Парфюмни размисли и страсти - 224

  • 76 157
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31 386
В БЗ и Дъглас, само те предлагат Ариана Гранде.

# 706
  • София
  • Мнения: 2 512
В БЗ и Дъглас, само те предлагат Ариана Гранде.
Благодаря!🌺

# 707
  • Мнения: 470
Вчера се напръсках с новия скандал Париж - много приятен на първо четене, по-лек и определено по-подходящ за офис от братята си. Обилно го тествах, обви ме прекрасен аромат и доде изляза на улицата звънна, дрънна и офейка. 🙄 Остана едно кекаво скандалче накрая.
Разочарова ме, както и навремето червения Си. Толкова приятен, а трайност пет минути. Като казах Си червен той ми напомня много на Наоми Кембъл Cat deluxe at night 😳

# 708
  • София
  • Мнения: 5 574
Прочетох статията за новите градини на Ермес, много приятно четиво, благодаря, че го споделихте!

Самият парфюм обаче на мен изобщо не ми харесва. Май ще излезе, че не се разбирам с дамски акватици (мъжките ми харесват).

Купуват ми се градини и се чудех кои, спрях се на Покривните (които са ми любими, както и Средиземноморските, но последните съм ги купувала няколко пъти и май е време отново на Покривните). Simple Smile

# 709
  • Мнения: 214
Здравейте, влизам да споделя, както обещах за Versace Crystal Noir EDP, с който се сдобих благодарение на едно от момичетата тук. Парфюмът е много приятен, кремест и се харесва от околните. Веднага получих комплимент от една от колежките ми. Каза, че това, с което се пръскам и допада и й мирише на лавандула. Не съм я питала нищо, тя сама го отбеляза.

# 710
  • Мнения: 794
Радвам се,че аромата има нови почитатели! Simple Smile) Парфюм за деня: Dylan Blue versace.Харесвам го доста,въпреки солената нотка,която избива при мен.

# 711
  • София
  • Мнения: 39 006
Напръскана съм на ръката с Градината в лагуната. Първоначално ми хареса, има нещо интересно, което ми допадна. Обаче след около половин час изби една потна мъжка база, която ми е не. Но пък държи...

Една готина продавачка в БЗ ми показа Angel edp. Е, няма такъв звяр! Аз навремето съм имала едп и само него познавах.
Новата лимитка ми е досадно-плодова.

# 712
  • Мнения: 367
Някой може ли, да сподели някакви впечатления от Estee Lauder - Sensuous Nude, Escada - Miami Blossom и Mugler Alien Eau Sublime.. Мерси...
чудя се кой от тези трите да поръчам...

# 713
  • Мнения: 2 235
Някой може ли, да сподели някакви впечатления от Estee Lauder - Sensuous Nude,
Мммм представи си лято, море, плажно мляко и пина колада. На това мирише. Мек млечен кокос, при dry down-а остава нещо леко дървесно, май е сантал. Доста е траен, според мен, за този тип аромати, без проблем откарва 6-7ч. Ех, много хубави спомени ми навява този парфюм Two Hearts
Другите обаче не съм ги пробвала и не мога да направя сравнение.

# 714
  • Мнения: 4 076
Някой може ли, да сподели някакви впечатления от Estee Lauder - Sensuous Nude,
Мммм представи си лято, море, плажно мляко и пина колада. На това мирише. Мек млечен кокос, при dry down-а остава нещо леко дървесно, май е сантал. Доста е траен, според мен, за този тип аромати, без проблем откарва 6-7ч.
Впечатленията ми са от пробичка и чувствам нотките по същия начин.
Не го купих,защото ми е много обикновен,тих,стои близо до кожата няколко часа.Безинтересен и скучен ми се видя.
Чета,че Sensuous има повече характер,но не съм го мирисала.

# 715
  • Мнения: 7 765
Alien Eau Sublime - по-лек от оригиналата версия, но не е типичния лек летен парфюм , забелязва се и е еидн от ароматите ,за които съм получавала най-много комплименти.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Някой може ли, да сподели някакви впечатления от Estee Lauder - Sensuous Nude, Escada - Miami Blossom и Mugler Alien Eau Sublime.. Мерси...
чудя се кой от тези трите да поръчам...

На мен Sensuous Nude ми е доста нетраен върху кожата (аз явно с ароматите на Ести не се разбирам), но както описа килпоп, мирише на летни, кокосови ваканции по морето, само че тихи такива, поне върху мен. Grinning Ако търсиш нещо такова, за мен Теракота и Олимпея са по-гласни. Simple Smile Вчера тествах Олимпеята, първоначалното си издание, мирише точно на плажна кожа на човек, намазана с ароматно олио за тен, преседяла няколко часа на слънце и поне веднъж потопила се в морето, за да добие тази миризма, хареса ми. Теракота е по-екзотична ваканция за мен, както вече съм описвала. Другите ти две предложения не ги познавам, но от любопитство бих си купила Ейлиън Сюблим. Simple Smile

# 717
  • Мнения: 367
За оригиналната Олимпея, първата ли говориш?

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
За оригиналната Олимпея, първата ли говориш?

Дам. Simple Smile Нея не я бях пробвала, не знам защо, та вчера я мернах и си викам айде. Grinning

# 719
  • София
  • Мнения: 39 006
Новата ми чанта мирише на Angel. Имаше още два блотера, ама увехнаха. Иде ми да си я нахлупя на главата и да си ходя така.🤣

Общи условия

Активация на акаунт