Хайде на театър 5

  • 52 685
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 566
И "Ангелите на Дебелянов" има много номинации Wink

# 286
  • Мнения: 304
Може ли отзив за “Дивата патица”? Обмислям да взема билети за юни, че сега няма.

# 287
  • Мнения: 804
  Преди малко си взех онлайн билети за "Някой го предпочитат"  Нямам търпение до 30 - ти Simple Smile Като цяло само добри отзиви събрах 💜 от тук и от познати.

# 288
  • София
  • Мнения: 22 948
Гледах днес " Съгласие" в театър София. Препоръчвам, много ми хареса. Актьорите бяха също добри, особено Невена Калудова. За пръв път я гледам тази жена, много ме впечатли.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Оставям положителен отзив за "Секси пране". Хареса ми.

# 290
  • София
  • Мнения: 207
Гледа ви се готина комедия ? Отидете на ''Тъпи ентусиасти'' на Теди Москов в Сатиричен театър !! Прекрасна игра на страхотни актьори, фин изтънчен хумор, тънки препратки към настоящата действителност и едно приятно леко усещане за хубаво изкарани 90 минути след края на Пиесата !! Препоръчвам !! Simple Smile

# 291
  • София
  • Мнения: 5 190
На мен ми стигат вулгарните  сцени в предпоследните му "комедии" и заобикалям отдалече бившия си любимец. Секс на сцената, на първа линия, злобен, жлъчен секс, грозни псувни, отчетливо артикулирани, натъртено, издигнато на пиедестал клатенето на съпругата му... А и пари да давам, след като преди 20 г. гледахме безплатно същите забавности в Улицата? Лично аз десетки пъти!

ПП Няма нужда да пишеш с по два удивителни знака, който го харесва, ще отиде и с по един Simple Smile

# 292
  • София
  • Мнения: 1 202
Присъединявам се към мнението на kastrup72. И аз гледах снощи "Тъпи ентусиасти". Ако не харесвате Теди Москов,  просто не ходете. Ако го харесвате, ще се насладите на остроумните му скечове, играта с думи, намигването към родната ни действителност. Явно естетиката му не се приема еднозначно и за едни е остроумие, за други "вулгарни сцени".
Аз пък не разбирам как може човек да се смее и кефи на някои други постановки, на които съм попадала...Шарен свят.

# 293
  • София
  • Мнения: 5 190
Anqelique, това е чудесно! Два блестящи отзиви Simple Smile
Значи в Сатирата се държи по-прилично, моите отзиви са за "Коя гад изяде кашкавала",  "Редки тъпанари" и още нещо преди 2 години. И трите в "Сълза и смях"!
В Сатирата няма как вярваща, девствена монахиня да лъска бастуна на умиращ, девствен старец. Това, продължавайки доста време, не е хумор, който не разбирам Sad

# 294
  • Мнения: 3 096
ЗаСлон, благодаря ти за мнението! Не понасям подобни вулгарности и определено ми спести доста Rolling Eyes Неприятно ми е само да го чета, а какво остава да го гледам на живо...

# 295
  • Мнения: X
Значи в Сатирата се държи по-прилично, моите отзиви са за "Коя гад изяде кашкавала",  "Редки тъпанари" и още нещо преди 2 години. И трите в "Сълза и смях"!
В Сатирата няма как вярваща, девствена монахиня да лъска бастуна на умиращ, девствен старец. Това, продължавайки доста време, не е хумор, който не разбирам Sad
Това сериозно ли? Scream

За протокола - няма нито една постановка в "Сълза и смях", която да ми е харесала. Дори и прехвалената "Жена ми се казва Борис"

# 296
  • Мнения: 35 110
Той Теди прави тъпанарите и кашкавала с русенския театър ( от където съм) и ни беше интересно да видя съвместния им продукт. Но си беше обида за зрителя това.. особено кашкавала ми беше откровено тъпо представление. Но мисля, че си е позволил тези неща, защото Вальо Танев от край време обича да си простее. Но вярвам, че в Сатирата положението не е така.

# 297
  • София
  • Мнения: 5 190
Значи в Сатирата се държи по-прилично, моите отзиви са за "Коя гад изяде кашкавала",  "Редки тъпанари" и още нещо преди 2 години. И трите в "Сълза и смях"!
В Сатирата няма как вярваща, девствена монахиня да лъска бастуна на умиращ, девствен старец. Това, продължавайки доста време, не е хумор, който не разбирам Sad
Това сериозно ли? Scream

За протокола - няма нито една постановка в "Сълза и смях", която да ми е харесала. Дори и прехвалената "Жена ми се казва Борис"
Старецът е в болнично легло, покрит с чаршаф, а тя стои до леглото и ръцете й са под чаршафа. Обаче съм сбъркала - не е монахиня, но е облечена като такава, винаги носи библия и я цитира.
Бях писала дълъг отзив своевременно, но без конкретни подробности.

# 298
  • Мнения: 792
На Теди Москов съм гледала единствено "Редки тъпанари" в Летния театър, Варна. И на мен, и на приятелите, с които бях, ни хареса много! Вулгарни сцени със сигурност нямаше. Една от най-хубавите комедийни постановки, които съм гледала, без да имам претенции да съм изтънчен критик. Много приятно изненадани бяхме от играта на Явор Бахаров и Александър Сано, чудесни бяха.

# 299
  • София
  • Мнения: 9 476
Хубаво е, че ги споделяте тези неща тук. Ходим на театър обикновено  с мъжа ми и дъщеря ми и подобни сцени са много неловки за семейно посещение. Опредено бих искал да знам, за да мога да ги пропусна.

Общи условия

Активация на акаунт