Парфюмни размисли и страсти - 224

  • 76 212
  • 759
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 249
Тази сутрин отивайки  на работа, колежка, която вървеше след мен каза "каква свежа утрин и как ухаят тези теменужки" и аз си помислих, че наистина усеща цъфнали цветчета. Вече пред службата, тя пак  зад мен и вика "ааа от теб идват тези теменужки". Коментирам го, защото бях с Кели Калеш т.в. и в него теменужки няма и аз лично не усещам, а харесвам и съм купувала по описание герленския Инсоленс заради тях / за съжаление не са моите  /. Колко сме различни и слава богу! Теменужката и фрезията са ми точно  за пролетта. Парфюм с автентична фрезия не познавам обаче.

# 391
  • София
  • Мнения: 6 500
Аз в Кели Калеш усещам лайка. Инсоленс ЕДП ми е бонбонена Виолетка, друга по свежа и зелена такава ми е Май Куин. ЕДТ на Инсоленс за мен е липов чай, престоял седмица поне Joy
За фрезия и аз се оглеждам иначе, направо моноаромат на фрезия ми се носи, но не познавам такъв.

# 392
  • Мнения: 697
Ооо може ли човек да му устои на Фаталната ванилия , аз също го купих  Simple Smile   миналата година .

# 393
  • Мнения: 521
Тоалетната вода на Кели Калеш определено има нещо виолетково в себе си, поне върху моята кожа.
Въпрос на температури, химия с кожа и пр Peace

# 394
  • Филибето
  • Мнения: 1 048
От три-четери дни усилено нося Кели Калеш едт -при мен е ту лайка, ту роза с кожа, виолетка като аромат не усещам , но е невероятна свежест при мен точно в такова време, а и безумно траен. Никога не можах да разбера и повярвам , че на някои хора им мирише на драно Stuck Out Tongue всичко е химия верно.

# 395
  • при морето
  • Мнения: 911
BBeLLa ,разкажи малко повече за The Black Rose Trussardi,наистина ли прилича  по усещане на Лейди Венджънс?

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 259
BBeLLa ,разкажи малко повече за The Black Rose Trussardi,наистина ли прилича  по усещане на Лейди Венджънс?
има прекрасни ревюта на Deetron и Kovatcheva в темите назад .Хубав и успешен ден на всички Kissing Heart

# 397
  • Мнения: 31 417
От три-четери дни усилено нося Кели Калеш едт -при мен е ту лайка, ту роза с кожа, виолетка като аромат не усещам , но е невероятна свежест при мен точно в такова време, а и безумно траен. Никога не можах да разбера и повярвам , че на някои хора им мирише на драно Stuck Out Tongue всичко е химия верно.
На мен ми мирише на драно, но и на лайка. Химия, нос и цялостно възприемане.
Ванил Фатал на Том Форд е най- добрият от новите му ексклузиви за мен. Много комплименти ми донесе и много радост. Но скоро ще стане топло за него май.

# 398
  • Виена
  • Мнения: 938
Вчера в Дъглас пробвах Miu Miu Twist - фантастичен е, свеж и едновременно с това топъл, разкриващ, спиращ дъха, но задържащ последната тайна. Много фин аромат на ябълка съпътства цялостното развитие на парфюма, но не  епролетен, а вечерно обещаващ. С две думи - душните го при първа възможност.

# 399
  • Мнения: 2 949
Тръпна в очакване на тая красота! Heart Eyes

https://www.fragrantica.ru/news/Guerlain-Shalimar-Souffle-d-Oranger-8095.html
Не знам кога ще е тук, но ако някой го срещне ще се радвам да сподели.

# 400
  • Мнения: 796
Аз си мисля,че ще бъде при нас към юли,август.Парфюм за деня Vanille Fatale.😍

# 401
  • Мнения: 20 442
Днес съм изцяло под напора на пролетната динамика. От сутринта съм в движение и тичане по разчистване на градина, двор, присаждане на цветя, храсти, красоти. И се чудех, чудех – кой парфюм да ръсна за този не така претенциозен, но хубав ден.
Иииии... спрях се на Black XS Potion for Her Paco Rabanne https://goo.gl/zABKer
Това се оказа един толкова подценен и за моя радост незабелязан масово парфюм. Различен, запомнящ се, ведър, наистина се чувствам като сладка вещица по един хубав начин. Нещо като Хърмаяни от Хари Потър.
Напълно магичен и напълно сладък. Но не по ванилов, розов, локумен начин, а по дървесно-смолист. Обичам го и усещам, че си е направо potion, към който се пристрастявам. Надявам се да мога да си взема още една бутилка преди да изчезне от пазара.

# 402
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
BBeLLa ,разкажи малко повече за The Black Rose Trussardi,наистина ли прилича  по усещане на Лейди Венджънс?
има прекрасни ревюта на Deetron и Kovatcheva в темите назад .Хубав и успешен ден на всички Kissing Heart

Въобще не мога да описвам, много е хубав, но на мен не ми прилича на Лейди Венджънс. Ето едно прекрасно ревю на Ковачева, по-добре от нея, няма кой да го разкаже. Heart Eyes

Пост #634. Wink

# 403
  • при морето
  • Мнения: 911
BB eLLa,наистина благодаря!Бъди ми здрава!

# 404
  • София
  • Мнения: 6 500
Може ли да помоля дамите познаващи Ysatis да разкажат за него. Има го на супер цена в момента и ме сърбят ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт