Парфюмни размисли и страсти - 224

  • 76 021
  • 759
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 367
Може ли да помоля дамите познаващи Ysatis да разкажат за него. Има го на супер цена в момента и ме сърбят ръцете.

Според мен, това е парфюм, който не е препоръчително да купуваш на сляпо. Много интензивен, емблематичен, траен, шлейфов и тежък... запомнящ се определено дървесно цветен аромат.

# 406
  • Мнения: 721
Аз имам Ysatis и за мен е много изискан парфюм, от старата гвардия, когато парфюмите са се откроявали. За жена, дама, която си тежи на мястото и има увереност в себе си и парфюма си. Със сигурност е сериозен парфюм. Не е бонбонест или компотец и в този смисъл не е за на сляпо. За ориентир е в духа на 24 Faubourg Hermes, не че си приличат, но ги асоциирам чисто смислово. Моят Ysatis е vintage версията за моя радост 😊 Осъвремененият не съм го тествала.

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 10:28 от Jeune Fille

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Пробвах Lancome la vie est belle en rose,при мен е само роза,роза и пак роза този парфюм,както си и подсказва де.Stuck Out Tongue Winking EyeМного нежен,много женствен,с хубав изискан шлейф,но не е моят аромат.Няма нищичко общо за мен с никоя от версиите на ЛВЕБ.Намирам прилики с Бейби Дол на YSL върху моята кожа.Почитателите на роза в парфюм да го пробват непременно.

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 10:45 от Bright Crystal

# 408
  • Мнения: 367
Аз пък искам да споделя за един сравнително нов парфюм, по мое мнение уникален за лятото, Moschino Toy2... това е за феновете на супер свежи аромати, мирише на шампоан, все едно току що излизаш от банята след душ.. а бутилката е невероятно сладка.

# 409
  • София
  • Мнения: 5 572
Пробвах Lancome la vie est belle en rose,при мен е само роза,роза и пак роза този парфюм,както си и подсказва де.Stuck Out Tongue Winking EyeМного нежен,много женствен,с хубав изискан шлейф,но не е моят аромат.Няма нищичко общо за мен с никоя от версиите на ЛВЕБ.Намирам прилики с Бейби Дол на YSL върху моята кожа.Почитателите на роза в парфюм да го пробват непременно.

При мен си я има базата на оригиналното ЛВЕБ, розата е полята с карамелизирана захар Wink

Тествах кокосови аромати тоя уикенд, мислех да дам шанс на Том Форд - Soleil Blank или Eau de Soleil Blank , но все пак си харесвам повече вариантите на Бронзовата Богиня на ЕЛ и пак някой от тях ще си взема.

# 410
  • Мнения: 3 059
Момичета, мисля да купя Теракотата на Герлен на сляпо., за сестра ми за лятото. Пробвала съм я преди година две, но нямам спомен. Лесно ли се харесва? Просто ми поръча да й взема нещо и се чудя какво.

# 411
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
Според мен не се харесва лесно Теракотата, за мен е доста задушливо белоцветен и мускуса го усещах доста животински. Ако търсиш нещо в тази посока, виж някоя от Бронзовите богини, пак има бели цветя и кокос, но композицията е много по-мека и креместа, нищо задушаващо не усещам.
Ако имаш възможност погледни и L'Eau Couture Elie Saab, за мен той е пак в тази посока, има и цветя и млечни хрупкави бадеми.
И все пак пробвай с твоя нос как ги усещаш.

# 412
  • Мнения: 31 342
Момичета, мисля да купя Теракотата на Герлен на сляпо., за сестра ми за лятото. Пробвала съм я преди година две, но нямам спомен. Лесно ли се харесва? Просто ми поръча да й взема нещо и се чудя какво.
Да, лесно се харесва от почитателите на бели цветя. Не харесва ли обаче, не.

# 413
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 159
Бях забравила за Теракота,  напомня на плажно масло или лосион за тяло от бели тропически цветя, на мен ми допадна като излезе макар че не го купих, сега видях че все още го има на едно място и ме замисли дали да не го взема докато все още го има наличен (той е лимитиран).
Иначе тествах и Розовия Мон Герлен, не е лош но последната година събрах доста парфюми и съм станала доста избирателна с покупките.

# 414
  • Мнения: 31 342
Не е лимитиран Теракота, пуснаха го в редовните линии и го има навсякъде.

# 415
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 159
Оо това съм го пропуснала, тук не се намира никъде но те обират по принцип всичко в един момент и оставят само новите неща. Радвам се че са го направили "редовен".

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Момичета, мисля да купя Теракотата на Герлен на сляпо., за сестра ми за лятото. Пробвала съм я преди година две, но нямам спомен. Лесно ли се харесва? Просто ми поръча да й взема нещо и се чудя какво.
Недейте без предварителен тест според мен,този е от Герлените,които въобще не харесвам.

# 417
  • Мнения: 3 554
С едно прозаизно въпросче, насред парфюмните описания Simple Smile В Елитис оригинални ли са марковите парфюми?

# 418
  • Мнения: 794
И аз не харесвам теракота.Мирише ми на силно олио за загар+гучи блум(не харесвам).Днес изпитвам новия Lancome la nuit tresor Musc Diamant.На първо четене добре,няма я тази горчива сладост от цялата линия,но трайността ме разочарова.Напръсках се към 12,в момента няма нищо.😾

# 419
  • Мнения: 367
Искам да ви питам, оригинални ли са парфюмите в get.bg
За пръв път попаднах вчера на този сайт и съм много изненадана от ниските цени. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт