Хайде на театър 5

  • 52 633
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
На мен Полет над кукувиче гнездо ми хареса, мъжът ми беше предубеден за постановката, но остана много впечатлен.

# 91
  • София
  • Мнения: 5 188
Бог Рок някой да е гледал?
Подходящо ли е за тинейджър-14г.?
Да, децата нямат забележки,  полезно ми беше да се отвратят от няколко стила музика. На мен сценарият частично не ми хареса.

# 92
  • Мнения: 1 989
Здравейте, не знам дали въпроса ми е за темата. Извинявам се, ако е така.

Искам да помоля за някоя препоръка за балет ?

"Лешникотрошачката" много ми хареса.

Снощи гледах "Дивата патица" в Народния - любима Ана Пападопулу, традиционно добра игра от Иван Бърнев и затвърдих добрите си впечатления от Елена Телбис. Постановката повдига някои филисофски житейски въпроси, без да е твърде тежка. Разчупена сценография, хареса ми.

# 93
  • София
  • Мнения: 586
Снощи гледах "Дивата патица" в Народния - любима Ана Пападопулу, традиционно добра игра от Иван Бърнев и затвърдих добрите си впечатления от Елена Телбис. Постановката повдига някои филисофски житейски въпроси, без да е твърде тежка. Разчупена сценография, хареса ми.

Били сме заедно на "Дивата патица" Grinning
Наистина добра игра на любими актьори, но на мен самата постановка не ми хареса Sad

# 94
  • Мнения: 5
Здравейте, препоръчвам "Майстори" в Народен театър.

# 95
  • Мнения: 3 743
Много съм разочарована. Гледах моноспектакъла " Шегите, които Бог си прави" с Димитър Бакалов в Theatro. Според информацията, която намерих е авторски спектакъл. Само дето половината си беше дословен превод на скеч на Michael McIntyre.

# 96
  • Мнения: 2 714
Нящай гледал ли е Полет над кукувиче гнездо на Старозагорския театър със Станимир Гъмов.
Чудя и се
Снощи го гледах, останах приятно изненадана, много ми хареса.

Бог Рок се хареса изключително много на 12-годишната ми дъщеря. Simple Smile

# 97
  • Мнения: 343
А „Черното пиле” с  Мариус Куркински?Thinking

# 98
  • Мнения: 453
А „Черното пиле” с  Мариус Куркински?Thinking

Едно от най-добрите неща, които някога съм гледала, 3 пъти вече.

# 99
  • Мнения: 1 622
Препоръчвам Опит за летене, Народен театър.
Подходящо е и за дете над 12.

# 100
  • Мнения: X
Нящай гледал ли е Полет над кукувиче гнездо на Старозагорския театър със Станимир Гъмов.
Чудя и се
не ми хареса особено, Гъмов ми е противен, но в случая неговата игра беше най-добра.

# 101
  • София
  • Мнения: 22 944
Вчера гледах " Да, господин премиер". Много ми хареса. Актьорите са уникални - Лафазанов, Бачев, Минасян... Чудесно беше. Само Славчо Пеев ми се видя много изморен и изтощен.

# 102
  • Мнения: 551
Вчера гледах " Да, господин премиер". Много ми хареса. Актьорите са уникални - Лафазанов, Бачев, Минасян... Чудесно беше. Само Славчо Пеев ми се видя много изморен и изтощен.

И аз съм на същото мнение, актьорите са изключително добри, постановката ми беше забавна, препоръчвам я!

# 103
  • Мнения: X
+ 1 за “Да, господин премиер.” Прекрасна постановка и страшно актуална сатира.


# 104
  • Мнения: 4 915
Отчитам се с мнение за Дон Жуан, подкрепям предишните позитивни отзиви за постановката. Отлична игра на Деян Донков!
Само бих препоръчала да не взимате места на поне първите 5-6 реда, не се вижда добре.


"Парижката Света Богородица"  и "Франкенщайн" в театър София подходящи ли са за 12 годишни?

Общи условия

Активация на акаунт