Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Дисниленд Париж - тема 4

• 32 126
  • 681
  •   1
Отговори
# 675
  • До морето
Искат сертификат навсякъде  на закрито и го сканират и проверяват, не като нашето Дзак!

В Дисни изискват маски дори и навън, дори и за децата (поне по-големите).

# 676
Благодаря, сертификата ми абсолютно истински. Втора доза 21 май. По скоро се чудя дали дъщеря ми ще трябва да направи n-броя тестове по време на престоя ни. На 22 години е

# 677
Ще трябва да има сертификат. Дали от тест или ваксина - без значение. Т.е. ако няма ваксина, ще прави на всеки два дни тест.

# 678
Благодаря, има сертификат като преболедувала, но за жалост важи само в България, тъй като са минали 8 месеца

# 679
Може би е добре малко да поизчакате, макар че предполагам, че Дисни е много красив заради коледната украса.

Ситуацията се усложнява и едва ли не всеки ден въвеждат някакви мерки.

Онзи ден си бях забравила телефона, демек сертификата за ваксинация - едно кафе не можах да изпия и трябваше да чакам детето час и половина на студа. Във вчерашния вестник пише, че са започнали да проверяват дори на границите на Франция със съседните държави (не че граници има, но спират колите на магистралата и проверяват).

# 680
Kissing Heart Благодаря

# 681
  • На планетата Земя
strela, можете да отидете в Дисни - ти със сертификат, дъщерята с валиден тест. Сертификати за преболедуване са валидни до шестия месец. Ще трябва и предварително да си закупите билети за желания ден.

Планинско цвете, ако пристигането ви на Бове е вечерта, както предполагам, няма никакъв финансов смисъл да спите в хотел на Дисни, защото в цената ви ще бъдат включени двата парка на 4 април, а вие реално няма да може да ползвате този ден.
Проучете и си намерете друг хотел. Купете си предварително билети за входа - може за 5.4 за двата парка, а за 6.4. само за основния. Такси от Буве до Дисниленд Париж струва между 125 и 145 евро и е около час и половина. С влак е много по-дълго.

Общи условия

Активация на акаунт