Хайде на театър 5

  • 52 763
  • 743
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 071
На нас ни хареса. Актьорският състав се вписа добре в комедията на Бранислав Нушич. Доста се посмяхме.

# 136
  • Мнения: 1 622
Някой гледал ли е Франкенщайн в театър София?
Търся нещо подходящо за 14 годишен:)

# 137
  • Мнения: 3 743
Да похваля "Секси пране" в Театро. Не бях гледала Албена Колева досега обаче е просто великолепна жена и страхотно забавна, с лекота ѝ идва, генът си е казал думата определено.
Другата седмица съм на "Моята прекасна лейди" и чакам с нетърпение, защото само хубави неща чух навсякъде. Ще докладвам след това. 😊

# 138
# 139
  • София
  • Мнения: 5 192
Започвам да посещавам спектакли с Димитър Живков - Живак Simple Smile
Имало било още един негов моноспектакъл - "Тиква".
Мислите ли, че темата по същество не е подходяща за деца? Не искам да натрапвам любовни патологии. А и да не е скучно цял спектакъл само несподелена любов?

# 140
  • Мнения: 13 191
Да похваля "Секси пране" в Театро. Не бях гледала Албена Колева досега обаче е просто великолепна жена и страхотно забавна, с лекота ѝ идва, генът си е казал думата определено.
Страхотна е, наистина!

# 141
  • София
  • Мнения: 207
Връщам се от Премиерата на ''Празникът'' в МГТ ''Зад Канала'' на Явор Гърдев..... Брутален, скандален, ''право в лицето'' спектакъл !! Точно по мой вкус ! Какво се крие под повърхността на една привидно задружна и сплотена фамилия ?? Истината е смразяваща, ужасяваща и реже като наточено острие, а пиесата - впечатляваща !!  Иван Бърнев, Бойко Кръстанов, Пенко Господинов, Анастасия Лютова са само малка част от страхотния актьорски състав.
В самотните гори е тихо и спокойно ...... А, дали ?!!
Приятно гледане ! Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 22:22 от kastrup72

# 142
  • Мнения: 3 743
Започвам да посещавам спектакли с Димитър Живков - Живак Simple Smile
Имало било още един негов моноспектакъл - "Тиква".
Мислите ли, че темата по същество не е подходяща за деца? Не искам да натрапвам любовни патологии. А и да не е скучно цял спектакъл само несподелена любов?

Днес бях на "Тиква" и до нас седеше едно 7-8 годишно момченце, което не спря да бъбри и да се смее,явно му хареса. Нямаше неприличен език и определено нямаше клиширани мелодрами. Темата е донякъде любовна, но има и доста други елементи, които я украсяват.

Началото беше малко бавно, но към средата вече си умряхме от смях цялата зала. Виж сценария мисля куцаше на места - имаше някакви заучени шеги, на няколко пъти загубих нишката и имаше доста откъслечни моменти. Всичко това обаче се конпенсира със страхотната игра на Димитър Живков и се убеждавам за пореден път колко невероятен актьор е. С две думи - гледайте го - има смисъл да се подкрепи такъв талант!

# 143
  • София
  • Мнения: 5 192
Emiliana V55, благодаря ти за старателния отзив!  Заедно сме го гледали Simple Smile
Подкрепям всичко написано от теб за спектакъла "Тиква".
На Димитър Живков оставам верен почитател. Към
 сценария имам по-сериозни от твоите забележки. Тази стилова еклектиката ме разфокусира - преситеност с истории, историйки, злободневни вмятания и флиртувания с публиката.... Пречеха ми да се насладя на играта и образите. Нищо не ме развълнува дълбоко.
Скечовете, които ме докараха до най-голям смях, бяха именно злободневните.
Препоръчвам спектакъла заради играта на актьора и нищо друго.

# 144
  • София
  • Мнения: 1 942
Гледах "Нощта на 16-ти януари" в театър София. Много ми хареса и горещо препоръчвам. Нетрадиционно участие на 12 души от публиката в представлението, избрани чрез томбола. Сюжетът е криминално дело по сценарий на Айн Ранд - доста заплетен казус с философски смисъл. Много добра игра, костюми, декори - всичко на ниво.

# 145
  • София
  • Мнения: 22 984
Бях го загледала него, сега ми запали още повече интереса.  Simple Smile

# 146
  • София
  • Мнения: 5 192
"Нощта на 16-ти януари" и на мен много ми хареса,  гледах го преди два месеца и помня, по-скоро чувствам всички образи,  завързаната фабула и  сблъсъка на убеждения. Блестяща е гувернантката - разпространен типаж, но актрисата с такива детайли го изигра, че още не мога да се отърся от нейното наблюдаващо око Simple Smile Тази жена ни стана любимка на всички.
Спектакълът не е неподходящ за деца над 12г., с изключение на натуралното обяснение как на 18 г. се става секретарка, с луд секс едно денонощие.

# 147
  • Мнения: 38
Тази седмица ще гледаме "Братя Карамазови". Доста силен актьорски състав и текст. Ще споделя мнение Simple Smile

# 148
  • Мнения: X
Братя Карамазови е една от най-чаканите премиери в този сезон и със сигурност ще е грандиозно. Ще се радвам на отзив. В София ще ги гледаме по-късно Simple Smile

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Взех билети за "Секси пране".

Общи условия

Активация на акаунт