Любители на Котки - Тема 130

  • 33 158
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 925
За жалост една моя колежка завари котето си заклещено и починало именно на така отворен прозорец. Confused

# 76
  • Мнения: 169
ПП Слушаха и дробчетата, гледаха ушенцата, теглиха я.
Да чукна на дърво - всичко е наред.
Нашта любопитка при вета и е като на забавление. Души, проучва, заиграва се, хич и не разбра кога и поставиха ваксината. После си влезна в клетката и ... айде у дома.
Джаста Праста, много се радвам, че всичко е наред Heart Eyes При кой вет ходите?

# 77
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Ние не бяхме от най-скокливите котета🙂. Тогава имаше маса със столове  под прозореца, лесно за достигане,  и от нея право с комарника на тротоара. А сега и Огнян не си отлепя краката от пода. На дивана не се качва дори. На мен все такива мързели ми се падат. Но винаги едно наум, котка е!

# 78
  • Мнения: 29 817
Завид, завид....моят не се спира. Вярно, че е малък, дано се укроти...

# 79
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Не ми завиждай😁Едно си имам, за друго мечтая. Сега го изкъпах, шляпа весело из водата, търкаля се от кеф. Да, ама почна ли да реша....

# 80
  • Варна
  • Мнения: 855
Благодаря за темата Flowers Bouquet
И от нас данък, че май само плакна очи по страхотните ви пухчовци и пухкавелки Heart
Луси- лошотията Grin

# 81
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Ох, че красив цвят е Луси!
Моят Батман дето тупна през прозореца сега е на 17 години е такъв цвят, но по-рошав. Намерих го под една кола на около месец и нещо.

# 82
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Аз място не бих си намерила, ако знам, че котката ми се разхожда по парапета на 7-ми етаж......
Всичко е обезопасено, двойни мрежи, не сме на висок етаж и всеки път изтръпвам при мисълта, че може да се случи нещо, вината си е вина...

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 043
Здравейте, не съм писала тук, но предстои да гледам коте и се чудя дали ще се справя. Като чета колко вида храни и тоалетни има, направо се обърках. Ще ви питам за съвети

# 84
  • Мнения: 19
Плащаме си данъка и ние. Прекрасни котьовци и котки видях Simple Smile

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Добро утро, аз сега като ви виждам във ФБ и си мисля, че ще досаждам с еднакви снимки и там, и тук ...
Тука е бати и фъртуната ....

# 86
  • София
  • Мнения: 8 348
А досаждай си, мен ме няма там.

# 87
  • Мнения: 224
Може би има проблем и затова не пие вода. Заведи я но доктор.

Вече се консултирах...



Ура-а-а, имаме напредък - вече пие вода от различните купички!

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Здравейте, не съм писала тук, но предстои да гледам коте и се чудя дали ще се справя. Като чета колко вида храни и тоалетни има, направо се обърках. Ще ви питам за съвети
Питай, питай.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Топли топли данъци Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт