Дисниленд Париж - тема 4

  • 38 845
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Тогава Секвоя, разбира се, няма колебания. Чудесен уютен хотел!

# 526
  • Мнения: 74
Благодаря!

# 527
  • Мнения: 233
Благодаря за полезната информация. В момента цената в двата е еднаква, с разликата, че в Севкоя има включена закуска, а в Санта Ф - не.
В тази ситуация бих избрала Секвоя лодж на 100%  Wink За мен закуската в хотела беше идеален вариант.

# 528
  • Мнения: 4 758
И аз бих избрала Секвоя заради закуската. Не че ще умреш от глад извън хотела, ама аз лично предпочитам да хапнем сутринта спокойно и тогава да се впуснем в приключенията. Със сина ми яденето е голям цирк, а ако наоколо има разсейващи фактори, преминаваме към трагикомедия 🤣

# 529
  • Мнения: 74
Опитвам се да направя резервация в Секвоя, но когато стигна до плащането изписва, че има технически проблем... въобще не ми дава възможност да въведа данните за плащане.

# 530
  • Мнения: 233
Ако не се получава и утре, зънни на телефоните. Ще ти помогнат с резервацията.

# 531
  • Мнения: 74
Стана! Резервирах за Май! Хиляди благодарности!

# 532
  • Мнения: 74
Имам питане: знаете ли кой е директния влак от летище Paris Charles De Gaulle International Airport до Дисниленд? И карта Navigo важи ли за него?

# 533
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Това е TVG влакът. Не мога да кажа за тази карта.

# 534
  • Мнения: 74
Не важи!

# 535
  • Мнения: 233
Имам питане: знаете ли кой е директния влак от летище Paris Charles De Gaulle International Airport до Дисниленд? И карта Navigo важи ли за него?
Да, важи Simple Smile
https://www.google.com/amp/s/parisbytrain.com/paris-train-metro- … decouverte/%3famp

# 536
  • Мнения: 4 758
Имам питане: знаете ли кой е директния влак от летище Paris Charles De Gaulle International Airport до Дисниленд? И карта Navigo важи ли за него?

Ако единственият влак между летището и Дисниленд е TGV-то, което аз знам, тази карта не важи по описанието, дадено в горния линк. Тя важи за местните влакове RER, които ходят от Париж до летището и от Париж до Дисниленд. Това разбрах от описанието на картата в линка. Най-добре обаче е да се пита на някое гише.

# 537
  • Мнения: 233
Да, вярно е. Не важи за TVG. Моя грешка. Това си е друга линия. Ние сме ползвали градския транспорт на Париж, но не директно от летището, а за там си важи Навиго. Последният път ползвахме Меджик шатъла.

# 538
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Карта Navigo не важи за TGV до Дисни. Билетите за TGV се купуват отделно и е добре това да стане предварително, защото цените варират в ден и час https://en.oui.sncf/en/results/outward/train?wishId=3c1055db-acd … adec-3966d7509cc3
Navigo важи за RER до Дисни, но е с прекачване -  първо линия В до Шатле Ле Ал и после линия А до Марн Ла Вале. Така излиза най-евтино, но е неудобно с багажи.
Третата опция са директните автобуси https://magicalshuttle.co.uk/shuttle/charles-de-gaulle-shuttle/

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Прочетохте ли, че затварят Павилиона на принцесите заради коронавируса и няма обявена крайна дата.

Общи условия

Активация на акаунт