Проблеми в секса

  • 17 035
  • 226
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 493

Аз пък не мога да имам връзка с мъж, чийто член е грозен, пфу.
Не е майтап тази работа, не се шегувай . Когато намериш перфектния  , който те задоволява
можеш да седиш с него само заради онази му работа .

То това беше в отговор на господина, който избира вагините по красота.

# 61
  • Мнения: X
Абе, ако всичко друго му е на таман, бих преглътнала да му е по-голям левият тестис.
Рядко се впечатлявам по темите, но тази направо ме разбива.

Интересно, в темата "Какво искат мъжете" нито един не е постановил, че има претенции към срамните устни на жената.

# 62
  • Мнения: X
Моят мъж е с един тестис. Наложило се е отстраняването на другия, още когато е бил дете. В следствие на това той е развил комплекс, който му е попречил да води пълноценен сексуален живот дълго време. На мен лично никога не ми е пукало от това. И го казвам съвсем искрено. Дори не се сещам за това, докато правим секс, какво значение има, нима го прави различен човек? Прекрасен любовник е, защото се чувства желан и приет, въпреки тази незначителна дреболия. Човек трябва да се приема и обича такъв, какъвто е. Ако другият отсреща не може да го приеме, значи не е неговият човек.

# 63
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 935
Как пък не ще си прекроявам джуфката заради някакъв мъж. Ами, ако следващият я иска по...хм, сочна? Трябва да ходя да ми я снаждат ли? Joy

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Как пък не ще си прекроявам джуфката заради някакъв мъж. Ами, ако следващият я иска по...хм, сочна? Трябва да ходя да ми я снаждат ли? Joy

Тъй де. Все едно да кажеш на милУтУ  "Виж ко, тез 15 санта не ме кефят, направи ги 20".
И ко прайм?

# 65
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Тъй де. Все едно да кажеш на милУтУ  "Виж ко, тез 15 санта не ме кефят, направи ги 20".
И ко прайм?

Плачеме Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 742
Как пък не ще си прекроявам джуфката заради някакъв мъж. Ами, ако следващият я иска по...хм, сочна? Трябва да ходя да ми я снаждат ли? Joy

Тъй де. Все едно да кажеш на милУтУ  "Виж ко, тез 15 санта не ме кефят, направи ги 20".
И ко прайм?
По-лош е обратния вариант - да му е 20 см, а ти да искаш да е 15 Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 18:28 от Manekena

# 67
  • Мнения: X
То често 20-те см. вървят с трудна ерекция.

# 68
  • сф
  • Мнения: 394
ами всякакви лабии има... моите като са ЗАБЕЛЕЖИМО, да не кажа ОЧЕВАДНО асиметрични, да ходя да се гръмна освен... да, беше ми комплекс повече от половината ми живот, обаче го превъзмогнах напълно. това ме освободи адски много в каквото отношение можеш да се сетиш.

относно връзката ти - наложително е да разговаряш с партньора си за всички тези неща и да му кажеш ВСИЧКО, което си написала тук, за да имате някакъв шанс за прогрес. в противен случай работата е обречена.

разбирам всичкия ти страх и неудобство да инициираш такъв разговор, но просто няма друг вариант.

замисли се, какво е най-лошото, което може да стане, когато отпочнеш темата? да се разделите? не е ли това изходът от ситуацията и без да повдигаш това обсъждане? само че по-бавно и мъчително. в единия случай даваш шанс да излезете от ситуацията (разделени или заедно, но по-близки, по-сплотени, задоволени и открити един към друг).  а в другия случай краят е предизвестен, макар и неясно кога във времето ще настъпи.

# 69
  • Мнения: 32 375
А защо му правиш?
Спри. Ето, той е егоист, не му дреме за теб и не ти прави. Спри и ти и ако пита, кажи, че не ти харесва.

# 70
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
1мин френска + 1мин акт 😂
Падаш 😂

# 71
  • София
  • Мнения: 12 374
А защо му правиш?
Спри. Ето, той е егоист, не му дреме за теб и не ти прави. Спри и ти и ако пита, кажи, че не ти харесва.
И аз бих спряла. Правя свирки на човек, на когото му пука за моя кеф, а не се скатава като мишок.

Говорете, авторке. Кажи му ясно и открито какво искаш и как се чувстваш. Колкото повече те чета, толкова повече ми се струва, че няма смисъл във връзката ви.

# 72
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
1мин френска + 1мин акт 😂
Падаш 😂

А заслужената почивка къде отиде?

# 73
  • Мнения: 3 547
Темата не може да е истинска Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 29
Темата не може да е истинска Rolling Eyes
Абсолютно истинска си е за съжаление..

Общи условия

Активация на акаунт