мнения: 2 258
След две седмици ако се задържи времето хубаво,и ние ще се присъединим към вас:)Сигурно ще дойдем до Видин-крайно време е вече;)

# 35
  • София
  • Мнения: 794
Ей, поздрави на Видин.
 Ние за сега не сме планували пътуване на там, но април задължително, че вече доста време стана от както не сме си ходила на там и ми липсва много бебешката среща Simple Smile и парка. За последно бяхме във Видин когато малчо беше на 2,5 месеца  Thinking хм, някъде към средата на октомври беше.

# 36
  • Мнения: 2 657
Добре дошла 55 кумице Wink

# 37
Цитат на: Ioana
Добре дошла 55 кумице Wink

Ха!!! Благодаря!И все пак да кажа че живея в Гео Милев 27.Чакам още мами да пишат Grinning

# 38
  • Мнения: 1 180
Я сега да ви видя познавате ли Орлин Бишков от Видин - Шеф е на Водното във Видин. Има дете на около  2,5 години. Майката е видна бизнес дама  в града.

# 39
  • Мнения: 2 657
Да.
Познавам ги и са ни комшии.

# 40
  • Мнения: 416
И аз съм от Видин, но от доста години живея в София. За съжаление рядко си ходя и все не ми стига времето да видя всичките си приятели, но с удоволствие бих отишла на една мамешка среща в парка на Толбухин  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 586
Пък ние този уикенд планираме да сме във Видин, но едва ли ще ни остане време за клубни срещи. Програмата там е доста натоварена - с много народ трябва да се видим за два дни Simple Smile
Лятото, ако си дойдем за по-дълго, може да се включим в срещите Simple Smile

# 42
Кога ще си организираме една срещичка? Grinning

# 43
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Andrea$
Пък ние този уикенд планираме да сме във Видин, но едва ли ще ни остане време за клубни срещи. Програмата там е доста натоварена - с много народ трябва да се видим за два дни Simple Smile
Лятото, ако си дойдем за по-дълго, може да се включим в срещите Simple Smile



Защо ли ми е познато това?И защо ли мисля ,че и мен ме чака същото след една седмица;)

# 44
  • Мнения: 245
Аз - видинска снаха People Angel  , рядко ходим там, но да се запиша в клуба на знаещите. Свекърва ми живее в Гео Милев

# 45
  • Мнения: 2 258
Цитат на: OnkoPonko
Аз - видинска снаха People Angel  , рядко ходим там, но да се запиша в клуба на знаещите. Свекърва ми живее в Гео Милев


И аз съм снаха;)И моята живее в Гео Милев:)Някой път ще съберем отбора на снахите;)

# 46
  • Мнения: 2 657
Мами кога е срещата?
Брей,4е много се събрахме Grinning

# 47
  • Мнения: 170
I az sym ot Vidin ulalaaaaaaaaaa - hodja si tam ljatoto i krystosvame gradinata, parka po celi sutrini i vecheri, i drugarcheta veche si namerihme (az ne zhiveja vyv Vidin ot 10 godini, no pyk umiram da si hodja tam letata) Grinning Taka che ako njakoe mame ot vas s bebi hodi v parka shte se zasechem prez juli, avgust....
zasega celuvki na vsichki ot men i Goran  Wink

# 48
  • Мнения: 2 657
Мами,хайде утре ако е хубаво времето да си направим една среща.Хем да пийнем по нещо,хем да се запознаем.Предлагам срещата да баде слетобяд.

# 49
Цитат на: Ioana
Мами,хайде утре ако е хубаво времето да си направим една среща.Хем да пийнем по нещо,хем да се запознаем.Предлагам срещата да баде слетобяд.

Чудесно!Нека е следобяд,но къде и кога?

# 50
Zdr mami neka i nie se prisuedinim kum vas. Predi dokato be6e po malka imah pove4e vreme za foruma i mi e mu4no 4e ni ostava po malko vreme za pred komp-a. Az ot 6g jiveq v sf, no ot kakto se rodi malkata Elenka sme tuk za6toto maika mi mi pomaga mnogo. Nie vseki den samo da e slun4evo sme navun. Su6to sedim na Faraona i na magazin Vidin kafeto. 4esto sqdame i na kafeto na kukleniq teatur. Mnogo 6te se radvam da izlezem nqkoi put s vas. Ako imate jelanie pi6ete. Celuvki ot nas zasega. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 657
Аз съм "ЗА".
Само временце да се оправя по бързо.

Общи условия

Активация на акаунт