Хайде на театър 5

  • 52 774
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Flo, да, така е. Трябва да се гледа безпристрастно, като анализ на явлението, което си е било факт, харесва ли ни или не.
Ако човек отиде с нагласата да се скандализира и възмущава, значи не е за него постановката.
Аз нямам такъв проблем, даже преди време четях една книга на вече покойния Боби Цанков за мутренските времена. Беше ми любопитно.
Между другото, страхотна игра на Весела Бабинова и един пълничък актьор, който не познавам - Симеон Бончев. Той влезе перфектно в образа на мутра.

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 08:33 от Анонимен

# 436
  • софия
  • Мнения: 25 482
Весела Бабинова е чудесна актриса. Където съм я гледала, винаги е била добра.

# 437
  • Мнения: 1 622
Много харесвам Мартин Макдона.
"Палачи" струва ли си Театър София?

# 438
  • Мнения: X
Струва си. Купувайте смело билети. Писано е назад доста за него.

# 439
  • София
  • Мнения: 5 192
Относно местата в Камерна зала в Народния - не взимайте места 167,168,169 и 170! Две са с по 10-15 см по-високи от стандарта  и краката висят, а едно е нормално високо, но наклонено напред.
И понеже не вярвам всички, които се оплакаха тук от седалките, да са седяли на същите места, значи доста места са с корекции от железари, мразещи театъра...  

"Отзив за "Нос" в 199 - неразбираем за деца, а при мен породи смесени чувства. Актьорите са много добри! "

Наказана съм, откакто написах този отзив, в държавния апарат постоянно ме въртят около "гише 32"...  не спирам да мисля за пиесата Simple Smile

# 440
  • София
  • Мнения: 9 933
Аз мисля да не повторя в Камерната... Даже ще им пиша гневен отзив 😀

# 441
  • гр.София
  • Мнения: 380
За над каква възраст е Как се обира банка?

Дъщеря ми е на 10 години и много хареса постановката.

# 442
  • софия
  • Мнения: 25 482
Да, местата в Камерна зала не са от най-удобните. Нуждаят се от модернизиране. Срамота е в Народния театър да има подобни недоразумения - странно разположени, тясно, клатещи се и различни седалки.

# 443
  • Мнения: 3 071
Заинтригувахте ме с тези "Попфолк хроники".

п.п. Днес сме на Чамкория и вече нямам никакво търпение! Blue Heart
Може ли някой да ме упъти откъде се влиза в Театър Азарян?

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 15:23 от Ско

# 444
  • Мнения: 18 516
И ние сме на Чамкория днес. Нямам идея от къде се влиза и аз, не съм била там.

Вчера гледах “Любовникът”. Чудовищна игра на Деян Донков. Но на мен постановката не ми допадна. На ММ, напротив, много му хареса. Изненадах се приятно, че в залата ни посрещна самият Донков, който поздравяваше всеки посетител и се ръкуваше с него. Радина беше на другия вход. Бяхме на първия страничен ред (води се 3) и имаше по едно празно място до сцената от двете страни. Та от време на време и двамата сядаха на него, т.е. точно до мен и до жената от другата страна.

# 445
  • софия
  • Мнения: 25 482
...п.п. Днес сме на Чамкория и вече нямам никакво търпение! Blue Heart
Може ли някой да ме упъти откъде се влиза в Театър Азарян?
Входът от страната на бул. Витоша по стълбите надолу. Не знам по какъв по-ясен начин да го напиша.

# 446
  • София
  • Мнения: 9 558
Театър Азарян е бившата зала 2 на НДК. Входът е в подлеза, точно срещу фонтана с медните топки.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 15:44 от rosi_ta

# 447
  • Мнения: 3 071
Тенкю! Kissing Heart
Разбрах отлично!

# 448
  • София
  • Мнения: 3 169
...
Вчера гледах “Любовникът”. Чудовищна игра на Деян Донков. Но на мен постановката не ми допадна. На ММ, напротив, много му хареса. Изненадах се приятно, че в залата ни посрещна самият Донков, който поздравяваше всеки посетител и се ръкуваше с него. Радина беше на другия вход. Бяхме на първия страничен ред (води се 3) и имаше по едно празно място до сцената от двете страни. Та от време на време и двамата сядаха на него, т.е. точно до мен и до жената от другата страна.
Заедно сме били  Simple Smile Много приятна беше изненадата с посрещането. Аз бях с приятелка, като и двете споделяме твоето мнение. Трудно започна, а краят някак объркан.. Очаквахме повече.

# 449
  • Мнения: 163
Отзив за "Нос" в 199 - неразбираем за деца, а при мен породи смесени чувства. Актьорите са много добри!
[/quote]

ЗаСлон ,"Нос" в 199 не е за деца. Той е програмата за възрастни.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 21:27 от milamimila13

Общи условия

Активация на акаунт