Хайде на театър 5

  • 50 842
  • 743
  •   2
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 207
Малко измъчена работа Wink

Някой с мнение за постановката "Направо от асансьора"?

# 691
  • Мнения: 859
Да ви препоръчам в Сълза и смях
Особености на руската любов - уникално смешна постановка
Рейс - също много добра.

# 692
  • Мнения: 122
Здравейте! Мнения за "Чамкория"?
Мисля с него да открия сезона 🤔 бях си го набелязала на София Моно, но не ми върза и сега мисля да ходя в 199 да го гледам

П.п. Любимо в "сълза и смях" ми е "аз проклетникът". Няма такъв смях, Сашо Кадиев и Мариан Бачев са страхотен тандем. По - смешно ми беше и от "жена ми се казва Борис" и от "вражалец" (гледах го,като играеше още Рачков, сега не знам как е)

# 693
  • Мнения: 3 051
Здравейте! Мнения за "Чамкория"?

Страхотна постановка! Не бива да се пропуска.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На мен не ми хареса, но повечето са във възторг.

# 695
  • София
  • Мнения: 5 171
"Вражалец" в наши дни...  пошло нещо, обидно, за да бъде наречено представление.

# 696
  • София
  • Мнения: 454
Здравейте, освен Театър София има ли други театри,  в които да има субтитри на английски. И изобщо имате ли идея къде може да се заведе чужденец да гледа театър в София?

# 697
  • Мнения: 3 439
В Народния театър съм била на постановки със субтитри, но когато гостуваше световен театър. Имайте предвид да седнете към 10 ред и нагоре, че от първите трябва да си вдигаш главата много - недомислици разни...
И на опера съм била веднъж в Операта, там също имаше субтитри.

# 698
  • Мнения: 166
"Живак" дали е подходяща постановка за възрастни дами?
(за учителките на дъщеря ми)

# 699
  • Мнения: 35 072
" Актрисата" струва ли си? Приятел играе там, но предвид , че не харесвам Аня Пенчева не съм сигурна на къде ми клонят везните- да го гледам или не

# 700
  • Мнения: 3 439
И аз не я харесвам, но не съм го гледала. Лично аз избягвам постановки с актьори, които не харесвам по една или друга причина.
За "Живак" си спомням, че бях очарована, но съм го гледала отдавна и не помня за какво точно идеше реч. Общо взето нищо не казах, ама исках да помогна Wink

# 701
  • София
  • Мнения: 5 171
На "Живак" ме заведе 70-годишна приятелка. Препоръчвам го за всякаква възраст.
За по-малки зрители има особеност, трябва да не са преуморени. Трудно е да си 100% на макс с далечен диалект.

# 702
  • Мнения: 166
Благодаря за помощта Simple Smile

# 703
  • Мнения: 122
Много от актьорите, които не харесваме от малкия екран, на сцена са много добри. Пример ми е Сашо Кадиев. На екран толкова да ме дразнеше, обаче много ме впечатли в една постановка "тя, той и още двама - трима" в Сълза и смях. Там ролята му беше малка, обаче много ме грабна и тогава отидох да го гледам в "аз досадника" и вече много го харесвам. Мисля скоро да го гледам и в "горката Франция".
Та в "тя, той и още двама - трима" главната роля се играе от Аня Пенчева. Бях доста педубедена и за нея, но и тя на сцена е много по-добра, отколкото в киното

# 704
  • Мнения: 1 846
" Актрисата" струва ли си? Приятел играе, но предвид , че не харесвам Аня Пенчева не съм сигурна на къде ми клонят везните- да го гледам или не

 Имам два отзива , и двата не са положителни като всеки от тях е с много рзличен театрален вкус....Но и двамата са отегчени и разочаровани...Не съм я планирала ,но със сигурност пропускам....

Общи условия

Активация на акаунт